We Are Noob (noob)

azeotrop

Okçu
Klan Adı:We Are Noob

Tag:noob

Büyük İhtimalle Kurmayacağım Başlığı Dursun Diye Açacağım başlık Belki Kurabilirim Tek Başıma :p :D

Speed server Klanı Olduğumuz İçin Fazla Kalabalık Değiliz

DeletedUser

Ziyaretçi
bence bizim serverda-olup olmadığını bilmiyorum ama- yabancı diller yasaklanmalı oyunda. Klanisimleri, forumlar.

azeotrop

Okçu
bence bizim serverda-olup olmadığını bilmiyorum ama- yabancı diller yasaklanmalı oyunda. Klanisimleri, forumlar.

Öncelikle Belirtmek İstiyorum İngilizce Şuanda Dünyada Büyük Oranda Bilinen bir Dil O Yüzden İngilizcenin yasaklanması Söz Konusu Olamaz sebebi ise yabancı Oyuncuların oynama Hakkını Elinden Alıyorsunuz Adamlar Konuşmadanmı Oynasın ??

Her Serverdada Şu Şekil Diye biliyorum Kendi Dili + İngilizce !

DeletedUser

Ziyaretçi
Öncelikle Belirtmek İstiyorum İngilizce Şuanda Dünyada Büyük Oranda Bilinen bir Dil O Yüzden İngilizcenin yasaklanması Söz Konusu Olamaz sebebi ise yabancı Oyuncuların oynama Hakkını Elinden Alıyorsunuz Adamlar Konuşmadanmı Oynasın ??

Her Serverdada Şu Şekil Diye biliyorum Kendi Dili + İngilizce !

adamlar bize yapmadığını bırakmadı köpekler ya...Faşizt milliyetçiler biz onları niye yüceltiyoruz anlamıyorum.Kendi diliniz varken neden bu özentilik anlamış değilim.Bir gidin Fransa İtalya Almanya tamam ortak dil ingilizce de bizim gibi bir özentilik yok.İşte ingilizce yazan egosunu tatmin ediyor.

azeotrop

Okçu
adamlar bize yapmadığını bırakmadı köpekler ya...Faşizt milliyetçiler biz onları niye yüceltiyoruz anlamıyorum.Kendi diliniz varken neden bu özentilik anlamış değilim.Bir gidin Fransa İtalya Almanya tamam ortak dil ingilizce de bizim gibi bir özentilik yok.İşte ingilizce yazan egosunu tatmin ediyor.

Ne Alaka Arkadaşım ??

Bi Alman Veya Bir ingiliz Bizim Dilimizi Kullansaydı Ona Faşist Diyecekmiydiniz ??? Şuan Irkcılık Yapıyorsunuz...

21. Yüzyılda Yaşıyoruz Lütfen.

istediğimiz Dili Kullanma Hakkına Sahibiz.

Edit:Hatalı Yazım.

Son düzenleme:

DeletedUser

Ziyaretçi
işte adamlar 21.yüzyıl anlamadı.Türkçe yasak dedi forumumuzu kapattı.İstediği dili kullanma hakkına sahip değilsin onlarda.Ama bizim ülkemizde olsa nasıl yağcılık yapacağını şaşırırlar.Adamlar bize kendi ülkelerinde kendi dilimizi aramızda konuşturmuyo.Biz kendi ülkemizde adamların diliyle klan kuruyoruz.Neymiş evrensellik pehh.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hasgal arkadaşım bu kadar abartmanın anlamı ne? İstediği nicki kullanır buna karışamassın.İngilizce Dünyada Ortak dil(Tabiki herkesin kendi dili var o ayrı konu)Yani bu kadar tartışma açmanın anlamı yok.Klan tanıltıldı,gereken yapıldı uzatmaya gerek yok!

azeotrop

Okçu
işte adamlar 21.yüzyıl anlamadı.Türkçe yasak dedi forumumuzu kapattı.İstediği dili kullanma hakkına sahip değilsin onlarda.Ama bizim ülkemizde olsa nasıl yağcılık yapacağını şaşırırlar.Adamlar bize kendi ülkelerinde kendi dilimizi aramızda konuşturmuyo.Biz kendi ülkemizde adamların diliyle klan kuruyoruz.Neymiş evrensellik pehh.

Belki Küfür Ediyorsun Klan Adında ?? Adminlerin İşi Gücü yok Birde Bununlamı Uğraşacaklar Diye Düşünüyorum.

Gidip Kendi Serverında Oynayacaksın Ve Kendi Dilini Kullanacaksın

Adamlar Sadece Türkçe yasak Demiyor Anlatamadım Galiba?

Klanın Kendi Dili ve İngilizce Haricindeki Diller Yasak Diyor Portekiz Serverında Almanca Yazarsan Yine Aynı Yaptırımlar Uygulanacak

Yani Adamlar TÜRKÇE BİTSİN TÜRKÇE OLMASIN Demiyor ...

Dip Not: InnoGames Alman Kuruluşudur Adamlar Faşistlik Irkçılık yapsaydılar Sadece Almanca + Kendi Dili Olurdu.

DeletedUser

Ziyaretçi
kim ne istiyorsa onu yapsın.Ne diyim yazık.bir problemi olan bundan sonra pm atsın

DeletedUser

Ziyaretçi
almanca serbest.us serverında.w4 ten çıksın da biri söylesin şu arkadaşa.ıch... adamların kurduğu klan ismi almancaydı.Nickleri almanca

DeletedUser

Ziyaretçi

Problemi Olan Olduğunu Düşünmüyorum Normal bir Şekilde Tanıtım Yaptık Konuyu Farklı Yere Getiren Sizdiniz Sizin Bir Probleminiz Olabilirmi Acaba ?

evet oldu fakat konuşma alanı burası değil konu büyür gider isterseniz özelden konuşabiliriz.

azeotrop

Okçu
almanca serbest.us serverında.w4 ten çıksın da biri söylesin şu arkadaşa.ıch... adamların kurduğu klan ismi almancaydı.Nickleri almanca

Öncelikle Örnek Göstermenizi Rica Ediyorum

Sonrasında İse Türklerde Şirket Olarak Oyun Yaratsalardı Türklerde Kendi Dillerini Her Ülkede Serbest Bıraksaydı

Hep Sahtesini Yapmak Peşindeyiz hep Hazıra Konma Peşindeyiz Ayakkabısından Tut Oyununa Kadar Hep Taklitçiyiz.

DeletedUser22909

Ziyaretçi
Uyarı puanı bile vermedim o yüzden lütfen Kurallara uygun davranın.

DeletedUser30743

Ziyaretçi

Öncelikle Örnek Göstermenizi Rica Ediyorum

Sonrasında İse Türklerde Şirket Olarak Oyun Yaratsalardı Türklerde Kendi Dillerini Her Ülkede Serbest Bıraksaydı

Hep Sahtesini Yapmak Peşindeyiz hep Hazıra Konma Peşindeyiz Ayakkabısından Tut Oyununa Kadar Hep Taklitçiyiz.

Dostum Türkleri Bu kadar Kötülemenin Bir manası Yok Bu 1

Diğer Beyefendiye Gelince İnsanlar İstediğini Seçmekte Bence Özgürler Orada o yapılmış burada bu yapılmış Pekte önemli değil bence

Benim Kullanıcı adımda ByKussb ama ben fark olsun diye yaptım ingilizce Bir Kelime bile kullanmam yazışmalarımda O sadece farklı olsun diye yapılmıştır farklıdırda Zaten

Tekrar Söylüyorum azeotrop Bence sende TÜRKLERİ bu kadar küçümseme Sende bir Türksün Neyi Yapmaya Çalıştında Başkalarından destek bulamadın.