w8 kuzeybatı rezaleti

• Konuyu başlatan DeletedUser54687
  • Başlangıç tarihi
Makrube, Kuzey Arap dünyasında olduğu gibi, Türkiye'de de Arapların çoğunlukta yaşadığı bölgelerde pişirilen bir yemektir.

Ama ekmeğe sürüldüğü konusunda bilemeyecem bir şey :)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Ben onu macaroni diye biliyorum ama yine aramızda usta şef varsa bir ona danışmak lazım tabi.

Luciferr

Dük
1. elden bilgi vermeye geldim.

Dün ki toplantıda su karar alındı.

Ben ve birtakım GG üyesinin gerekçeli nedenlerle klandan uzaklaştırılıp toplanacagı yönünde bir ultimatomla karsılastık. Sıgınıcak klan arıyoruz.

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Arkadaşlar doğrusu maklube , @Ortalama Biri bunu çok iyi yapıyormuş ben öyle duydum :p Ama siz Mahmutta ısrarcıysanız onada tamamım

İhsan kanka bırakmıştım 3-4 yıldır gene nerden geldiysem başından kalkamıyoruz :) Bidaha bende senin gibi sadece klasik gireyim bak hiç böyle düşünmemiştim :) Sen napıyosun facedede yoksun artık :D

Bengam

Ağır Atlı
@sıradan biri
maklube konusunda iyidir forumda yemek tarifi paylaşılırdı eskiden nerde o oyuncular bak iftara 4 saat var acıktım :D

JrFly

Dük
1. elden bilgi vermeye geldim.

Dün ki toplantıda su karar alındı.

Ben ve birtakım GG üyesinin gerekçeli nedenlerle klandan uzaklaştırılıp toplanacagı yönünde bir ultimatomla karsılastık. Sıgınıcak klan arıyoruz.

Yok böyle bir şey mylockta böyle bir şey dahi geçmedi :D

**aNoLifeq**

Yasaklı
Bu maklube muhabbetlerini yapıp tadına bakmayan varsa çok şey kaybetmiştir :) bırakın abileri mabileri gelin ben size ısmarlayayım :)