w8 kuzeybatı rezaleti

• Konuyu başlatan DeletedUser54687
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54687

Ziyaretçi
Alayına Tokat klanı adına yazıyorum.

Nizam ile dünyaya başlamamıza rağmen, nizam kardeş klanımız udw ile müttefik olarak kendi başına tamamen hatadan ibaret bir diplomasi yol haritası çizdi. Ve sonunda hesap sildi.

Ardından delü araf bro ve at klanı olarak udw ve nizama savaş açıldı savaş açarken at klanının nizam a vurmayacağı kararı alındı ve kabul edildi.

Alayına tokat klanı ile delü sık sık problemler yaşadı. Problemlerin başı zerdest adlı oyuncuydu. Bir yandan udw bir yandan delü ile uğraşılacağa benziyordu. Araf klanı delü ile savaşınızda delünün safında yer alırım demesi üzerine bir adım geri atıldı çünkü aşağı da udw yukarda araf saldırıken hesap silmek daha manıtklı olacaktı.

Delü klanına vurulmadı. Ancak klandan alnmak için atılan bir oyuncu atılınca arayı bozmak adına delü klanına saldırdı. Zerdest adlı oyuncu küfürleri ile karşılık verince doğal olarak mütlük düştü. Bu olayların üstüne azalan oyun keyfi iyice bitişe doğru geldi.

Ardından delü den saygı duyduğum abiler bana klanı dağıttığını söyledi. Bir kendini bilmez oyuncu yüzünden bazı insanlar gururuna yenik düşüp mahcup olup hesap silmek zorunda değil.
Gece 3'te delü hesap silmeye başladı devam eden oyuncular illaki olacaktır aralarında.

Tabiki köyler toplanmaya başladı ama sabah araf ın ısrrarla mesajlarına ve armaalarına uyandım.
Gerçekten aç gözlülük nedir onu gördüm.
Bir hafta önce gayet güzel anlaştığımız arkadaş emir kipiyle şuralara saldırı çıkmayın diyor.
Ki oyunu alt üst eden oyuncuları kin beslediğimiz oyuncuları alma diyor bana.
bölgeye ineceğim diyor rez paylaşımı yapalım diyor.
Tamam dendikten sonra rezlere dikakt edilmeden resmen dalga geçerek köyler alınıyor.

numaradan göz kırpılıyor. Şuanlık evet de deniliyor.

Ben 10 senedir bu oyunu oynuyorum. Eskiden düşmanla bile samimimyet vardı gülerek oynardık, ama şimdi gerçekten puan kasan aç gözlü insanlarla dolmuş oyun. Bu dünya da benim son dünyam oldu. Oyunun bu kadar paraya dayandırılmadığı bir zaman ve samimiyetin arttığı zaman haber verin geri başlayalım.

Allah a emanet.

DeletedUser65073

Ziyaretçi
Size tavsiyem hesap silin geçin.Gerçekten kötü olmuş ama zaten oynanacak dünya değil orası.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Dayı anlaşmadığın, sonra anlaşmayı bozmadığın klan kalmamış senin de :p Keşke bir strateji belirleyip girseydiniz dünyaya. Random girmek, hatanız olmuş. Ama kuzeybatıda ben de varım, benlik bir durum yok yani, onu da es geçmeyelim :p AT klanı diplomasi için geldi, nazik bir dille geri de çevirdim. Ne dediysek o :p

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Dayı anlaşmadığın, sonra anlaşmayı bozmadığın klan kalmamış senin de :p Keşke bir strateji belirleyip girseydiniz dünyaya. Random girmek, hatanız olmuş. Ama kuzeybatıda ben de varım, benlik bir durum yok yani, onu da es geçmeyelim :p AT klanı diplomasi için geldi, nazik bir dille geri de çevirdim. Ne dediysek o :p
Recep abi bi ara şu diplomasi işini konuşalım ekip hazır :p:p

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
hayatta başarılar hocam oyun bu sonuçta çokta onrmli değil
bence nizamla aramızda güzel savas oldu oyun bası beni çok sıkıntıya soktular takdir ettim şahsen onlara da başarılar diliyorum

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Bak sen şu işe yav, bizim yönetim çalışıyormuş :p e istiyecek köy tabi niye istemesinler ben bunu anlamadım, ee kardeş tamam deseydin sen açgözlülük yapmasaydın ya?

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Classic world paraya dayandırılmayan bir world zaten :) Yoksa bu classicte pazardan ham cekebiliyodunuzda benmi bilmiyirum :D

13 senedir bu oyunu oynuyorum kendi beceriksizliğini başkasına suç olarak atan bir klan "temsilcisi" görmedim. iki klan arasında kaldın. piyondan ibarettiniz.. ama vezir olmayı seçebilirdiniz siz ise piyon olarak kalmayı seçtiniz :) udw ile savaş varken. hem arafa hem udwye hem delüye vurmadan nasıl köy alcaaktınız?. bir tarafın kararını seçmemek sizin beceriksizliğiniz yoksa 2 güçlü klan arasında bir piyon olarak yok olup gidersiniz saygılar..

beowulf21

Okçu
ARAF kurucusu olarak bizimle ilgili dedikleirne katılmıyorum arkadaşım senin bu yaptığın yediğin kaba pislemekten başka bişi değil kimse yanınızda durmazken ben arka çıktım size yanınızdayım dediim ama sen çıkmış bizi aç gözlülükle suçluyorsun bütün yazışmalar elimde var biz lafımızı yemedik üstüne size cazip teklifle geldim ama siz ne yapacağınızı şaşırdınız siz dogru tarafı seçemediniz tabiri caiz se arafta kaldınız dicem ama ARAF

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Pusula klan olarak girseydi Kuzeybatıda özellikle Kıta 44'de böyle rezaletler olmayacaktı. Hep pusulanın yüzünden oyunun kalitesi düşüyor.

DeletedUser64935

Ziyaretçi
Öncelikle burdan atıp tutmadan önce at klaninin ne sozlerinde ne kadar dönek oldugunu bilip oyle yazmani tavsiye ederdim. Siz diplomasi icin bizimi kapimizi caldiginizda daha biz sizin diplomatlarla konusurken sizden kendini bilmez bir oyuncunuz gorusme sirasinda klanimiza kirmizi yaktilar biz neyse cocuktur yapmistir bi hata diyip sineye cektik ondan sonra mutluk yapildiktan sonra sizden kendini bilmez bir oyuncu benim klanimdaki oyuncunun koyunu misleyip aldi onada hadi bisey olmaz dedik ondan sonra sizden kendini bilmez bir oyuncu rez paylamisi olmasina ragmen rez ettigimiz koyu aldi onada ses cikarmadik en son olarak gene sizin kendini bilmez bir oyuncunuz klandan atiliyor ve adam cikar cikmaz benim oyuncuma saldiriyor sonuc itibari ile at klaninin komple kendini bilmez oyuncular tarafindan olustugunu gormus olduk.