W65'e Bir Kehanet Bırak

Edit-997395

Yasaklı
Ahshdjsjn o kadar da gömme la adamları, her ne kadar yanlış yapmışta olsalar tanıyorum çoğunu özünde öyle insanlar değiller normalde ama işte insanın o anki düşüncesi, oyuncular tarafından baskı yapılması falan etkiliyor bazen yöneticileri bile. Aynı hatalara tekrar düşmezler umarım diyelim. Ya da dediğin gibi klan kurup yönetmesinler :D

Edit-997395

Yasaklı
Eşkiyayı 57 ye başka bir isimle sokup 2 hafta kadar oynayabilmiştim, sonra harekat falan başlayınca elimi ayağımı bir çektim klan 2 hafta da dağılmıştı. Ama bana nasıl sövüyorlar, hala sövüyorlar 57 lafı geçince biryerlerde. Allahtan Eşkiya ismiyle girmemişiz :D Yönetim veya başta ki adam o yüzden çok önemli, bunu demek istedim :D :p

pNc*

Casus
Zaten savaş açılması savaşmamız problem değil benim için yanlış mı anlaşılıyorum bilmiyorum biz tepkimizi koymak için savaş açtık. Oyun savaş oyunu zaten böyle keyfi çıkıyor durumlar eşitlendi ancak arkadan iş çevrilmesi hoş değil bunu yönetime mal edersiniz bir kişiye mal edersiniz ya da tüm klana mal edersiniz orası size kalmış ama benim için yapılan yanlıştı benim için kudret klanı ve içindeki oyuncular tüm güvenilirliğini kaybetti biz bir dünyalık oyun oynamıyoruz bu hareketler tek dünyalık oynayan adamların yapacağı işler bizimde hatalarımız vardır elbet dediğin gibi iletişim eksikliği büyük sorundu ama savaş açmamızda ben kendimizi kabahatli bulmuyorum zaten bunu düşünseydik daha zor zamanda hazırlanıpta vurabilirdik. Savaş açarken bile belki en zor dönemimizde açtık savaşı idare etmedik sözlerimiz kesindi yanlışı kabul etmedik diyeceklerim bu kadar herkese başarılar

rhiannon

Acemi
kankacım, ben bu konuda senle neden fit olamıyorum ya. Ben ölürken yardım eli uzatıldı mı, yoksa ölmem mi beklendi. Ben ölmemek hayatta kalmak için anlaşma yapmaya çalışıyorsam bundan kime ne bunun bir ayıbı da yok benim vicdanımda. Bak belki istenmemiştir kapağı suçlamıyorum burada. Ama oyuncuları suçlamakta yersiz. Klan can çekişiyor, her yerden yarık açılmış. Gerekirse öleceksin demeye gerek yok bence oyun oynuyoruz vatan savunmuyoruz. Dolayısıyla yakışmalık vslik bir şey yok bana göre.
Yazınızda güzel bir noktaya değinmişsiniz. Bir klanın, varlığının idamesi için diplomasi yapmasında hiçbir beis yoktur. Hatta bu sürece dediğiniz gibi müttefiklerinin müspet manada katkı sunmasını beklemek çok doğal bir durumdur. Fakat yazılanlardan anladığım kadarıyla, sorun ölmemek veya hayatta kalmak için anlaşma yapma isteğiniz değil, bu anlaşmayı kiminle ve ne şekilde yapmak istemenizde.
Kapak klanı tarafından dağılmanın eşiğinde olan müttefik klana dağılması pahasına diplomasi konusunda tolerans gosterilmemesinin sebebi olarak anlasma yapmak istediğiniz klanla world başında bazı yöneticilerinizin zaten anlaşmış olmasının ortaya çıkması olduğunu düşünüyorum.

Klanlar camiasında truva, danışıklı dövüş, gizli diplomasi, arkadan vurulma anksiyetesi olmayan hiçbir klan yoktur. Hal böyle iken Kapak klanını güvenememiş olmasından dolayı kusurlu bulamıyorum. Konunun muhatapları da anlaşma durumunu kabul etmiş durumdalar. Bu saatten sonra başka konularla(kami ve savunma desteğinin verilmemesi vs) tartışmayı devam ettirmenin pratik bir faydası yoktur. Zira kafasından ve kalbinden nişan alarak vurup öldürdüğünüz birini öldürmek değil de yaralamak kastıyla ateş ettiginize kimseyi inandıramazsiniz.

Sevdiğim bir ekip olduğunuz için bu yazıyı yazmak istedim. Dışarıdan bakan biri olarak bana yansıyan durum budur.

Moonknıght

Ağır Atlı
Zaten savaş açılması savaşmamız problem değil benim için yanlış mı anlaşılıyorum bilmiyorum biz tepkimizi koymak için savaş açtık. Oyun savaş oyunu zaten böyle keyfi çıkıyor durumlar eşitlendi ancak arkadan iş çevrilmesi hoş değil bunu yönetime mal edersiniz bir kişiye mal edersiniz ya da tüm klana mal edersiniz orası size kalmış ama benim için yapılan yanlıştı benim için kudret klanı ve içindeki oyuncular tüm güvenilirliğini kaybetti biz bir dünyalık oyun oynamıyoruz bu hareketler tek dünyalık oynayan adamların yapacağı işler bizimde hatalarımız vardır elbet dediğin gibi iletişim eksikliği büyük sorundu ama savaş açmamızda ben kendimizi kabahatli bulmuyorum zaten bunu düşünseydik daha zor zamanda hazırlanıpta vurabilirdik. Savaş açarken bile belki en zor dönemimizde açtık savaşı idare etmedik sözlerimiz kesindi yanlışı kabul etmedik diyeceklerim bu kadar herkese başarılar

Sav klanlarını savaşa dahil eder misin tşk <3

qwert42

Baltacı
Yazınızda güzel bir noktaya değinmişsiniz. Bir klanın, varlığının idamesi için diplomasi yapmasında hiçbir beis yoktur. Hatta bu sürece dediğiniz gibi müttefiklerinin müspet manada katkı sunmasını beklemek çok doğal bir durumdur. Fakat yazılanlardan anladığım kadarıyla, sorun ölmemek veya hayatta kalmak için anlaşma yapma isteğiniz değil, bu anlaşmayı kiminle ve ne şekilde yapmak istemenizde.
Kapak klanı tarafından dağılmanın eşiğinde olan müttefik klana dağılması pahasına diplomasi konusunda tolerans gosterilmemesinin sebebi olarak anlasma yapmak istediğiniz klanla world başında bazı yöneticilerinizin zaten anlaşmış olmasının ortaya çıkması olduğunu düşünüyorum.

Klanlar camiasında truva, danışıklı dövüş, gizli diplomasi, arkadan vurulma anksiyetesi olmayan hiçbir klan yoktur. Hal böyle iken Kapak klanını güvenememiş olmasından dolayı kusurlu bulamıyorum. Konunun muhatapları da anlaşma durumunu kabul etmiş durumdalar. Bu saatten sonra başka konularla(kami ve savunma desteğinin verilmemesi vs) tartışmayı devam ettirmenin pratik bir faydası yoktur. Zira kafasından ve kalbinden nişan alarak vurup öldürdüğünüz birini öldürmek değil de yaralamak kastıyla ateş ettiginize kimseyi inandıramazsiniz.

Sevdiğim bir ekip olduğunuz için bu yazıyı yazmak istedim. Dışarıdan bakan biri olarak bana yansıyan durum budur.

tek bir şeyi düzeltmek istiyorum, kapak klanını kesinlikle suçlu bulmuyorum. Sadece bu kadar, iyi geceler üstat

qwert42

Baltacı

Başarılar üstat ben de sizi suçlu bulmuyorum ama kendimizi de bulmuyorum sadece bu kadar aslında. Oklar bana yöneltilince ben de otomatik yöneltiyorum ama bu tavrım tamamen ben de bu şekilde bakıyorum demek için.

ERGÜVEN

Baltacı
Herkese iyi geceler diliyorum. Konu ile açıklama yapma gereksinimi duydum. Öncelikle daha bu dünyaya girmeden önce müsait olamıyacağımı başkanlığı başkasının yapması gerektiğini söyledim ve bunu dünya devam ederken de sürekli tekrar ettim. Nişan, evlilik hazırlığı ve pandemi yasaklarının bitmesi dolayısıyla işlerin artışından dolayı klanla hiç ilgilenemedim bundan dolayı tüm olayların aslında sorumlusu benim tüm suç benim bunu kabul ederek bazı şeyleri de açıklamak gerekiyor. Öncelikle dehşet klanı attığı savunmaların %95 ini sw ve şarbon klanına attı kendimizden çok onları düşündük ama şarbon kendi kendine bile destek olmadı şarbon konusunda hiç bir durumu üstlenmem de kabul de etmem.kabul etmeyeceğim diğer şey ise bana ulaşma sorunu ben yokken bu muhabbet dönmüş beni tanıyanlar bilir 4 5 sene önceki wp konuşmalarım bile durur böyle bir durum anca 10 15 dakka ile sınırlıdır beni arayan herkese mutlaka ama mutlaka dönerim. Dehşet evet belli bir noktaya kadar kendini güvencede hissetmek için kendi askerinin çok az bir kısmını attı ben kapak klanlarından sürekli sav istemeye başlayınca güzel bir destek atıldı o konudaki suçlamalara katılmıyorum ancak olayların çıkış noktası 2 üyenin arasındaki olayın tüm klana yayılması oldu ki bu çok yanlıştı op yerken tüm destekler çekildi. Devrim kardeşim bizi bu haritaya soktunuz diyorsunuz eyvallah da biz kimseyi bir yere sokmadık zaten daha dünya başından rm ile dolaylı yoldan savaşmaya başlamıştınız biz sizin tarafınızda olduk en zor zamanınızda(bc skandal savaşı) bakıcılık sav kami elimizden ne gelirse yapmaya hazır olduğumuzu söyledik o savaşları hızlı bir şekilde bitirmeniz bize karşı olan güvenden dolayıydı üstten bir kudret tehdidi olsaydı burada olmazdı durum. Destek olayıyla ilgili en son yazdığımı söyleyeceğim sadece destek istediğim zaman imkansız dediniz (Fatih kardeşim: zel4ever) dedim ki en azından 5 6 çiftlik göstermelik de olsa savunma atın insanlar kapaktan savunma görsünler diye bakıcam diyip dönmedi. Eee sürekli darlayan bir yapıda olmadığım için bende tekrar istemek yerine hep başka türlü şeylerle kendimi hatırlattım ama hiç oralı olmadı. Sende savaştasın sav olmayabilir eyvallah ama göstermelik de sav çıkmamasına sen istediğin yorumu yapabilirsin. Olayların kopuş noktası bana göre onurun(Beykoz) 24 SAAT içinde kapağa geçmeyenler vurulacak ve abdinin herkese isteyen istediği klana geçsin noktasında olmuş eğer bir karar verilirse abdiciğimin dediği oyun rajonuna göre hep birlikte yapılır ayrı gayrı olmaz kardeş kardeşi vurmazdı. Bana göre başta ben olmak üzere bu olaylarda Kudret yanlış yapmıştır ama bunun sebepleri de az değildir. Kapak klanı tek başına dünyanın yarısı kadar ederken sadece pıtırla savaştı rm ve hodorun bize ne kadar op yaptığını ne kadar saldırı attığını ben değil onlar söyleyebilir ama ben beceremesem de ilgilenemesem de kimse bana KUDRET kapaktan kami istemedi beraber op talep etmedi destek istemedi diyemez. Kapağın yanlışlarına gelecek olursak eğer bizim hodor konusunda yaptıklarımızı (düşünce olarak) bize yapması günde 50 60 köy düşmesine rağmen olsun düşsün, herkes topluyor bende toplayayım, hasta adam muamelesi, kudretten bir beklenti değil sadece zaman kazanmak için kullanmaya çalışması ve olaylara ılımlı yaklaşmaması OLMUŞTUR.SA teklifi 1 ay süre ile sadece rm ile yapılacak, hodor aynı şekilde devam edecekken kendisinin rm ile ufacık bir sınırı varken ve hodora tek bir kami bile atmamışken bizi rahatlatmak için kabul etmemiştir(kendilerine göre haklılardır belki ama bizim yediğimiz baskıyı 1 ay idare edebilirdi kapak) ama kabul etmeme sebepleri kime sorarsanız sorun ya rm nin kamilerini idare edemeyeceklerini düşünmeleri ya da kudretin silinmesi olur sav konusunda ise rm de sınırda oynayan arkadaşlar sadece sürekli aktif olarak sav kaydırarak oynadılar o bölgeden ne aşşağıya sav giderdi ne de rm nin alt kısmından yukarıya sav geldi . Eğer kapak gerçekten isteseydi durum böyle Olmazdı. Hodor klanı dünyada en çok emek veren ve gerçekten abdinin dediği gibi Çanakkale geçilmezi oynayıp istediğini aldı bakalım dostlar ne yapacak?

Bunları yazmamın sebebi haksız olduğumuz konular yüzünden haklı olduğumuz konuları da çarpıtmayın diyedir.

Kudretli dostlar klanı bir daha kurulur ya da kurulmaz ancak bizim klanımız dost klanıdır ve bu dostluk daha çokkk uzun seneler devam edecektir.

Verilecek cevaplara yoğunluğumdan dolayı cevap veremeyeceğim malum evlilik arifesindeyim ancak neredeyse tüm dünyada numaram vardır eğer mesaj atarsanız ya da ararsanız mutlaka müsait olduğumda dönüş yaparım.

Alparslan ERGÜVEN

pNc*

Casus
Öncelikle dehşet klanı attığı savunmaların %95 ini sw ve şarbon klanına attı kendimizden çok onları düşündük ama şarbon kendi kendine bile destek olmadı.

Bizim SW ve Şarbon klanlarıyla alakamız neydi de Dehşet ve Kapak o klanlara destek attı. Adamlar ekipçilik yaptığınızı düşünmekte haklıymış kendinden görmeyip hala daha SW ve Şarbon diyorsun :D

kabul etmeyeceğim diğer şey ise bana ulaşma sorunu ben yokken bu muhabbet dönmüş beni tanıyanlar bilir 4 5 sene önceki wp konuşmalarım bile durur böyle bir durum anca 10 15 dakka ile sınırlıdır beni arayan herkese mutlaka ama mutlaka dönerim.

Ergüven nerede diyoruz Ergüvenin işi var diyor birisi öbürü diyor ki Ergüven bıraktı bir başkası başka bir şey diyor. Kimse demedi Ergüven hala burada diye bıraktı dendi :) Hala daha Tamer abi telefon bekliyormuş geçen bana söylediğini söyledim bir açıklama yapma gereği bile duymamışsın :) " Tamer hocanın istemediği hiçbir şey olmayacak " sözü benim değil senin sözün...

Dehşet evet belli bir noktaya kadar kendini güvencede hissetmek için kendi askerinin çok az bir kısmını attı ben kapak klanlarından sürekli sav istemeye başlayınca güzel bir destek atıldı o konudaki suçlamalara katılmıyorum ancak olayların çıkış noktası 2 üyenin arasındaki olayın tüm klana yayılması oldu ki bu çok yanlıştı op yerken tüm destekler çekildi.

Bu olay bir olmadı iki olmadı adamları sınıra taşıyacağınız dediğinizde bile sizin yerinize ben yardımcı oluyordum. Dediğim gibi dehşet klanına bizim sınırımızda ihtiyaç yoktu biz zaten ilerletiyorduk sizin sınırda aktif oyuncuya ihtiyacınız var diye ve daha verimli operasyon yapabilin diye bende istiyordum bu durumu rakı masasında Tuğkan abilere söz verenlerde sizdiniz bu konuda hatırlatırım.

Devrim kardeşim bizi bu haritaya soktunuz diyorsunuz eyvallah da biz kimseyi bir yere sokmadık zaten daha dünya başından rm ile dolaylı yoldan savaşmaya başlamıştınız biz sizin tarafınızda olduk en zor zamanınızda(bc skandal savaşı) bakıcılık sav kami elimizden ne gelirse yapmaya hazır olduğumuzu söyledik o savaşları hızlı bir şekilde bitirmeniz bize karşı olan güvenden dolayıydı üstten bir kudret tehdidi olsaydı burada olmazdı durum.

Bu haritaya soktunuz derken RM ile anlaşma fikrimiz yoktu zaten haritanın öbür ucundaki anlaşıp elimize bir şey geçmezdi. Benim kastettiğim HODOR klanıydı sizin kendine güveninizden ya da bize güvensizliğinden elinizin tersiyle ittiğiniz daha sonrasında da birkaç arkadaşın Şarbon truva çıktığında hadi HODORU çekin dediğiniz.
BC operasyonunu sen ben poseidon ve Tamer abi bilirken BC'ye bu konu gitti acaba kimden gitti benden olamaz Tamer abiden de olamaz senden de şüphelenmiyorum acaba kimden ola ki ??
BC savaşına da adamlar silene kadar girmediniz bile sizin içinizdeki köylerden saldırı alıyoruz almak zorunda kalacağım alın artık dediğimde artık baktınız klan bitmiş zahmet ettiniz de beleş köyleri aldınız sağolun kami ve savunma desteğiniz için çok yardımcı oldunuz o savaşta bize :)
Tehtid konusuna gelecek olursak haklı olabilirsin ancak böyle olacağını bilebilseydik tam tersini yapardık emin ol BC ve Skandal hiç değilse ne yapacağını belli ediyordu siz o sırada şöyle iyiyiz böyle iyiyiz böyle sözümüzdeyiz diye alttan alttan iş çeviriyordunuz.

Destek olayıyla ilgili en son yazdığımı söyleyeceğim sadece destek istediğim zaman imkansız dediniz (Fatih kardeşim: zel4ever) dedim ki en azından 5 6 çiftlik göstermelik de olsa savunma atın insanlar kapaktan savunma görsünler diye bakıcam diyip dönmedi. Eee sürekli darlayan bir yapıda olmadığım için bende tekrar istemek yerine hep başka türlü şeylerle kendimi hatırlattım ama hiç oralı olmadı. Sende savaştasın sav olmayabilir eyvallah ama göstermelik de sav çıkmamasına sen istediğin yorumu yapabilirsin.

Sadece Tamer abinin 40 çiftlik savunması gitti sizin istediğiniz yerlere hani şu sizden olmayan Şarbon ve SW dahil bu kadar yazmam yeterli olacaktır sanırım

Olayların kopuş noktası bana göre onurun(Beykoz) 24 SAAT içinde kapağa geçmeyenler vurulacak ve abdinin herkese isteyen istediği klana geçsin noktasında olmuş eğer bir karar verilirse abdiciğimin dediği oyun rajonuna göre hep birlikte yapılır ayrı gayrı olmaz kardeş kardeşi vurmazdı.
Onur ve Abdi bir şekilde çözüyordu bence olayların kopuş noktası Poseidonun arkadan iş çevirmesi belki sende içindeydin bilemiyorum aynı şeyi bir kez daha yaşadık çünkü artık kime müttefik olarak yakınlık gösteriyorsak ilk ona vurmak lazım belli oldu. Onura da ben demiştim ne durumdasınız geliyor mu sizinkiler RM hala içinizden köy alıyor müdahale edemiyoruz gerekirse vuralım gelmeyenleri bir organize edelim diye Onurun bir suçu olduğunu sanmıyorum ondan böyle bir şey gelmesi bence de yanlış ama öyle bir şeye izin vereceğini de sanmıyorum bizim vuracağımızı düşündüğünü de sanmıyorum zaten niyetlensek farklı olurdu dediğim gibi içinizden köy düşürdüğünüzde bile bana mesaj atıldığında fark ediyordum o kadar incelemiyordum sizin haritanızı SİZ varsınız diye :)

Kapak klanı tek başına dünyanın yarısı kadar ederken sadece pıtırla savaştı rm ve hodorun bize ne kadar op yaptığını ne kadar saldırı attığını ben değil onlar söyleyebilir ama ben beceremesem de ilgilenemesem de kimse bana KUDRET kapaktan kami istemedi beraber op talep etmedi destek istemedi diyemez.

:D
Sadece pıtırla savaşmışız bak sen bakıyorum bizden daha iyi biliyorsun kiminle savaştığımızı adamlara sınırlarında savunma tutturabilseniz zaten yara yara gidilirdi organizasyonunuz olmadığı için ilerlememiz 3 olması gerekirken 1 oluyordu. RM'ye de vuruyorduk PITIR'a da vuruyorduk ki ilerliyordukta bir şekilde her operasyon ancak rakip bizi bu kadar karşılarken ve yoğun saldırı alırken sizin organize olamamanız sayesinde geriye düştünüz sadece destek olarak bakıyorsunuz bazı şeylere ama bunları atlıyorsunuz.
Hodorun büyük kısmı savunma zaten Süleyman varken Süleyman tek başına sizi yıpratmaya yetti operasyon yaptıklarını sanmıyorum 4 te 1 büyüklükteyken operasyon mu yiyordunuz ben destek attığımda destek atmadınız o zaman RM ile de görüşüyordun bana gelip başka bir şey diyordun arkadan başka bir şey onlarla benim bunları düşünmediğimi sanıyorsun neden destek atmadığını bilmiyor muyum ben ?

Kapağın yanlışlarına gelecek olursak eğer bizim hodor konusunda yaptıklarımızı (düşünce olarak) bize yapması günde 50 60 köy düşmesine rağmen olsun düşsün, herkes topluyor bende toplayayım, hasta adam muamelesi, kudretten bir beklenti değil sadece zaman kazanmak için kullanmaya çalışması ve olaylara ılımlı yaklaşmaması OLMUŞTUR.SA teklifi 1 ay süre ile sadece rm ile yapılacak, hodor aynı şekilde devam edecekken kendisinin rm ile ufacık bir sınırı varken ve hodora tek bir kami bile atmamışken bizi rahatlatmak için kabul etmemiştir(kendilerine göre haklılardır belki ama bizim yediğimiz baskıyı 1 ay idare edebilirdi kapak)

Valla sizin yediğiniz baskı hiçbir şeydi sizin o baskıyı kendi kendinize yaptığınızı düşünüyorum çünkü dünya başından beri bu kadar avantajlı bir pakt ve hiç ilerleyemeyen bir kudret bunun sebebi sence biz olabilir miyiz ?
Biz köyler olsun düşsün de demedik bunu son ana kadar poseidonun arkadan iş çevirmesini öğrendikten ve senin bıraktığını söylediklerinden sonra oldu onu da araya sıkıştırayım üstüne alınmak isteyen alınsın :)
Art niyet olmasa zaten dediğim gibi sınırına yerleşip oynayan oyuncularınızla birlikte hep birlikte karşı koyardık siz bu şekilde davranmasaydınız.

ama kabul etmeme sebepleri kime sorarsanız sorun ya rm nin kamilerini idare edemeyeceklerini düşünmeleri ya da kudretin silinmesi olur sav konusunda ise rm de sınırda oynayan arkadaşlar sadece sürekli aktif olarak sav kaydırarak oynadılar
:d RM nin kamilerini niye idare edemeyelim yaptığınız yanlışı hala daha gereksiz bahaneler öne sürerek kendinizi haklı çıkartmanıza hayran kaldım.
RM de ki arkadaşlar sınırda sadece sürekli aktif savunma kaydırarak oynuyorlarsa demek ki sizden daha aktif savaşıyorlar ve sizin tüm gücünüzle oynayamamanız bu duruma sebep olabilir mi acaba :D

Hodor klanı dünyada en çok emek veren ve gerçekten abdinin dediği gibi Çanakkale geçilmezi oynayıp istediğini aldı
Dostlarımı tebrik ederim. Gerçekten harika iş çıkarttılar böyle bir klana gereken dersi verdikleri için teşekkür ediyorum bizim amacımız hiçbir zaman dünyayı kazanmak olmadı. Hele sizin yaptığınız hareketlerle kazanmak hiç olmadı eğer sizin gibi oynansaydı ben bu şekilde yazamıyor olurdum. Hepsine teşekkür ederim oyunlarını gösterdikleri için ve tokat gibi bir cevap verdikleri için :)

Bunları yazmamın sebebi haksız olduğumuz konular yüzünden haklı olduğumuz konuları da çarpıtmayın diyedir.

Kısaca pNc

poseidon32**

Kılıç Ustası
o kadar dıyorsun poseıdon arkadan iş cevırdı dıye ısbatlarmısın kendınce kafanda bır şeyler dusunuyorsun onuda kurgulayıp burda söyluyorsun şunuda şöyle yaptı demıyorsun arkadaş ış cevırdı dıyorsun ne cevırdım hadı söyle göster herkez görsun

poseidon32**

Kılıç Ustası
Ben ya da Tamer abi değil sonuçta bunu diyen içimizden bir oyuncu senin bunu bize söylemeyip arkadan böyle planlar yapman ne oluyor peki ?
ıcınızden bır oyuncu degıl baya baya yönetıcınız bana bu bılgı geldı banada söylememı rıca ettı arkadaşın bırı bende gerek yok dehset kapaga vurmaz dememe ragmez ıkı uc kez ısrarla arayınca söyledım başka bır ıcraatın varmı arkadan iş cevırmışımya hanı benım rm ıle anlaştıgıma daır bır kanıt göster hesabı sılecem gösteremessen sende alırmısın hesabını sıle

pNc*

Casus
ıcınızden bır oyuncu degıl baya baya yönetıcınız bana bu bılgı geldı banada söylememı rıca ettı arkadaşın bırı bende gerek yok dehset kapaga vurmaz dememe ragmez ıkı uc kez ısrarla arayınca söyledım başka bır ıcraatın varmı arkadan iş cevırmışımya hanı benım rm ıle anlaştıgıma daır bır kanıt göster hesabı sılecem gösteremessen sende alırmısın hesabını sıle
Bu klanı dünya başından beri 2 kişi yönetiyoruz yönetici yetkisi var diye hak mı sahip oluyor kararlarımızda ? Dünya başı sen RM ile anlaştın diye poseidon bize vuracakmış diyip Kudrete karşı herkesi örgütlememiz mi lazımdı.
Ben biliyorum anlaştığını ve niye hesap sil alayım seni toplayacağım daha

poseidon32**

Kılıç Ustası
Bu klanı dünya başından beri 2 kişi yönetiyoruz yönetici yetkisi var diye hak mı sahip oluyor kararlarımızda ? Dünya başı sen RM ile anlaştın diye poseidon bize vuracakmış diyip Kudrete karşı herkesi örgütlememiz mi lazımdı.
Ben biliyorum anlaştığını ve niye hesap sil alayım seni toplayacağım daha

hıc bır şekılde ısbatlayamassın cunku yok öyle bır şey ben hıc bır şekılde hıc kımseyle anlaşmadım sadece kudret klanının cıkarları ıcın burdayım 4 aydır da oynamıyorudum arkadaşlar benı cagırdı gel oyna dıye o yuzden geldım ve ıyıkıde gelmısım sözde muttefıksınız tamer abıyı aradım durumu ıza ettım bana dedıgı cumler (ben kudret klanını klan olarak bıle görmuyorum rm topluyorsa bızde vurur toplarız dedı) bu mu muttefıklık anlayısınız klan zor durumda ayakta kalmasının tek cıkar yolu bu muttefık olarak demıyorsunuz kı tmm 1 ayda bız zorlanalım sız ayaktakalın yeter kı yok ama kudretda bu bahaneyle oyundan cekılsın ıstedınız

poseidon32**

Kılıç Ustası
Daha hiçbir şey ortada yokken bu konuşma geldi bu arada bana RM ile anlaşmamışken RM HODOR KUDRET DEHŞET VS KAPAK yapsak mı diyorsun anlamadım daha neyin peşindesin garip birisin hala daha kanıt istiyorsun aha kanıt ama hesap silme sen genede zaten silemezsin cesaretin yoktur
ben sızın yapacagınızı adamlara söyledım yapmayacakmısınız bız dehsete vuruyoruz bakacaksınız yıkılıyorlar bızde vuralım dıyeceksınız adamlara bı el atmayacaksınız bıze yaptıgınız gıbı sız dehsete vurmaya başlayınca görecem ben sızı kac gundur adamlar savaşıyor kacınız adamlara bakıcı gectınız kacınız savunma attınız kacınız adamların önune fake attınız buze yaptıgınız gıbı adamların toplanmasını ızlıyorsun devam edın böyle