W65'e Bir Kehanet Bırak

EnesKOSOVA1

Yasaklı
dostum beinm önümde hesap makinesi var ben birşeyleri biiyorumda konsuuyorum. Bu hiçbirşeyi göstermez. pose çıksın söylesin ben buraya tek tek isim yazacağım. Sonra sen alır toplarsın hesap makinesiyle. Burada olan klanlar kadar olmayıpta kesmiş klanlar var. olan oyuncular kadar olmayıpta kesmişler var. İdrakında sorun varsa TW Stats diye birşey var :)

tunahan5566

Casus
dostum beinm önümde hesap makinesi var ben birşeyleri biiyorumda konsuuyorum. Bu hiçbirşeyi göstermez. pose çıksın söylesin ben buraya tek tek isim yazacağım. Sonra sen alır toplarsın hesap makinesiyle. Burada olan klanlar kadar olmayıpta kesmiş klanlar var. olan oyuncular kadar olmayıpta kesmişler var. İdrakında sorun varsa TW Stats diye birşey var :)

oyun mu oynadınız bu zamana kadar da konuşuyon sen hala vır vır kapakta 10 kişi oynuyor sadece.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Baktım polemik var yardımcı olayım dedim :D

KLAN ADI​
KURULUŞ TARİHİ​
KUDRET​
2021-05-01 23:04:24​
KAPAK​
2021-05-02 21:04:40​
KAPAKW​
2021-06-13 21:04:40​
KAPAKD​
2021-05-02 01:04:29​
KAPAK4​
2021-05-12 13:05:34​
KAPAK1​
2021-05-12 14:05:01​
RM​
2021-05-08 00:04:48​
HODOR​
2021-05-05 00:05:21​

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Beyler silinen klanlar ve oyuncular var. Silinen klanları bulmam mümkün değil ama silinen ve kesim yapmış tüm oyunculara ulaşabiliyoruz. Hala anlamamaya devam edecek misiniz :(

viera34

Milis
Bu kadarını da görmemiştim pes yani. Cebindeki telefonu çıkar dayılarıyla fena kapışırsın ama aynı tarafta tabi.

DAĞISTANLI

Yasaklı
Kişi olarak az olan tarafın kesim puanının yüksek olması normal karşılanabilir dense anlayabilirim çünkü az kişide 2 oynamayan varsa kalabalık ekipte 5 oynamayan veya oynayamayan oluyor kesim veriyor... Kapakta silinen oyuncular ve klanlar var ama bu zaten her klan için geçerli. Ben de hesaplamayı merak ettim.

MrTroya.

Casus
Kişi olarak az olan tarafın kesim puanının yüksek olması normal karşılanabilir dense anlayabilirim çünkü az kişide 2 oynamayan varsa kalabalık ekipte 5 oynamayan veya oynayamayan oluyor kesim veriyor... Kapakta silinen oyuncular ve klanlar var ama bu zaten her klan için geçerli. Ben de hesaplamayı merak ettim.
Sen de kendi klanını hesapla bence :D

C e m a l H a N

Baltacı
Beyler silinen klanlar ve oyuncular var. Silinen klanları bulmam mümkün değil ama silinen ve kesim yapmış tüm oyunculara ulaşabiliyoruz. Hala anlamamaya devam edecek misiniz :(

Sana dalga mı geçiyorsun canım derdim ama haklısın oyunun istatistik verilerinde sıkıntı var o değilse bizim gözlerimizde sıkıntı var bizim gördüğümüz istatistikler farklı yok o da değil ise senin matematik ile bizim matematik aynı şey değil :)

Deleted User - 848919497

Ziyaretçi
Ders bitti,şimdi sınav zamanı :)) bittiniz kapak geliyor :D

ismet.eses

Kılıç Ustası
acaba her önüne geleni klanimiza almadigimizdan olabilirmi acaba

Yanlışım varsa düzeltin ama kudret vs k44 diye savaş ilanı verdiniz kıtadan hiçbir klan ve oyuncuyla anlaşılmayacak dediniz ve bu sözden 5 gün sonra rota klanından oyuncuları çektiniz, yetmedi üstünlük kuramadınız şarbon u bünyenize kattınız orada da bir ilerleme kaydedemeyip sw ile anlaştınız hatta xprototype den 50-55 civarıköyü 30 ar k savunma ile aldınız bari kalkıp her önüne geleni klana almadık demeyin komik oluyor..

Deleted User - 848919497

Ziyaretçi
Yanlışım varsa düzeltin ama kudret vs k44 diye savaş ilanı verdiniz kıtadan hiçbir klan ve oyuncuyla anlaşılmayacak dediniz ve bu sözden 5 gün sonra rota klanından oyuncuları çektiniz, yetmedi üstünlük kuramadınız şarbon u bünyenize kattınız orada da bir ilerleme kaydedemeyip sw ile anlaştınız hatta xprototype den 50-55 civarıköyü 30 ar k savunma ile aldınız bari kalkıp her önüne geleni klana almadık demeyin komik oluyor..

şarbon daha onceden katılmıstı savas ilanından once rota kapaga katıldı yaw ben bile biliyorum olanı niye polemik için sallıyosun komik oluyor :D

**GÖLGE**

Mızrakçı
şarbon daha onceden katılmıstı savas ilanından once rota kapaga katıldı yaw ben bile biliyorum olanı niye polemik için sallıyosun komik oluyor :D

Bunu diyip kendi komik duruma düşen biri olarak kıta 44 ws konusunu en baştan 1 2 sn göz gezdirir iseniz orada kudret şarbon attışmasını rahat bir şekilde görürsünüz cevap vermek için cevap yazmak komik oluyor diyeyim bende

ismet.eses

Kılıç Ustası
Rota 2 bölgede de vardı üst bölgedeki köylerini ergüven filan topladı bizzat kendim peşledim savunmasını da rota daki oyuncudan çekti oyuncunun nickini hatırlayamadım ama ergüven e sorarsanız da inkâr edemez başka var mı sorun