w64 Güncel Harita

Dünyanın kapanmasına 18 saatten az süre kaldı. Son yılların en uzun süren worldunde

Başta beni dünyaya çağıran mandıra filozofu gürkan spedy gonzales ercüment ve TOW klanındaki dostlarıma
Aylarca aynı düşmana birlikte savaştığımız dejavu klanındakileri abilerime dostlarıma ve kardeşlerime

Verdiği sözü tutmak için elinden geleni yapam Rebels37 muhammet ve efendy klanındaki dostlarıma

Dost düşman 64. Dünyada emek harcayan herkese teşekkürler.

Dünyada gece gündüz emek harcayan kaon demir ve tolgahanada ayrıca teşekkürler

Sağlıcakla kalın

TheFnL

Kılıç Ustası
Dünyanın kapanmasına 18 saatten az süre kaldı. Son yılların en uzun süren worldunde

Başta beni dünyaya çağıran mandıra filozofu gürkan spedy gonzales ercüment ve TOW klanındaki dostlarıma
Aylarca aynı düşmana birlikte savaştığımız dejavu klanındakileri abilerime dostlarıma ve kardeşlerime

Verdiği sözü tutmak için elinden geleni yapam Rebels37 muhammet ve efendy klanındaki dostlarıma

Sağlıcakla kalın
Senin de eline saglik bro

Racon bitmiştir...

Gomtan35

Yasaklı
Öncelikle Herkesin eline koluna sağlık, Zamanımızın rakibi şimdimizin dostu olarak gördüğümüz hiç bir zaman aramızdaki saygıyı sevgiyi kaybetmediğimiz dejavu klan ve bütün oyuncularını kutlarım... Herkesin parantez açtığı ve hangi world gitsem yanıma alıcağım (demir) ve almayacağım (İhsan) da bu world tanımış bulunmaktayım oynarken de Rakip olarak en zevk aldığım kişi kedidir Kısa sürsede :p :D Tekrardan tebrik ederim... Ayrıca Diploması erbabı @CITY OF ANGELS ve @eyesblack tebrik ederim gerçekten sezgileri kuvvetli hep tanımazken de saygı duyduğum ve tanırken daha fazla saygı duyduğum kişilerdir kendileri 1.liği içinde @egElif kendilerini kutlarım Zaten kendi klan dostlarımdan bahsetmeye gerek yok hepsi benim için incidir :D

Gomtan35

Yasaklı

Sağlıcakla kalın
Eyw gardaşım cansın telefonlarını aç arada:D

K E S K İ N

Kılıç Ustası

Sağlıcakla kalın
beni yazmamışsın bundan sonra düşmanımsın her dünyada seni vurucam

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
Zafer şarkıları söyleyecek değiliz egomuzda yok dünyanın başından sonuna kadar her sahada mücadelemizi en iyi şekilde verdiğimizi düşünüyorum.Dünyaya şans eseri girdim @bujuteri Yücel abim sağolsun yakınımdaydı o zamanlar oyna dedi birde erol abimi görünce dayanamadım bir çoğu ile önceden w1-10-15 gibi dünyalarda gerek savaştığım gerekse dost olduğum ekipten w64 dede daha nicelerini tanıdım ve bu ekiple oynamaktan gerçekten keyif aldım.Oyun başından sonuna kadar geceden sabaha sabahtan akşama birbirimizle yapmış olduğumuz muhabbetlerde sürekli kardeşçe saygı ve sevgi çerçevesinde güler yüzünü samimiyetini eksik bırakmayan yaşça büyüklerim ve kardeşlerime teşekkürlerimi bir borç bilirim.İsimleri buraya yazmaya kalkmayacağım biri diğerinden farklı değil gerçekten gönlü güzel insanlar tanıdım hepinize teşekkür ederim.Kalın sağlıcakla…

Klanın delisi