w64 Güncel Harita

Spedy Gonzales

Mızrakçı
Dünyanın kapanmasına 18 saatten az süre kaldı. Son yılların en uzun süren worldunde

Başta beni dünyaya çağıran mandıra filozofu gürkan spedy gonzales ercüment ve TOW klanındaki dostlarıma
Aylarca aynı düşmana birlikte savaştığımız dejavu klanındakileri abilerime dostlarıma ve kardeşlerime

Verdiği sözü tutmak için elinden geleni yapam Rebels37 muhammet ve efendy klanındaki dostlarıma

Dost düşman 64. Dünyada emek harcayan herkese teşekkürler.

Dünyada gece gündüz emek harcayan kaon demir ve tolgahanada ayrıca teşekkürler

Sağlıcakla kalın
Sanada hayırlı olsun Malatya kaysisi iyi sabrettin :) sende seviliyorsun

Vezir001.

Ağır Atlı
Emeği geçen herkesi tebrik ederim savaş verdiğimiz süre boyunca en çok keyif aldığım worldlerden biriydi.

Çokca dost edindiğim hatta 64te savaştığım insanlarla şuanda beraber başka bir world kapatacağız, ileride de beraber oynamak istediğim bolca insanla tanıştım.

64 herkese birşeylerler kattı,

Ve herkese selam olsun :).

Kalbini kırdığım, canını sıktığım kimse varsa da bu mesaj vasıtasıyla helalleşiyorum :)

Death of Devil

Yasaklı
Emeği geçen herkesi tebrik ederim savaş verdiğimiz süre boyunca en çok keyif aldığım worldlerden biriydi.

Çokca dost edindiğim hatta 64te savaştığım insanlarla şuanda beraber başka bir world kapatacağız, ileride de beraber oynamak istediğim bolca insanla tanıştım.

64 herkese birşeylerler kattı,

Ve herkese selam olsun :).

Kalbini kırdığım, canını sıktığım kimse varsa da bu mesaj vasıtasıyla helalleşiyorum :)

Helali hoş olsun, dillere düşeceğiz seninle : )

Death of Devil

Yasaklı
Kazanan klanları tebrik ederim.
klanı ona bıraktım, herkesi sattı dediğin arkadaş bu arkadaş mı

Yok o başkası benim klan ayrı :D

Sen istisnasın sana hakkımızı helal etmiyoruz tüm world. :) Bu arada şaka değil gerçekten ben de etmiyorum ne halin varsa gör cayır cayır yan öteki tarafta lassa miço :D

Yakıştı mı koskoca adamsın beddua edion bide :D

"Bitti diye üzülme yaşandı diye sevin"

:)

Vezir001.

Ağır Atlı
Kazanan klanları tebrik ederim.

Yok o başkası benim klan ayrı :D

Yakıştı mı koskoca adamsın beddua edion bide :D

"Bitti diye üzülme yaşandı diye sevin"

:)

Senin hakkında merak ettiğim tek şey fingolfin ile aranızda ne geçtide adam bu kadar sövüyor sana, herkes sövüyor ama o daha farklı forumda :D

Dünyanın kapanmasına 18 saatten az süre kaldı. Son yılların en uzun süren worldunde

Başta beni dünyaya çağıran mandıra filozofu gürkan spedy gonzales ercüment ve TOW klanındaki dostlarıma
Aylarca aynı düşmana birlikte savaştığımız dejavu klanındakileri abilerime dostlarıma ve kardeşlerime

Verdiği sözü tutmak için elinden geleni yapam Rebels37 muhammet ve efendy klanındaki dostlarıma

Dost düşman 64. Dünyada emek harcayan herkese teşekkürler.

Dünyada gece gündüz emek harcayan kaon demir ve tolgahanada ayrıca teşekkürler

Sağlıcakla kalın
Rica ederim bebiş