w60 Haber Bülteni - 2

Moonknıght

Ağır Atlı
Rakibini kesimde ilk sıralara çıkartmak için yapanlar da var tabi (pronun oyun başı opu :p ) ama klanlar sözlüğündeki (kendi eserim) tanımı bu :D

bizim hakkımızda paylaşım yapmak istersen ve elinde bir bilgi olmazsa bana ulaşırsan anlattıklarımı kanıtlarıyla yollarım paylaşması yada paylaşmaması sana kalır.tabi bunların hepsini bu bültenlerin devam etmesi ve içeriğin daha zengin olabilmesi için söylüyorum,eline sağlık devamını merakla bekliyorum

Osmanbey06*

Hafif Atlı
bizim hakkımızda paylaşım yapmak istersen ve elinde bir bilgi olmazsa bana ulaşırsan anlattıklarımı kanıtlarıyla yollarım paylaşması yada paylaşmaması sana kalır.tabi bunların hepsini bu bültenlerin devam etmesi ve içeriğin daha zengin olabilmesi için söylüyorum,eline sağlık devamını merakla bekliyorum

Eyvallah hocam doğru bi düşünce sonuçta bildiğim kadarını yazabiliyorum, hiç bi klan kendisinden haber vermezse bu sefer yazdıklarım tek taraflı gibi görünüyor =) Oyundan her daim yazabilirsiniz

Krays hakkında doğru bir bilgi vermemişsin.
Haber Bülteni - 1 içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

TRUVA AMA HANGİSİ?

Kaybettikleri savaştan sonra bazı oyuncularıyla WD klanına geçen Black klanı oyuncuları, Kehanet klanının gece 5 civarında S.a'yı habersizce bozup saldırmasından cesaret ve teşvik alarak 2 gün sonra yine bir sabah saati kendilerini kabul eden klanlarını vurdular ancak 2 günde tüm köylerini kaybettiler. Truva yapıp bir de başarısız olan klanlar listesine Black bu hafta ilk 5'den direkt giriş yaparak bültenimizde yer almayı başarabildi. @Başkannn63 ise "Bi Truva yapalım derken Çanakkale gezisini kastetmiştim, arkadaşlar yanlış anlamış" kendisini savundu.

16624 adlı eklentiyi görüntüle

BİRLİK BERABERLİK

Dünya daha başlamadan Paşa klanlarıyla rakip olacağı belli olan Khaos X'in de katkılarıyla, Kuzeydoğuda bulunan Paşa klanlarına karşı Güntürk, Mary Jane, Rö ve Arma klanları,Gram adı altında tek bir klan hale geldi. Amerikan Başkanı Trump'un, kendisine oluşan muhalefete karşı halkı, senatoyu, meclisi ve lobileri birleştirmek adına Erhan'dan destek istediği de ortaya çıktı.

16631 adlı eklentiyi görüntüle

Saldırazcık Anlaşması

20 Ağustosa kadar aralarında saldırmazlık anlaşması bulunan Kehanet ve ESL klanları, 14 Ağustos gecesi saat 06.37'de Kehanet'in yazım yanlışlı savaş ilanıyla savaşa girdiler. 20 Ağustos gecesi İnfaz klanına operasyon yaptığı için orduları dışarıda olan ESL ve Wd klanından 11 köy alıp 4 köy veren Kehanet diplomatıyla röportaj girişimimiz ektedir.

16640 adlı eklentiyi görüntüle

16650 adlı eklentiyi görüntüle

YA PAŞAYLA, YA KARGAŞAYLA

Paşa klanları ise kendilerine karşı oluşan paktı değerlendirirken, kendilerinin tek bir merkezden yönetildiğini, bu klanların ise farklı klanların anlık çıkarları uğruna kendilerine karşı birleştiğini ifade ederek, rakiplerinin kalabalık olmasından çekinmediklerini ve savaş uzadıkça Gram federasyonunun yönetimsel sıkıntılar yaşayacağını ifade etti. 3'ü, 4'ü fark etmez, Paşa siler affetmez diyerek devam eden kuzeydoğu savaşında henüz net bir istatistik elimizde değil.

16638 adlı eklentiyi görüntüle

KRAY KALBİMİ SAVAŞMAK

Güneydoğuda bulunan Krays klanları, Horde - Reborn savaşı için önem arz ediyor ancak henüz bir taraf olmuş değil. Genel forum fedaileri napolyonun da forum banı yemesiyle bu klandan bu başlığa bir katılım olur mu emin değiliz :p

16646 adlı eklentiyi görüntüle

Klanlar Sözlüğü

Operasyon: Köy almak, düşmanı bunaltmak ya da güzel kesimler yapabilmek için yapılan planlı saldırılar bütünü. Çakılı köylere kafa atmak adına hazırlanması tavsiye edilmez.
Fulgene op hazırlayan ESL (Aynı zamanda Proa'ya hazırlayan Reborn dsglksmşg) :
16647 adlı eklentiyi görüntüle

Bu içerikler tamamen mizahi amaçladır. Doğru bilgi veriyoruz olmamız bunu ciddi bir içeriğe dönüştürmez =)

krays20.png

krays10.png

Centurion*

Okçu
Millet güneydoğu haritası hazırlarken seni adam yerine koyup renklendirmiyor hacım, benim seni buraya yazmam oyun boyunca alıp alabileceğin en büyük başarı olabilir boşver <3

:D Hahahahhah bunları w58 de kim klan yaptı ki :D 58 in ne kadar çöp bir dünya olduğunu oynamadan anlayabiliyoruz.Savaşamadan 5 günde kaçıp kaçtıkları yerden laf atmaları yok mu birde :p