w60 Haber Bülteni - 2

:D Hahahahhah bunları w58 de kim klan yaptı ki :D 58 in ne kadar çöp bir dünya olduğunu oynamadan anlayabiliyoruz.Savaşamadan 5 günde kaçıp kaçtıkları yerden laf atmaları yok mu birde :p

Biz kimseye laf atmıyoruz çocuk adam. Uykunu aldıktan sonra foruma gelip millete salça olmayı kes artık.

Savas raporları forumda yayınlandı. Savaşın 5 gün sürmediğini patlayan mislerinizi ve kamilerinizi görmeyen kalmadı. Daha neyin çabası bu ? Korkuyor musun ? Korku forumda çenene mi vuruyor ? İpinizi tutan bile sizi kurataramicak az sabredin çok az.

Klan uyelerinden bazıları mesaj atıyor arada sohbet ediyoruz. Onlar bile senin bu hâlinden şikayetçi. Hadi bakalım aslan parçası.. Truva yiyince göreceğim yüreğini ;)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Az kaldı dünyaya
Run köyleri çıkınca bir klan %70 önce ellinde tutan klan direk dünyayı kapatıyor :))
Boşuna mi oyunuyoz şimdi
Kaç sürer bu world sizce

Osmanbey06*

Hafif Atlı
1 yıl sürer %70 hakimiyet gibi düşün köyleri elinde tutmak için dünyada hiç bir klan kalmamalı

O kadarına gerek yok, mesela bu haliyle bi klan 4 merkez kıtaya çoğunlukla hakim olsa mesela, "harita konumları ve klan büyüklükleri açısından diyorum" Prorespawn, Cızz, Esl gibi birer klan falan kalabilir klanlarda. 42 yi kapattığımızda @beykoz61 10. sırada mı neydi klanı da fena sayılmazdı vardı bi kaç milyon

Centurion*

Okçu
İsminize göre size video hazırlamış bizimkiler sizin her mesajınızda aklıma geliyordu gülüyordum haklılar her mesajda ağlanmaz ki :/ sizinle de paylaşalım :) hep bir ağlama modundasınız buradan sonra nereye kaçacaksınız merak ediyorum :)