W60 Özellikleri Tartışma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Oguz389

Mızrakçı
Yalnız büyük harf yasaktı, dikkat edin :D

Bu sebepten yasaklanırsam çok üzülürüm, konuyu dağıtmamak adına yalandan bir kaç dünya özelliği cümlesi de kurayım da tepki çekmeyeyim.

Oyun hızını minimum 1.6 bekliyordum ben şahsen, fake limiti işi aşırı sinir bozucu, tapınağa yorum bile yapmak istemiyorum sabah sabah midem kalktı adeta.

Harley.Quinn

Yasaklı
Bize eskiyi hatırlatacak bi w açılsa artık iyi olur iyice kopuyoruz oyundan Rün nedir ya.. Tapınak olsun tamamda araştırma sistemi saçma bayrak bile olmasın şövalyede eski sistem olsun bi tane doru dürüst w açılsın keyifle oynayalım 2 aydır bekliyoruz heyecanla özellikleri görünce herkes oynamaktan vazgeçiyor .
Umarım başlıktaki yorumlar dikkate alınır

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bize eskiyi hatırlatacak bi w açılsa artık iyi olur iyice kopuyoruz oyundan Rün nedir ya.. Tapınak olsun tamamda araştırma sistemi saçma bayrak bile olmasın şövalyede eski sistem olsun bi tane doru dürüst w açılsın keyifle oynayalım 2 aydır bekliyoruz heyecanla özellikleri görünce herkes oynamaktan vazgeçiyor .
Umarım başlıktaki yorumlar dikkate alınır
dünya özellikleri kötü olduğu gibi oyuncu sayılarında düşüş yaşanıyor ne kadar iyi özellikli hızlı dünya olur oyuncu sayısı o kadar artar multi sayısı azalır gibime geliyor

Harley.Quinn

Yasaklı
yavaş w de kimse oynamaz en az yarı yarıya fark eder oyuncu sayısı .. Ve daha çok paraya yani Pertev dayalı bir dünya olur .. İnsanlar sıkılır bırakır umarım başlığı dikkate alırlar..
Sonuçta bizlerin sayesinde para kazanıyorlar oyuncuların yazdıklarını dikkate alırlar diye umut ediyorum ..

Tebrikler son 2-3 dünyadır rezil özellikler açarak resmen Milleti oyundan soğuttunuz sırf herkes 61 diyor diye mi bütün her şeyinizi 61 e saklıyorsunuz @Mr.Storm @Strafe Süpersiniz aynı kafa devam bütün oyuncular kendini burada parçalarken kendiNizi imparator gibi görüp kimseyi dinlemeden devam edin
+1 sıktılar artık 1.5 aydır bekliyorum gelen dünyaya bak

Durum
Konu yanıtlara kapalı.