W59 Sona Doğru

Hangi pakt w kapatır

• BARZO & KUDRET & EİBO & NG

Oylar: 187 61,1%
  • CİN & DİABLO & OCEAN

Oylar: 119 38,9%

• Toplam oy kullanan
    306

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Karakteri bozuk, kardeşim dediği insanlara ilk fırsatta sırtını dönen, onları satan, oyunu yıllarca beraber oynadığı realden görüştüğü arkadaşını satan kendine değil etrafındakilere güvenenler hertürlü kalıba girer ama başarı elde edemez. Şu w de kendine güvenen tek taraf görüyorum. Kendine güvenen insanlara güvenir ama insanlara güvenen herkes kendine güvenmez. Başarılar CİN.

Elmero*

Acemi
Demek ki neymiş Elmero yapılanı unutmazmış :)) boşa ağlama tek tek toplanacak köylerin hemde nescafe içerken atıcam sana misleri :) bide üstüne foto çekicem klanlar en iyi görsel yarışması felan yaparsa Oraya katılıcam seni görünce sudan çıkmış balık aklıma geliyor güzel çırpınışların dosttum sağlıcakla kal

U Touch My Tralala

Mızrakçı
Dvdcdcb kalabalıkta laf yapmak kolay iş ben toplayamazsınız demedim birader , o kadar kişi beni toplayamıyorsanız silin gidin zaten hahaha

ErencanErdoğan

Yasaklı
Önemli olan kesim puanı güvenmek hesap satması vs değil. Önemli olan dönüş bile yapılmaması hesabın sarı yakması aslında. Şimdi bu doğru ise eğer bu sebepten bile hesabı toplamaları gayet doğal bence. Ne diye oynuyorsun o zaman oyunu?
Ben bu ekibe bu dünyada referans ile girdim. Bana neden bir şey yapmıyorlar. Gerek Kudret tarafından gerek Cin tarafından farketmeksizin bence çoktan toplanmayı hak eden oyuncularsınız.

Crazy is here

Yasaklı
Sizin desteklediğiniz crazy seco egelif farklı mı yapıyor o kadar dolu köylere etiket atmaya bile gerek yok. Bari yazıyosun kendi yaptıklarınızı da görmezden gelme de kendinle çelişme . Abeddon abine sor bakalım horlarken köyleri gidince de böyle mi düşünüyor.

Keske her köyüm dolu olsa da etiket atmasam zaten oynamıyoruz bu oyuncu bombos dümdüz oyuncuyuz sen de haklısın oynayanların eline sağlık hep sizler gibi oyuncu olmak istedim