W59 Sona Doğru

Hangi pakt w kapatır

• BARZO & KUDRET & EİBO & NG

Oylar: 187 61,1%
  • CİN & DİABLO & OCEAN

Oylar: 119 38,9%

• Toplam oy kullanan
    306

Deleted User - 848887612

Ziyaretçi
Stratejik dehalar toplanmış yine:)

En ufak yanınızda bulunmadım ama biri satıyor sizi yemini çok ulu orta ve basitçe yapıyorsunuz

O yüzden o en top seviyeye çıkamıyorsunuz herşeyi süper yaptığınızı zanmediyorsunuz ama zekanın bir sınırı olduğunu hep unutoyrsunuz:)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
w59 bitiyor mu kapatma listesine beni de alsanıza kim kapıyorsa

U Touch My Tralala

Mızrakçı
konudan çok alakasız ama nickine bayılıyorum hocam, o nickle birine karşı kaybetme imkanım yok. başarılar
Hahah valla adamlar planlamıs vurmus ben kamilerimi harcadım 12-13ara attım geçtim bıraktım gece1-2de,

bölgede ugrasan arkadaslara da ayrıca tebrikler emice nickli biri bizim fantezi vurusumuza iyi direndi

U Touch My Tralala

Mızrakçı
Mert'in tek hatası daha önce yendiği insanlar ile oyun oynaması.Bu lol'de dota da ezilen lane'e gitmek gibi gidersen sende ezilirsin.
Hahaha kanka yapcak bir şey yok uzun zamandır keyif aldırtmıyorlardı dun güzel keyıf aldık zararı verdik.
Bugun de tüm gün ugrasan insanlar , mortingen, Res105 muzonun tanıdığı insanların emeklerini çok harcamamak için ara atmayı bıraktık ordaki ; kafa ,karakterli insanlara da başarılar , geri kalan zaten hakkettiginş illa bulacaktır iyi oyunlar :)