W59 Haftalık Haritalar

Fsociety

Baltacı
Kimse 1vs1 atamadı ya ondan gitmişlerdir. ;)
Başganın yazısını alıntılamaktan sıkılmıyorum. Tek bir klana karşı ittifak kurulduğun da bahanelere sığınıp silmeyin diyenler nerde. o kadarrrrr.

Şimdiye kadar öyle ya da böyle bu dünya için verdiğiniz demeçlerin tersi yapıldı ama yakup abi senden tek istediğim silmeyin Allah aşkına o ya da bu bahaneye sığınıp silmeyin sonuna kadar oynayın eğer bu dünyayı kapatırsanız burda açılan her başlıkta sizi tebrik edicem söz veriyorum ama yeter ki siz silmeyin :)

Fsociety

Baltacı
@Fsociety Bilader biraz da bana takılsana hayatını yaşatıyım
Emrullah boşver kardeşim. Şimdi bu arkada bu dünyada oynuyormu acaba diye bir bakayım dedim. Ben zannettim rakip klanlardan bir oyuncu diye ama değilmiş. Arkadaş dünyada takılıyor. Konuşmak için konuşuyor anlayacağın.
:D Konuşmak için konuşma konusunda sizin elinize su dökülür mü bilmiyorum. İttifak varken konuştuğunuz o kadar şey varken savaşa girince dut yemiş bülbüle döndünüz.

Maestro*

Kılıç Ustası
:D Konuşmak için konuşma konusunda sizin elinize su dökülür mü bilmiyorum. İttifak varken konuştuğunuz o kadar şey varken savaşa girince dut yemiş bülbüle döndünüz.

Seni bi severim yeter bu kadarrrrrrrrr demeye başlarsın , dut mu yemiş olursun artık başka birşey mi bilmem ama