W59 Haftalık Haritalar

Fsociety

Baltacı
Senin canını ne yakmış onu çözemedim ben. Bir yerden dertlisin ama neyse. ;)
Benim derdim zamanında oluşan ittifak çerçevesind aslan kesilmeniz oyunu oyun olduğunu unutmanız. Sonrasında ise siz aynı duruma düşünce 1v1, oyun ahlakı, oyun etiği hakkında konuşmanız. Ben buna gam vuruyorum. Zamanında ettiğiniz senaryoyu şuan siz oynadığınız halde daha ilk günde pes ettiniz. Konuştuğunuz kadar oynamadınız demek istediğim bu.

Maestro*

Kılıç Ustası
Benim derdim zamanında oluşan ittifak çerçevesind aslan kesilmeniz oyunu oyun olduğunu unutmanız. Sonrasında ise siz aynı duruma düşünce 1v1, oyun ahlakı, oyun etiği hakkında konuşmanız. Ben buna gam vuruyorum. Zamanında ettiğiniz senaryoyu şuan siz oynadığınız halde daha ilk günde pes ettiniz. Konuştuğunuz kadar oynamadınız demek istediğim bu.
Lütfen saçmalamayı kes artık. KUDRET Dünyaya başlarken CİN ile savaşacağını açıkladı . EİBO ile yine savaş kararı aldı ; kime ne yapmış kimi arkasından vurmuş . EİBO klanına laf söylemiyorum ama Ergüven ve Poseidon BARZO klanlarında olan insanları adam sanmış ve adam sandıkları çakal çıkmış olay bu kadar basit ? do you understand me ?

Se7eN

Okçu

- Bak arkadaşım anlamak istemiyorsun ama açıklayayım.

- Cin klanı yöneticisi bir video yayınına çıkarak bu dünya bize hafif mis sayılarını kontrol edecem vs gibi konuşarak bütün klanların birleşin dedi. (Normal bir tonda değil yanlış anlaşılmasın ama presman ile ilgili videoya bakın alaycı bir tonda söylendi.) Bizde birleştik. Sonradan zaten Barzo'nun bizi dünyaya çağırmasının sebebinin Cin olduğunu dünya sonunda acı bir şekilde de olsa öğrendik. Biz o senin dediğin lafları söylerken şu anda rakip olduğumuz klandaki arkadaşlardan (yönetici ve üye bazında) bazıları da söylüyordu. Tek biz değildik bu 1.

- İlk günden pes etme mevzusuna gelince şöyle açıklayayım sana biz kasım ayının başında 30 kasımda Eibo ile savaşımız olacak dedik. Eibo da biliyor zaten. Herşey ayarlandı sınıra bütün savunmalar çekildi savaşa 4 gün kala Barzo bizde gireceğiz savaşa dedi. Bizim savunmayı barzo tarafına ayarlayıp orayı koordine etmeyi bırak savunmanın oraya geri dönmesi 4 günden fazla ya da limiti limitine bazı köyler. Adamlar leblebi gibi boş köyleri toplayıp içimize girdiler. Zaten o saatten sonra yapılacak birşey kalmadı ki. Onun için bazı arkadaşlar sildiler. Bu da 2.

- Ben oynuyorum o kadar emek verdim pre harcadım diye oynuyorum. Öyle ahım şahım bir oyuncu da değilim ama kendimi test ediyorum ve gayet geliştirdim bu dünyada. Köy almak için aklan karayı seçti bazı oyuncular. Hatta alamadıkları köylere deli gibi kami yağmuru atarak almaya çalıştılar. Bazılarını aldılar bazılarını alamadılar ama sonunda alacaklar. :D

Umarım anlatabilmişimdir.

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi

- Cin klanı yöneticisi bir video yayınına çıkarak bu dünya bize hafif mis sayılarını kontrol edecem vs gibi konuşarak bütün klanların birleşin dedi. (Normal bir tonda değil yanlış anlaşılmasın ama presman ile ilgili videoya bakın alaycı bir tonda söylendi.) Bizde birleştik.

Sonradan zaten Barzo'nun bizi dünyaya çağırmasının sebebinin Cin olduğunu dünya sonunda acı bir şekilde de olsa öğrendik. Biz o senin dediğin lafları söylerken şu anda rakip olduğumuz klandaki arkadaşlardan (yönetici ve üye bazında) bazıları da söylüyordu. Tek biz değildik bu 1.

Umarım anlatabilmişimdir.

59. Dünya açılınca ynstgc Mustafa Tin sevgi duvarı vs vs bunlar Alparslana gelin bize yardım edin dediler cin çok güçlü geliyor Bi kaç klan ismi daha sayarak biz tek kalmayalım yardıma gelin onuru onu bunu araya sokarak Alparslanı 59a getirdiniz sizi arkaya alıp cine kafa atmayı düşündük sonra rw size toplama klan diyip dalga geçince sırf Mustafa Tn hatrına onlara yay atık biz zaten oynamadık buraya sizin için geldik senin bu yazını gördüm şok oldum çok terbiyesizsin sen

Altı çizili yerde yazdığın iki yazıya kendi yöneticin cevap vermiş :) Fazla zorlama olmuyor :D

Artesta

Yasaklı

- Cin klanı yöneticisi bir video yayınına çıkarak bu dünya bize hafif mis sayılarını kontrol edecem vs gibi konuşarak bütün klanların birleşin dedi. (Normal bir tonda değil yanlış anlaşılmasın ama presman ile ilgili videoya bakın alaycı bir tonda söylendi.) Bizde birleştik.

@Despi* xd :D özlemişsindir

Se7eN

Okçu
Hala Abeddon birleşin dedi birleştik diyor shhsyshsusj 2 hafta önce BARZO dünya başı CİN girdi diye bizi çağırdı onlar için geldik diyordu shsyshsjjsjs
İyi oku üstad. Ben öyle sandım diye yazdım zaten. :) Sonradan olayın farklı olduğunu öğrendim dedim ya. ;)

Çok güzel konusuyosunuz ama kimse yaptigi hatalari konusmuyor. Bu sekilde ne tartışma olur nede sohbet olur.

Kudret barzo icin geldiyse barzonun diolomasisine ters gitmeyecek. Gitmeyecek derken;

Savaşın en ateşli olduğu anda barzonun işine gelmeyen eiboya tehtidler havada uçurarak savaş istemeyecek. Cunku barzo icin gelmiş barzoda böyle bisey istemiyor.

"Eger barzo savasi kabul etmezse gerekirse barzoda bize vursun " gibisinden cumleler kurup barzoya rest çekmeyecek. Iyi günde barzo icin geldik barzo kapatsin diye geldik. Ama is menfaatlere gelince değişmeyecek.

O poseidon k54 koselerinde cinle fingirdesmeyecek. Veya tek teke söz verdikten sonra barzo iliskilerini kullanmaya calisip "bu savas cok uzun sürer sizde vurun zaten eibo hemen siler." gibi cumleler kurmayacak.

Veya cin sildikten sonra cin eibo veya barzo cine saldirirken koyleri tutun biz alalim gibisinden isteklerde bulunmayacak.

Emrullah veya se7en belki siz ahlakli oyuncular olabilirsiniz ama ahlaksiz oyuncularin planları tutsaydi bugun burda bizimle belkide dalga geciyordunuz. Se7en dediki oyle bisey olsaydi ben silerdim dedi.

Benim arkadaslarim aylarca gece gündüz savastiktan sonra emeği bosa gittikten sonra senin silmenin bana ne yararı olucak? Diye sorarim.

O yuzden bilip bilmeden saga sola sadece disardan gördüğünüz ile konusmamanizi tavsiye ederim. Çünkü disardan gördüğümüz "vay be adamlarin hicbirseyden haberi yok".

Se7eN

Okçu
Çok güzel konusuyosunuz ama kimse yaptigi hatalari konusmuyor. Bu sekilde ne tartışma olur nede sohbet olur.

Kudret barzo icin geldiyse barzonun diolomasisine ters gitmeyecek. Gitmeyecek derken;

Savaşın en ateşli olduğu anda barzonun işine gelmeyen eiboya tehtidler havada uçurarak savaş istemeyecek. Cunku barzo icin gelmiş barzoda böyle bisey istemiyor.

"Eger barzo savasi kabul etmezse gerekirse barzoda bize vursun " gibisinden cumleler kurup barzoya rest çekmeyecek. Iyi günde barzo icin geldik barzo kapatsin diye geldik. Ama is menfaatlere gelince değişmeyecek.

O poseidon k54 koselerinde cinle fingirdesmeyecek. Veya tek teke söz verdikten sonra barzo iliskilerini kullanmaya calisip "bu savas cok uzun sürer sizde vurun zaten eibo hemen siler." gibi cumleler kurmayacak.

Veya cin sildikten sonra cin eibo veya barzo cine saldirirken koyleri tutun biz alalim gibisinden isteklerde bulunmayacak.

Emrullah veya se7en belki siz ahlakli oyuncular olabilirsiniz ama ahlaksiz oyuncularin planları tutsaydi bugun burda bizimle belkide dalga geciyordunuz. Se7en dediki oyle bisey olsaydi ben silerdim dedi.

Benim arkadaslarim aylarca gece gündüz savastiktan sonra emeği bosa gittikten sonra senin silmenin bana ne yararı olucak? Diye sorarim.

O yuzden bilip bilmeden saga sola sadece disardan gördüğünüz ile konusmamanizi tavsiye ederim. Çünkü disardan gördüğümüz "vay be adamlarin hicbirseyden haberi yok".
Üstad gördüğümle konuşmayayım da ne ile konuşayım. Ben sadece gözümün gördüğü olaylara yorum yapıyorum. Kapalı kapılar altında konuşulanı bilemediğim için yorum yapmam yersiz olur. Az çok belki yorumlarıma bakmışsındır. Kimse ile dalga geçer gibi konuşmam. Ara ara espirilerim olmuştur ama ona da bir şey denmez sanırım. :) Emek konusunda herkes bir emek harcıyor. Tabi kimininki diğerlerinden daha fazla oluyor. Bu da herkesin emeği boşa gidiyor oluyor. Sonuç olarak benim Eibo ya pek lafım yok zaten. Etik dışı oynayan (davranan) siz değilsiniz sonuçta.

Üstad gördüğümle konuşmayayım da ne ile konuşayım. Ben sadece gözümün gördüğü olaylara yorum yapıyorum. Kapalı kapılar altında konuşulanı bilemediğim için yorum yapmam yersiz olur. Az çok belki yorumlarıma bakmışsındır. Kimse ile dalga geçer gibi konuşmam. Ara ara espirilerim olmuştur ama ona da bir şey denmez sanırım. :) Emek konusunda herkes bir emek harcıyor. Tabi kimininki diğerlerinden daha fazla oluyor. Bu da herkesin emeği boşa gidiyor oluyor. Sonuç olarak benim Eibo ya pek lafım yok zaten. Etik dışı oynayan (davranan) siz değilsiniz sonuçta.
Dostum etik dışı davranan kim varsa bu dünyadan gitti zaten sıkıntı yok. Ben burda hep kim ne yaparsa kendine yapar dedim oylede oldu.