w58 ÜNİVERSİTE HARİTA

-AzraiL-

Yasaklı
Kasırga yönetimi ne konuşuyor daha anlamıyorum.Kasirga güçlendikçe dostlarini unuttu verdiği sözleri de.1 gecede diplomasinin bittiğini bile söylemeden arkadan vurdunuz.Yaptigim diplomasi teklifini bile bana karşı kullanıp tüm klana mesaj atarak oyuncu çekmeye çalıştınız.Elinize ne geçti.Bugun Bazi klanlara muhtaç hâle geldiniz.

Ama şaşırmıyorum .Kendi kurduğum klanda bile bana ihanet edip Klandan atıp operasyon yapanlar oldu.Kimseye guvenmeyin bu oyunda.

Oguz389

Okçu
Kasırga yönetimi ne konuşuyor daha anlamıyorum.Kasirga güçlendikçe dostlarini unuttu verdiği sözleri de.1 gecede diplomasinin bittiğini bile söylemeden arkadan vurdunuz.Yaptigim diplomasi teklifini bile bana karşı kullanıp tüm klana mesaj atarak oyuncu çekmeye çalıştınız.Elinize ne geçti.Bugun Bazi klanlara muhtaç hâle geldiniz.

Ama şaşırmıyorum .Kendi kurduğum klanda bile bana ihanet edip Klandan atıp operasyon yapanlar oldu.Kimseye guvenmeyin bu oyunda.

Seni silmedik mi ya biz ? Git başka worldlerin forumlarında ağla.

Oguz389

Okçu
Ya dostum, kimseyle gezmiyoruz, harita neyi dayatıyorsa onu yapıyoruz, iki gram oyun bilginle vaaz vermeye kalkma gözünü seveyim, yersiz oluyor. Sen iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır.

Bak sen de diyorsun kendi kurduğum klan köylerimi topladı diye, demek ki var bir sıkıntı değil mi ? Git başka dünyalarda dene şansını zaten bitmişsin burayı neden zorluyorsun ki ?

Ya da bak bürkütle cesetten hesap da alabilirsin onlar dünyada ne kadar mağdur insan varsa yardımcı oluyorlar bu konuda :)

-AzraiL-

Yasaklı
Aynen görüyoruz kimin ne yaptığını.Muhtesem Oyun bilginiz belli oluyor.

Hesap almak isteseydim alirdim zaten.Bittigimi sanın siz.Dünya sonu görüşürüz yine

üniversite dünyası dünyaları bir an evvel kapatılıp oyunculardan premium koparmak yeni servera oyuncu çekmek için yapılıyor sanırım:=) w55 en çabuk kapanan world olmuştu savaşmadan kazanılan oyun mu olur çok saçma.

Üniversite dünyaları gayet güzel dünyalar ancak oyuncular olarak 20 kişinin kapatacağı dünyada 1000 er kişilik klanlar olunca bu hale geliyor..Adamlar farklılık olsun diye hakimiyet yerine üniversite dünyası açmışlar..Benim gayet hoşuma gitti

Cilesiz

Milis

Beni vur beni onlara verme demiş olabilir misin :)
Biz öyle duyduk çünkü

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
kasırgayıda bürkütü de kınıyorum :)
kendi üniversiteleriniz varken gidip başkaları ile ittifak içine girdiniz
hâlbuki iki klanda gücü kuvveti yerinde bir klan ama dünya kapatmak için başka klanlar ile ittifak yapıyorsunuz. Kendinize inandırdığınız oyunculara ne gibi bir açıklama yaptınız çok merak ediyorum

GermanBaby

Baltacı
Ben şeyi anlamadım.
Kasırganın başındaki kişi şuan kasırganın başında değil.
Efsanenin başındaki kişi şuan yeni haliyle Paşa'nın başında değil.
Üstüne dünyada da yoklar? Yanlış mı anlamışım yoksa doğru mu? WOW.

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Ben şeyi anlamadım.
Kasırganın başındaki kişi şuan kasırganın başında değil.
Efsanenin başındaki kişi şuan yeni haliyle Paşa'nın başında değil.
Üstüne dünyada da yoklar? Yanlış mı anlamışım yoksa doğru mu? WOW.

ben kasırganın başında değildim :) yönetimindeydim, diplomasisindeydim.
Şuan da öyle çok oynamıyorum bürküt klanlarında dostlarımın yanında takılıyorum öyle izliyorum :)

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Oğuzcum çok içinde değilim biliyorsun ama sağdan soldan az buçuk dinledim, buralardan az buçuk okudum, kendi çapımda da az buçuk kavradım mevzuyu. Herkes seni sevdiğini söylemiş. Benim de sana naçizane tavsiyem çok girme olayların içine, insanlara saldırılacaksa da bunu sen yapma

Oguz389

Okçu
Oğuzcum çok içinde değilim biliyorsun ama sağdan soldan az buçuk dinledim, buralardan az buçuk okudum, kendi çapımda da az buçuk kavradım mevzuyu. Herkes seni sevdiğini söylemiş. Benim de sana naçizane tavsiyem çok girme olayların içine, insanlara saldırılacaksa da bunu sen yapma

Semih başkanım naçizane yorumunuz için teşekkür ederim, haklısın gerek yok aslında hiç boş yere tartışmaya, insan hırslanınca kaptırıyor kendini işte :)