w58 ÜNİVERSİTE HARİTA

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
ceset kalabalık sanırım diğer bütün gruplarda birleşmiş karşısında sdfg oyun bitiren ipucu vereyim size üniversite köylerinin sahipleri inşaat bonuslarını kullansın adamlara pre atın inşaat bonuslu etkinliklerde ne kadar bonus alırsanız bitirme şansınız o kadar iyi olur :)

akifS*

Hafif Atlı
Eline sağlık ve;
üniversite dünyası dünyaları bir an evvel kapatılıp oyunculardan premium koparmak yeni servera oyuncu çekmek için yapılıyor sanırım:=) w55 en çabuk kapanan world olmuştu savaşmadan kazanılan oyun mu olur çok saçma.
kesinlikle katılıyorum.

Cilesiz

Milis
Yalnız kulaksız ve tayfası kuklalığa devam ediyor arkamızdan plan yapıp bizi sattıkları ceset klanları üniversiteye isimlerini bile eklememiş :)

kulaksız

Mızrakçı
Yalnız kulaksız ve tayfası kuklalığa devam ediyor arkamızdan plan yapıp bizi sattıkları ceset klanları üniversiteye isimlerini bile eklememiş :)

illa yazdırcaksın cilesiz, tarafımızca kasırga klanlarına hiç bir itham olmamıştır, bu savaşın seviyesini düşürüp klanını rezil etme.

Gerçi gerçekleri bilmediğinden böyle yorum yapman normal.

Savaşa girerken bürküt hiç bir klanla dünya anlaşması yapmadı, paşa ve ceset ayrı şekilde teklif verdi kabul etmedik, bizim önceliğimiz dünya kapatmak değil kendi klanlarımıza yapılan ihanetlere cevap vermekti. Paşanın yaptığı hareketten sonra ceset ile anlaştık.

Bürküt kasırga paktı varken, bize sormadan gidin problem ve kolpa ile anlaşın, problemi gizli tutun, torka gidip bürkütü kapatmaya almayacağız diyin, içindeki cesetci paşacıları temizleyeceğiz diye zemin hazırlayın, bu lafların peşine paşaya gidip "s.a." sunup dünya kapatma teklifi götürün :) Bunların hepsi bende kanıtlı cilesiz, sen laflarını kanıtlaya bilecek misin peki ? Yoksa boş azığın ile laf mı yapıyorsun ? İstersen sevgi dostlarının mesajlarını buraya dökebilirim, boş cevap verirsen de, dökeceğim bakalım kim rezil oluyor :)

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi

Kulaksız ve tayfası mı kuklalık yapıyor? İyi bari Agilar bizi sattı, ihanet etti demeyi bırakmışsınız.
Arkadaşlar Kasırga klanlarının her bir klanında emeği olan ben durduk yere mi hesabı silip gittim hiç sordunuz mu bunu yönetiminize?
Kasırga klanlarının profilinde hala benim adım yazıyor önce onları düzeltin sonra gelip konuşun.
Sırf sizin gibi her şeyden habersiz oyunların emeği boşa gitmesin diye susuyorum.
Kasırga klanları bu dünyayı çoktan kaybetmiştir, kazanan tarafa şimdiden hayırlı olsun :)

Oguz389

Okçu
Kulaksız ve tayfası mı kuklalık yapıyor? İyi bari Agilar bizi sattı, ihanet etti demeyi bırakmışsınız.
Arkadaşlar Kasırga klanlarının her bir klanında emeği olan ben durduk yere mi hesabı silip gittim hiç sordunuz mu bunu yönetiminize?
Kasırga klanlarının profilinde hala benim adım yazıyor önce onları düzeltin sonra gelip konuşun.
Sırf sizin gibi her şeyden habersiz oyunların emeği boşa gitmesin diye susuyorum.
Kasırga klanları bu dünyayı çoktan kaybetmiştir, kazanan tarafa şimdiden hayırlı olsun :)

Ya ben senin kadar düzenbaz, senin kadar nankör, senin kadar ikiyüzlü, senin kadar yediği kaba pisleyen bir tane insan daha görmedim şu oyunda iyi mi.

Oguz389

Okçu
Seni aldık 4 saat konuştuk insan gibi, tamam problem yok dedin iyiyim dedin, geldin 2 gün daha discorda girdin çıktın muhabbet ettik insan gibi, bir gün ansızın hesap sil yapıp gidiyosun, motun hesabına giriyorsun, insanları kasırga sizi toplayacakmış diye organize edip bürküte geçiriyosun, benim zaten muzaffere diyecek bir lafım da yok problemim de yok onu anlıyorum da.

Şu 2 şeyi hiçbir zaman anlayamadım ;

1-) Muhammetin gece konuşalım discordda seni çok seviyorum kanka dedikten sonra bir daha arayıp sormayışını.

2-) Aramız 10 numara 5 yıldızken bir anda hesap silip, bu yaptıklarını.

Oğlum oyun bu oyun, alt tarafı oyun, kazansanda kaybetsende bişey değişmeyecek, kendinizi bu kadar değiştirmeyin, ayıp vallahi ayıp.
Kimseye sırtını dönmeyeceksin abi, şu world son worldum, ben bu oyunu sizin muhabbetiniz için oynuyordum, şu lanet dünya bitsin daha da şu oyuna girmeyeceğim.

Fatal Error

Milis
oguz kardesim ne yazik ki 3 serverdir beraber oynadigim abi dedigim sonuna kadar yaninda oldugum insanin bu serverda senin dedigin gibi bir oyun icin neler heba ettigini gordum insanlar oynadiklari oyuna karakterlerinide yansitiyorlar ne yazik ki ben hic bir zaman dostlarimi satmadim yalan da soylemedim. Ben bu oyunu kaybetmisim onemi yok kendi degerlerimden vazgecmedigim surece.
Kulaksiz senin bu servera kadar yaninda oynamis adam klan ici donen muhabbetleri sadece size anlatilan kadariyla biliyorsunuz cunku onunuzde ki kisi o duvari asmaniza hicbir zaman izin vermiyor vermeyecekte.

agilar a gelince agilar la 56 dan sonra muhabbeti kestim tek kelime de muahbbetimiz olmadi. ve bundan suanda bile pisman degilim. evet kendisi de kullanilmis olabilir bu konuda hakli. cunku bu adamin boyle biri oldugunu en basindan beri biliyorlardi biliyorduk. ve bile bile adama bunu yapip kullandilar. bi insandan intikam alma seklin boyle olmamali bu sekil bir yaklasim normal bir yaklasim degildir.

Oguz389

Okçu
Ben işin oyun boyutunu geçeli çok oldu dostum, ben o onu yapmış bu bunu yapmış bilmem zerre de umrumda değil açıkçası, benim gram zararımın dokunmadığı sabaha kadar muhabbet ettiğim adamlar beni bir oyun için silip atıyorsa ben sitem de ederim bu oyunu da oynamam bir daha, kim kazanıyorsa kazansın, herkes kendi kalbinin ekmeğini yer, sıkıntı yok.

Fatal Error

Milis
umarim sag salim atlatirsin bu serveri yaninda durdugun kisilerden dolayi bir gun pismanlik duymaman dilegiyle.
iyi oyunlar dilerim

kulaksız

Mızrakçı
Seni aldık 4 saat konuştuk insan gibi, tamam problem yok dedin iyiyim dedin, geldin 2 gün daha discorda girdin çıktın muhabbet ettik insan gibi, bir gün ansızın hesap sil yapıp gidiyosun, motun hesabına giriyorsun, insanları kasırga sizi toplayacakmış diye organize edip bürküte geçiriyosun, benim zaten muzaffere diyecek bir lafım da yok problemim de yok onu anlıyorum da.

1-) Muhammetin gece konuşalım discordda seni çok seviyorum kanka dedikten sonra bir daha arayıp sormayışını.

Oğlum oyun bu oyun, alt tarafı oyun, kazansanda kaybetsende bişey değişmeyecek, kendinizi bu kadar değiştirmeyin, ayıp vallahi ayıp.
Kimseye sırtını dönmeyeceksin abi, şu world son worldum, ben bu oyunu sizin muhabbetiniz için oynuyordum, şu lanet dünya bitsin daha da şu oyuna girmeyeceğim.

Oğuzum ben seni hala seviyorum, her ne kadar hakkımda ne desende sevmeye devam edeceğim çünkü senin bir suçun yok. Beni tanırsın, sözlerimi de ne kadar sadık olduğumu bilirsin. Emin ol haklı nedenlerim olmasa, bugün bu konuları konuşuyor olmazdık. Haritada her ne kadar müttefik olsakta kasırga sürekli bizi itti, bunlar benim için problem değildi, ortada verilmiş sözler ve dostluklar vardı. Ama bunun devamında gerçekleşen konuşmalar ve yazışmaların boyutu tüm durumları değiştirdi. Bugün bulunduğun yere bak, neden yalnızlaşıyorsunuz? Neden yanınızdaki dostlarımız, birer birer küserek ayrılıyor? Bu worldde kasırgadaki bazı kişiler oyuna kendini çok kaptırıp yanlış oynadı. Diyeceğim bu uzatıp forumuda kirletmeye gerek yok, benim için dostluğumuz devam ediyor inşallah başka worldde tekrardan oynarız.

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi

Öncelikle bu işin bir oyun oldugunu ben emek verdiğim klanımı ve hesabımı bırakarak zaten gösterdim :)

1- Tork klanlarına gidip telefon görüşmesinde bürkütü kapatmaya almayacağız vuracağız dediniz, bunun kanıtlarını isteyene atabilirim ki herkes biliyor.
2- Bürküt klanlarına da torka operasyon yapması için söylediğinizin de kanıtları elimde mevcuttur ki bunu da herkes biliyor. Hadi kanıtlarla konuşalım?
3- Efsane klanlarını ortada hiçbir kanıt yokken bir gece ansızın vurdunuz mu vurdunuz. 1 gün öncede benim efsane klanlarıyla görüştürüp dünya kapatmak için pakt kurdurdunuz utanmadan.
4-Benim de dahil olduğum bir çok konuşmada bürküt klanlarını şöyle vuralım böyle vuralım denilmedi mi ?

Bir oyun için ben senin gibi hakaret içeren kelimeleri asla kullanmadım. Aramız o kadar iyiyken bir kere sordun mu çağdaş ne oldu da bu duruma geldi diye?
Önce herkes dönecek kendine bakacak. Ben kendimi hiç bir zaman sütten çıkmış ak kaşık olarak görmüyorum bunu da açıkca söyleyim ama ben bir oyun için o kadar muhabbet ettiğim kimseye HAKARET etmedim,kırmadım ki seni hala çok seviyorum ilerde anlayacaksın sadece sağlıklı düşünemiyorsun. O yüzden yok yediği kaba pisledi falan filan sana da yakışmıyor. O kaba oyunun başından beri yemeği koyan zaten benim.

Ben kasırga klanlarının yönetim anlayışına artık dayanamadığım için hesabımı barbara düşürdüm. Sizle oynamayı bıraktım diye kimse bana ihanet ettin diyemez. Asıl siz kendinize sorun bu insanlar neden oyunu bırakıyor? Bir tek haklı biz miyiz? Bu insanların hiç haklılık payı yok mu?

W56 da siu olarak bağlı olduğumuz aztek klanlarını vurmayı planlamıyor muyduk? Herkes eğri oturup doğru konuşsun kendi hatasını kabul etsin. Savaşta yenilen oyuncuları klana alıp onlar yüzünden birlikte yola çıktıklarımızı vurduran zihniyetle bir daha yan yana geleceğimi sanmıyorum. Aldıkları adamlar oyuna bile bakmıyordu. Bir de ben bu adamları alırken size sordum diyor ya şaka gibi bugüne kadar gerek siu da gerekse kasırgada hangi kararı bize sordular.
Efsaneye vurmayalım dediğimizde ''alın abi napıyorsanız yapın ben karışmıyorum'' diyerek sırf oyuna küsmesin kalbi kırılmasın diye kimse ağzını açmıyordu discordda.

Sözün özü bu oyundur böyle şeyler illa ki olur. Sen onu bunu boşver bu dünya biter oyun falan kimsenin umrunda olmaz inşallah eski sohbetimiz devam eder..