W55 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

JrFly

Dük
bura w 50 değil w55 kurt cok üstüne daha savasmadık goods la ; )

50.dünyayı şöyle diğer tüm dünyalardan ayrı yazmaları gerekir.O dünyada her klan ipin ucundan son anda döndü 50'den sonra olan dünyalarda hiç kıta savaşları bile doğru düzgün olmadı :) Herkes şuan kıtasını kapatmış gibi görünüyor.

UNCHARTED

Dük
@Almahara

8821BBE3-0EB9-456C-8E51-C6542C580EB3.jpeg

22657C5C-1DAF-4C01-AFC8-C4EF7A3C491E.jpeg

Sen git kendi klanında ne kadar pasif var ise onu toplamaya devam et kanka be kumarova sallamaya senin oyunculuğun yetmez :)

5 köyünün 4ü pasif hesap
Kumarovun 5 köyünün 1ü pasif hesap

Aradaki oyunculuk farkı işte

DeletedUser67841

Ziyaretçi
bura w 50 değil w55 kurt cok üstüne daha savasmadık goods la ; )

Hacım iyi hoş diyosun da haritana baktım Good'a en uzak sen varsın ve aldığın köylerle good'a yakınlaşmak yerine son 7 köyün K64 tarafında görünüyor. Bu nasıl çelişki bunu da anlatır mısın :)

Ek olarak bence tam olarakta w50'nin aynısı olacak, orada cedcal'i savunan ve sahiplenen bir tricks vardı. Burada da konum itibarı ile kim good'u sahiplenir ve onunla dost olursa dünyayı kazanacak gibi duruyor :D

Sen git kendi klanında ne kadar pasif var ise onu toplamaya devam et kanka be kumarova sallamaya senin oyunculuğun yetmez :)

Ben salladım, oyunculuğum yeterse cevap bekliyorum :D

UNCHARTED

Dük
Neden beni çok mu iyi tanıyorsun :) Neyse bu iş kişisel tartışmaya doğru yol alacak gibi...Sizlere keyifli oyunlar dilerim:)

Sen adamın kişisel oyunculuğa laf edersen tabi ki kişisel tartışmaya doğru alır.

Önce kendine bak bakalım ne kadar iyisin sonra adama laf et çok güzel bir ata sözü var buraya yazamıyorum neyse :)

UNCHARTED

Dük
Yok canım senelerin oyuncusudur da bu benim pek umrumda değil,Bu dünya malum reel hayat sebebiyle sadece klan içi sorumluluklarla ilgileniyorum orada kast ettiğim renk klanıydı :)

Renk klanına diyorsan eyvallah uzun süredir savaşta bi üstünlük gösteremedik ama yıkılmadık hala devam ediyor savaş Hatice’ye değil neticeye bakarız kim kazanırsa ben tebrik ederim zaten :)

UNCHARTED

Dük
Hacım iyi hoş diyosun da haritana baktım Good'a en uzak sen varsın ve aldığın köylerle good'a yakınlaşmak yerine son 7 köyün K64 tarafında görünüyor. Bu nasıl çelişki bunu da anlatır mısın :)

Ek olarak bence tam olarakta w50'nin aynısı olacak, orada cedcal'i savunan ve sahiplenen bir tricks vardı. Burada da konum itibarı ile kim good'u sahiplenir ve onunla dost olursa dünyayı kazanacak gibi duruyor :D

Ben salladım, oyunculuğum yeterse cevap bekliyorum :D

Good savaşı uzun sürüyor zaten elbet oraya çıkar o adam reis şimdilik orayı tutan bir ekip var zaten sadece savunma yolluyoruz ilerleyen zamanlarda çıkar saldırıya döneriz adamın good ile henüz savaşmadık demeside budur şuan sadece savunuyoruz o sınırı yani saldırı olarak ilerlememiz yok :)

UNCHARTED

Dük
başkalarının oyuncu profiliyle övünmeyi seviyorsun anlaşılan :)

Övünmek demeyelim ona yanlış cümleyi düzeltmek diyelim kişisel konuşmasın klanın baz alsın hak veririm zaten eğri oturup doğru konuşalım gelip kimse w50ye sen giremezsin orası şampiyonalar ligi falan demesin yakışık değil

C Pre

Milis
Övünmek demeyelim ona yanlış cümleyi düzeltmek diyelim kişisel konuşmasın klanın baz alsın hak veririm zaten eğri oturup doğru konuşalım gelip kimse w50ye sen giremezsin orası şampiyonalar ligi falan demesin yakışık değil

yanlış anlama da kumarov orada bize hakaret etmek için goods kelimesini kullanırsa ben de dahil tüm ekibim ona istediğimizi deriz iğneyi önce kendine batırman lazım.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Good savaşı uzun sürüyor zaten elbet oraya çıkar o adam reis şimdilik orayı tutan bir ekip var zaten sadece savunma yolluyoruz ilerleyen zamanlarda çıkar saldırıya döneriz adamın good ile henüz savaşmadık demeside budur şuan sadece savunuyoruz o sınırı yani saldırı olarak ilerlememiz yok :)

Oyun olarak Good'u 1v1 de asla yenemezsiniz. Zaten bu kadar süre bile savunmada kalmış olmanız sizin için büyük dezavantaj. Saldırıya döneriz dediğin şey Cesetin operasyon günlerinde taciz etmek mi mesela, yoksa ciddi ciddi cesetten bağımsız olarak mı saldırıya geçmekten bahsediyosun. Ceset hiç operasyon yapmazsa good'a operasyon yapar mısınız mesela? Forumdaki aktifliğinizi cesetin sa bozmasına bağlamalı mıyız? Cesetin sa atmasından sonra bi özgüven gelmiş görünüyor. Tamamen dünyadan bağımsız olarak dışarıdan yapılan bir yorummuş gibi cevaplarsan sevinirim :)

UNCHARTED

Dük
Oyun olarak Good'u 1v1 de asla yenemezsiniz. Zaten bu kadar süre bile savunmada kalmış olmanız sizin için büyük dezavantaj. Saldırıya döneriz dediğin şey Cesetin operasyon günlerinde taciz etmek mi mesela, yoksa ciddi ciddi cesetten bağımsız olarak mı saldırıya geçmekten bahsediyosun. Ceset hiç operasyon yapmazsa good'a operasyon yapar mısınız mesela? Forumdaki aktifliğinizi cesetin sa bozmasına bağlamalı mıyız? Cesetin sa atmasından sonra bi özgüven gelmiş görünüyor. Tamamen dünyadan bağımsız olarak dışarıdan yapılan bir yorummuş gibi cevaplarsan sevinirim :)

1: saldırıya döneriz dediğim şey ceset ile alakası yok aşağıdaki ekipleri yukarıya taşımak bunu geç olsa bile yeni yeni yapmaya başladık fakat ceset ile aynı zamanlı operasyonda yapılabilir neden olmasın ki? bunlara ben karışmam beni ilgilendiren durumlar değil

2: ceset hiç operasyon yapmasa biz öylede böylede good ile savaşacağız yani illaki operasyon yapılır :D

3: ben forumda her zaman aktifim zaten ceset sa bozmuş bozmamış bunu benim açımdan değiştirmez sürekli makara gırgır geçerim başlıklarla biz kaybetsek bile dahil diğer üyelerin adına konuşmam onları bilemem

1vs1 de renk good klanını yenemez demeseydin iyiydi renk 1 2 cephe ile savaşırken good klanına direndi yıkılmadı renk klanlarının içinden 1 klan truva yapmaya kalktı SA olan klan SA bozdu 1vs1 olsaydı işler nasıl olurdu bunu kimse bilemez good klanındada güzel başarılı oyuncular var renk klanındada var

Ceset ceset diyip duruyorsun evet haklısın cesetin sa bozması en çok bizi rahatlattı bunu kimse inkar edemez

Başka sorun var mı kral :D