W55 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Bizdekiler kötü değil aslında siz çok iyisiniz o kadar iyisiniz ki asla kaybetmezsiniz mesela hesap silersiniz :)

Prensip meselesi bu ya. Her dünya da birine hanımcılık oynamak yerine. Kendimiz oynuyor kendimiz siliyoruz :) yani bizim ne sizi vurmak için nede goodu vurmak için 2. Klana ihtiyacımız olmazdı mesela :) cesete yanlayanlar düşünsün ;)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Uncerhat bunlarla uğraşma oğlum başedemezsin bunlarla nddldmdpssl Allahınızdan bulun de sal gitsin şaapma fazla.
Siz de selim(!) gibi 10 kişi gitmeyin lan çocuğun üstüne adiler dmslsmsm

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Emirhan sana laf yetiştirmeye çalışmayacağım gerçekten boşa kendimi yoramam kendi kendine övün kendi yalanlarına kendin inan nasıl bir kafa senin ki merak etmiyor değilim ama uğraşamam harbiden geçmişten bahsediyorsun burada gelmiş orada sanki tek siz vardınız düşmanımız size kocalık yapan nop klanının kamileri yoktu kız çocuğunuz sab klanları değildi sanki öyle bir cümleler kuruyorsun ki gülsem mi ağlasam mı bilemedim oyun kardeşim bu oyun olabilir yani nop size yardımcı olabilir ceset bize olabilir hani diplomasi işlerine ben karışmıyorum kim ne yaparsa yapsın ben haritaya bakarım kırmızı nerede oraya saldırırım oyunumu oynarım uzatma sende daha fazla oyununu oyna boşa birbirimizi üzmeyelim uzatmayalım savaştık kaybettik kazandınız tebrik ederim daha uzatalım mı konuyu? Üstünden sene geçti hala ağlıyorsun burada

Kaybettik ama ağlıyorsun demene biz ne yapalım gülelim mi ağlayalım mı peki?

Kimsenin size özel bir şey yaptığı yok sen insanlara burada laf edip cevap alınca sen kimsin de ona laf ediyorsun diye atlarsan adamın tw statsını atarsan birileri de çıkar gelir sana geçmişini hatırlatır. Onun haricinde uzatacağım bir konu yok diplomasi o bu benim umrumda olmaz kırmızıya saldırırım diyorsan geçmişte nelerin için yemin ettiğini hatırlamanı tavsiye ederim zira sadece kırmızılara saldıran bir oyuncu değilsin sen. Kendini klana aldırmak için her şeyin üzerine yeminler eden ortaya koymadığı şeyi kalmayan birisin. Boşver sen böyle duyar kasma işlerini bırak gururlu arkadaşlar yazsın bizde okuyup geçelim :)

erkan baba

Kılıç Ustası
Burada atışmaya devam edicek birşey yok yapılan hamleler belli world başı biz cesetle hep birlikte savaşalım dediğimde artist artist biz sizi vurmaya geldik diyenler şimdi cesetle bir oldunuz diyor.Ondan dolayı biz yolumuzdan dönmedik savaşa devam ediyoruz.Oyun oynuyoruz altı üstü kazanmakta var kaybetmekte.Bu oyunlar geçici dostluklar kalıcıdır.

DeletedUser68249

Ziyaretçi
len biçerdöver sen burdada mi varsın bu dünyanın forumunu dami kirletiyorsun :)
Olm sen nasıl bir yanlız sin llen :)

Bence ara ver kardeşim.sosyal hayata karış biraz insan içine çık. Gez toz :D

FOREVER "BİÇERDÖVER"

Shaigan

Mızrakçı
Aslında dünyadan birkaç klanla iletişimde olsan, dünya durumuna göre haritalar hazırlasan ufaktan diplomasi vs. bilgiler de katsan hoş olabilir, sanki öyle harita çıkartan birileri vardı sen miydin hatırlamıyorum.Hem world dışından bakanlar için de daha bilgi verici olur, hem de özellikle world başında sağlam klanların bile birçok klanı ilk 25'te olmuyor bölgesel yapılanmadan dolayı, içeriden iletişimde olursan onları atlama ihtimalin daha az olur
Ha dersen ki neden bu kadar uğraşayım bana ne çok haklısın :D Ben olsam harita hazırlamaya bile üşenirdim yine de eline sağlık :D

DeletedUser17190

Ziyaretçi
zamanla harita oturdukça has klanlar görünür ben dünyada yokum klanlar sıralamasında en üstteki 8 farklı klanı ekleyebildim zaten gün eçtikçe o dediğin klanlar eklenir kalırlarsa

ceset
exit
renk
yamyam
dejavu
tubby
çlgn
sas (9) (genel sıralamada ilk olarak 26.sırada görünüyor.)
hell
şarbon
ocean
gnrls (13) (genel sıralamada ilk olarak 48.sırada görünüyor.)

İnsanlara aynı iyiliği düzenli olarak yapınca, onu artık senin görevin zannediyorlar. çok güzel bir sözdür :)

bir kişi bile öncesinde sonrasında teşekkür etmemiş herkes şu niye yok bu niye yok, bu nasıl harita filan demiş. Sen en iyisi yeni dünyalarda ilk 10-15 klanı al yoksa birileri illa laf söyleyecek, sonuçta bu senin görevin :D

doak

Mızrakçı
emek var dostum eline sağlık fakat bir işi yapıyorsan düzgün yapmalısın.

DeletedUser68844

Ziyaretçi
Haritaya hazırlayan vatandaşın eline sağlık herşeyden önce emek vermiş. Lakin güneydoğuda kanı gövdeyi götüren klanlar varken ve bu kadar karmaşık, rengarenk bir bölge varken üstelik sayılarıda hiç azımsanmayacak gibiyken genel haritaya bu klanların dahil edilmemesini bende yardırgadım. Güneydoğu bataklığı için bi özel harita yapılabilinir aslında :)

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Aslında dünyadan birkaç klanla iletişimde olsan, dünya durumuna göre haritalar hazırlasan ufaktan diplomasi vs. bilgiler de katsan hoş olabilir, sanki öyle harita çıkartan birileri vardı sen miydin hatırlamıyorum.Hem world dışından bakanlar için de daha bilgi verici olur, hem de özellikle world başında sağlam klanların bile birçok klanı ilk 25'te olmuyor bölgesel yapılanmadan dolayı, içeriden iletişimde olursan onları atlama ihtimalin daha az olur
Ha dersen ki neden bu kadar uğraşayım bana ne çok haklısın :D Ben olsam harita hazırlamaya bile üşenirdim yine de eline sağlık :D

her dünyada birini bulmak zor ama dünyada bulunan arkadaşlar bana yardımcı olarak harita altında bilgi verebilirler :)