W54 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Oyun eğlenceli bir hal almaya başladı ama üzülüyorum fazla üzün sürmeyeceği için neyse biz geldik

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Keşke sizde oyunu bilsenizde bu dünyayı alırken biraz tadını cıkartsak;)

Biz bu oyunu biliyoruz da sizin bildiğiniz başka "oyunları" bilmiyoruz sorun orada.

Bu arada "Keşke siz de oyunu bilseniz de" olacak. EBA TV ya da TRT EBA üzerinden 5. sınıf dil bilgisi dersleri veriliyor bu ara göz at istersen. Bu hafta Pazartesi saat 9.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Biz bu oyunu biliyoruz da sizin bildiğiniz başka "oyunları" bilmiyoruz sorun orada.

Bu arada "Keşke siz de oyunu bilseniz de" olacak. EBA TV ya da TRT EBA üzerinden 5. sınıf dil bilgisi dersleri veriliyor bu ara göz at istersen. Bu hafta Pazartesi saat 9.

eskilerin gözü yaşlı, yeni bebeler "bu kim lan" diyor.

CokSevdimAbi

Yasaklı
BENIM KORKUM YOK ACIK ADRESDE VEREBILIRIM ISTEYENE ADANA DA ADRESIMI VERIM ISTEYENE DAYAK ISTEYENE CAY ISMARLARIM SORUN DEGIL COK DELIKANLI OLMAYIN BENCE BURDA YAZMAKLA OLMUYOR NORMAL HAYATTA YAPAMICAKLARINI BURDA YAPMAYIN !

BENIM KORKUM YOK ACIK ADRESDE VEREBILIRIM ISTEYENE ADANA DA ADRESIMI VERIM ISTEYENE DAYAK ISTEYENE CAY ISMARLARIM SORUN DEGIL COK DELIKANLI OLMAYIN BENCE BURDA YAZMAKLA OLMUYOR NORMAL HAYATTA YAPAMICAKLARINI BURDA YAPMAYIN !
İkisini de yapamazsın...
Ben Adanalıyım dışarı çıkamıyorum, millet şehre mi gelebilecek hemşehrim...

:mad::mad::mad:

Büyüklerimi bile ziyarete gidemiyorum.

*lucifer5591

Mızrakçı
SAAT 8 DE GELIN HEPINIZI KUCAKLIYORUM COCUKLARIM :) BU ARADA NWA DA COK OGRETMEN VAR INSANLARA KELIMELERININ YANLIS YAZILDIGINI OGRENCILERIMLE DERS VEREBILIRIM DEYIPDE NUMARAMI VERDIKDEN SONRA SESI CIKMAYAN VAR HOROZ GORUNUMLU TAVUKLAR SIZI :)

328874_thumb
CokSevdimAbi19.04. tarihinde saat 13:11
0505 987 93 10 tayfun ekle
BeFreee
phone.png
19.04. tarihinde saat 13:07
Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır ben sana yardımcı olmaya çalışıyorum hala anlayamadıysan veline ver telefonu ona anlatayım
328874_thumb
CokSevdimAbi19.04. tarihinde saat 13:06
cok guzel devam et boyle sacmalamaya :)
BeFreee
phone.png
19.04. tarihinde saat 13:05
Bak anlamak değil o senin odak noktan orası olmuş ama ben ona cevap vermedim çünkü bazı şeyleri daha anlamıyorsun güzel bir eğitimle anlayabilirsin
328874_thumb
CokSevdimAbi19.04. tarihinde saat 13:02
bak o kadar turkceden bahsedıyorsun ama senın yasının kac oldugunu anlamıyorsun bu mu ogretmenlıgın?

Geldik gördük :) ara atmak böyle ise atmasanız ne olurdu :)

Deleted User - 5447302

Ziyaretçi
İstatistik atın diyeceğim de son iki yorumdan benim çıkardığım 40 50 köy alındı 4 5 köy tutuldu.