W51’i Kim Kapatır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser68470
  • Başlangıç tarihi

W51i Kim Kapatır?

• DİRİLİŞ

Oylar: 64 22,8%
  • Galaxy

Oylar: 84 29,9%
  • Siyah

Oylar: 2 0,7%
  • NARCOS

Oylar: 55 19,6%
  • KAPAK

Oylar: 12 4,3%
  • EİBO

Oylar: 21 7,5%
  • CROM

Oylar: 17 6,0%
  • SHELBY

Oylar: 11 3,9%
  • We.In

Oylar: 5 1,8%
  • HALLEDERİZ

Oylar: 10 3,6%

• Toplam oy kullanan
    281
  • Anket kapalı .

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Dünyayı kim kapatır bilmem ama vakti olup ta galaksi kapatacam diyen klanı allah yardımcısı olsun bunlar 700 hesap var zmanla barbar alcaklar azalacak ama köy sayısı gene artacak yani illa kapatmada gal yada Los olur.xddd

W A R D A D D Y

Baltacı
Dünyayı kim kapatır bilmem ama vakti olup ta galaksi kapatacam diyen klanı allah yardımcısı olsun bunlar 700 hesap var zmanla barbar alcaklar azalacak ama köy sayısı gene artacak yani illa kapatmada gal yada Los olur.xddd

Sen 700 hesaptan fazlasını topladın W50 de yanlış hatırlamıyorsam, niye olmasın kapamada? :)

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Dünyayı kim kapatır bilmiyorum ama galaxynin multileri ban yerse sadece galaxy kapatamaz :)

TyPHonE

Yasaklı
Arkadaşlar CROM’a oy attım bizzat dünyayı kapatacak klan CROM’dur aksini iddia eden net oyunu bilmiyordur.

DeletedUser68687

Ziyaretçi
Galaxy-Narcos ortak kapatalım diğerleri kalabalık yapmasın :D
Hayırlı sabahlar tavsiye edeceğiniz bir klan varmı beni alıcak 900 puanım k55 deyim lutfen yardımcı olun birkaç klana girdim ancak yeterli verimi alamadim online sürem oldukça yüksek

Hayırlı sabahlar tavsiye edeceğiniz bir klan varmı beni alıcak 900 puanım k55 deyim lutfen yardımcı olun birkaç klana girdim ancak yeterli verimi alamadim online sürem oldukça yüksek
İyi günler o kıta bizim kıtamız değil şimdilik herhangi bir yardımda bulanamam ama Pressman çok yardımsever bir abimizdir isterseniz ona yazabilirsiniz belki bir şeyler ayarlar

DeletedUser68301

Ziyaretçi
@34yns34 @myw** @sefasakdi
(Bazı kimseler, başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak, onlara yardımcı olmak için yaratılmıştır. İhtiyaç sahipleri bunlara başvurur. Bunlar için ahirette azap korkusu olmaz.)[Taberani]

Bu dünyayı kimin kapatacağını şu aşamada söylemek zor.

Galaxy vs Diriliş savaşında savaşın süresi uzadıkça savaş Galaxy lehine dönecektir. bu dünyada savaşma ihtimalinin en düşük olduğu iki klan Galaxy ve Narcos dur. Narcaos kıtasını kısa sürede kapatır ve Diriliş ile sınır olursa Direk dirilişi vurur gibi. Burda asıl Dirilişin nasıl bir mücadele göstereceği önemli.

Narcos ve galaxy favoridir