W51’i Kim Kapatır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser68470
  • Başlangıç tarihi

W51i Kim Kapatır?

• DİRİLİŞ

Oylar: 64 22,8%
  • Galaxy

Oylar: 84 29,9%
  • Siyah

Oylar: 2 0,7%
  • NARCOS

Oylar: 55 19,6%
  • KAPAK

Oylar: 12 4,3%
  • EİBO

Oylar: 21 7,5%
  • CROM

Oylar: 17 6,0%
  • SHELBY

Oylar: 11 3,9%
  • We.In

Oylar: 5 1,8%
  • HALLEDERİZ

Oylar: 10 3,6%

• Toplam oy kullanan
    281
  • Anket kapalı .

DeletedUser68470

Ziyaretçi
Merak etme bu @Gush hepimize yetecek kadar ileri zekalı bir kişilik. Ben bazen gerçekten onun kadar düşünemediğimi hissediyorum.
bozuk saat (beyin) bile günde 2 kere doğruyu gösterir.anlamassın diye parantez açtım bide 80 dereceyle yazıyor atasözü yazıyor sanki artiz.stup 3.5 diye nick atmış bide.abini çağır o gelsin senin çapın yetmez bana

DeletedUser66170

Ziyaretçi

Anlamazsın olacak bak lütfen rica ediyorum biraz dikkat.Ek olarak arkadaşın yazdığı yazım şekline italik deniyor allah aşkına yapma lütfen hiç msn demi kullanmadın kardeşim ? Ne bileyim hiç titretmediler mi seni ?

DeletedUser68470

Ziyaretçi
daha polemiğe giremicem zaten adamınız terbiyesizim diye kabullenen bi tip yani en kötü tartışma cahille yapılan tartışma hadi bakim ikile

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Kim o terbiyesiz ? Bide en iyi tartışma kimle yapılıyor ? Onu da belirtir misin rica etsem.

DeletedUser68470

Ziyaretçi
kardeşim benim konuyu kapatalım istersen cidden abuk subuk yerlere çekiyosunuz.hadi hayırlı geceler

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Ya dur nereye tartışıyoruz güzel güzel,yatıp ne yapacan ?

DeletedUser68470

Ziyaretçi
memleketteyim ne yatması geceleri zaman geçiyor burda sadece gündüzleri uyuyorum :D

Luciferr

Dük
Ha eğer fiziki anlamda diyorsan, dairesel hareket falan da çözerim. Gerçi 3 sene geçti üzerinden ama yaparım sanırım

DeletedUser68470

Ziyaretçi
yok geçen sene bitti üni,dedem vefat etti 1-2 hafta Kastamonudayım.Bildirim sesi en yüksekte uyanırsam sıkıntı büyük ama :)))

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Allah rahmet eylesin.O zaman
İşsazı issinin issassız ?

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Her neyse kardeş daha iyi bi tartışma ortamı buldum.Kendini terk edilmiş hissetmezsen ben kaçıyorum :oops: Başka bi gün devam ederiz iyi geceler.