w48 harita

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

Cutorq

Baltacı
Dun meteora opa gittigimizde vegas klani s.a yi bitirmeden op yapmaya basladi diyoruz saldiri geliyor baskanlari ne hikmetse hastanede cevap vermiyor(tiran)7/24 on ama ne hikmetse baska bir yoneticiye yaziyoruz okunmuyor baskasina yaziyoruz toplantida cikiyor hepsi biranda yok oldu ortadan,op girmeden oncede bisey demeden savas actilar.Herkes kendine yakisani yapiyor cok da soylenicek bisey yok benim gozlemim vegas klani karakterini butun worlde belli etti bu kaypaklar koy icin dostunu bile satarlar

Ama beni en cok sasirtan vegasin.kaypakligini biliyordukta tunganin korkakligi sasirtti yanlis gozlem.yapmisim sanirim bazi insanlara vegas degince ayaginin baglari.cozuluyor cidden cok komigime gitti bu durum :D
Bize op mu yaptınız ?
Benim neden haberim yok :)

MTK 136

Casus
Bize op mu yaptınız ?
Benim neden haberim yok :)
Bos yapma vegas sıgıntılıgı yaparak yasiyosunuz diplomasi yapmis olduklari klana arkadan vuran zamani gelince size ellemicek sanki bende buna sasiyorum herkes günü kurtarayim derdine dusmus hani baya yalvardınız ya s.a icin cok da guvenmeyin ona goreviniz bitince bir gecede kaleminiz kırılıverir

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@MTK 136 Tamam bende şimdi -TİRAN- a dedim ki ayıp oldu. Ödeştik mi ? yani bana söylemen ayrı artizz başlığında konuşman ayrı. Bir öylesin bir böyle. Bu gün içinde ban yemezsen * lı konuşucam senin gibi sana. :)

Kurucusu olduğun klanda kimse seni adam yerine koymuyor. En son classicte gördük. :)

Bu linkten kurucusu olduğum klanda diğer kurucu bolubjk' nin röportajını bulabilirsin :) Bizim aramızda ki mevzu size prim sağlatmıyor ne yazık ki.

https://forum.klanlar.org/index.php?threads/klasik-10-klanların-duruşu.37867/

DeletedUser63512

Ziyaretçi
@MTK 136 Tamam bende şimdi -TİRAN- a dedim ki ayıp oldu. Ödeştik mi ? yani bana söylemen ayrı artizz başlığında konuşman ayrı. Bir öylesin bir böyle. Bu gün içinde ban yemezsen * lı konuşucam senin gibi sana. :)

Bu linkten kurucusu olduğum klanda diğer kurucu bolubjk' nin röportajını bulabilirsin :) Bizim aramızda ki mevzu size prim sağlatmıyor ne yazık ki.

Prim yapan yok birader. Kurucusu değilsin diyende yok. Ben mehmeti tanırım gerisi de beni ilgilendirmez. Boş konuşmaya devam .:)

MTK 136

Casus

Etme bulma dunyasi demistim sen bize arkadan vurdun artiz de sana arkadan vurdu yoksa gidip artizz cok hakli mi yazdim ben kes tirasi ya

Cutorq

Baltacı
Bos yapma vegas sıgıntılıgı yaparak yasiyosunuz diplomasi yapmis olduklari klana arkadan vuran zamani gelince size ellemicek sanki bende buna sasiyorum herkes günü kurtarayim derdine dusmus hani baya yalvardınız ya s.a icin cok da guvenmeyin ona goreviniz bitince bir gecede kaleminiz kırılıverir
Server başından beri kim kimin sığıntılığını yapıyor biliyoruz.
Kimin boş yaptığını sonra kimin ne kadar hesap kullandığını iyi biliyoruz.
Orada yazmışsın op yaptık diye :)
Op yaptığınıza ve sadece aldığınız bir köye pişman oldunuz.
Fazla bu konu hakkında konuşma istersen.Zararlı çıkarsın.
Belli ki sen diğerlerine çok yalvarmışsın s.a yapmak için.Efendi ol !

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Prim yapan yok birader. Kurucusu değilsin diyende yok. Ben mehmeti tanırım gerisi de beni ilgilendirmez. Boş konuşmaya devam .:)

Zaten mehmetin iyi niyeti olmasa siz bayrak mayrak olamazdınız ya. Napalım iyi insan olmak hata değil. w27 de isim yapmanızı sağlayan adamlar bile bunu söylüyorken gelip burada boş yapan sizlersiniz.. :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Zaten mehmetin iyi niyeti olmasa siz bayrak mayrak olamazdınız ya. Napalım iyi insan olmak hata değil. w27 de isim yapmanızı sağlayan adamlar bile bunu söylüyorken gelip burada boş yapan sizlersiniz.. :)

Boş yapma dedikçe hala boş konuşuyorsun w27 de neler olduğunu senden iyi biliyorum. Bir baltaya sap olamamış gereksiz insan seni.

MTK 136

Casus
Server başından beri kim kimin sığıntılığını yapıyor biliyoruz.
Kimin boş yaptığını sonra kimin ne kadar hesap kullandığını iyi biliyoruz.
Orada yazmışsın op yaptık diye :)
Op yaptığınıza ve sadece aldığınız bir köye pişman oldunuz.
Fazla bu konu hakkında konuşma istersen.Zararlı çıkarsın.
Belli ki sen diğerlerine çok yalvarmışsın s.a yapmak için.Efendi ol !
Aynen