w48 harita

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
isko nun salça olmadığı dünya yok, oyuncuyum diye geziyor piyasada her worldde madara ediyorlar hala yüzsüz gibi konuşuyor :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Ben w50 de varım canım :) kadroyu kuruyorum. Gizli forvet gibi klan olacağız :p ona göre

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
sonra kaçma ama soa gibi forumdan; madara olduğunda ;)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
İsko w47 de şansına balına konuşabiliyorsun şuan :) hani nopu sevmem multici ve botçu demişimdir her zaman. Ancak sen o kadar ballı bir adamsın ki adamların ana kadro komple ban yedi :) ve sen konuşabiliyorsun. 3-4 Gün önce seni de göremiyorduk bu forumda. Ayrıca SOA kaçmıyor forumdan emir ağzına ağzına vuruyor cevapları algıda seçicilik mi yapıyorsun sen acaba :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
benim hamlelerim bitmezdi keşke ban yemeselerdi de kasımın başında kendileri bile isteye bu isko ile uğraşılmaz diyip hesap silselerdi sağlık olsun öne çekilmesi sonucu değiştirmedi zaten. onlar çıldırıyor şu anda foruma yazıp wplerde neler konuştuklarını ben biliyorum rahat ol sen :)

Cutorq

Baltacı
Aynen cutorq u ornek al oda bos yapiyodu sonradan birakti konusmayi :D
Belli hele senin elinden almamışlar o klavyeni.
Vs vs :D

Sen mi kesiyorsun buraların raconunu :) adam ol.
Raconla ve o tür işlerle işim olmaz.
Bak buraya bi ss atarım rezil olursun.
Adam sensen milleti arkadan vurmak için (tabii sonradan bir olduğun insanları...) forumda bana gel beraber olalım diyen kişisin ve adamlıktan bahsediyorsun.
Hayırlısı derim :)

MTK 136

Casus
Belli hele senin elinden almamışlar o klavyeni.
Vs vs :D

Raconla ve o tür işlerle işim olmaz.
Bak buraya bi ss atarım rezil olursun.
Adam sensen milleti arkadan vurmak için (tabii sonradan bir olduğun insanları...) forumda bana gel beraber olalım diyen kişisin ve adamlıktan bahsediyorsun.
Hayırlısı derim :)
xD klavyem pahalidir herkes elleyemez isiqli misikli boyle

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Tehdit etme, yapacağını yap. Zaten yapabileceğin bir şey olsa yapardın boş konuşmazdın. Boş konuşuyorsun çünkü elde bir şey yok. O zaman bende yapim senin yaptığını daha fazla uzatırsan seninle ilgili ss ' leri paylaşırım. Oldu mu ? Veletlik yapmayın, yapacağınız bir şey varsa yapın yoksa susun. Boş yapma diyip boşluğun kralını yapıyorsunuz valla.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
benim girdiğim hiç bir worldde sana huzur yok sinser al bu da benden sana tehdit olsun ama ben yaparım bilesin low seni :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Yani bu mudur ? Mekan klanına söylediğim bir lafta, senin benim lehime değil, aleyhime konuştuğun bir yazın için bak yolumuz bir aynı safta ve taraftayız neden bana yürüyorsun ? gel düşmana yürüyelim dediğim için mi laf atıyorsun ? Anladım çocuk. Oksijen az geliyor bulunduğun ortamda.