W42 Haber Bülteni

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65385

Ziyaretçi
Klasikteki gibi hesap silecek kimse yok burada hesap silerek size dünya kapattıracak kimsede yok. Merak etmeyin siz geliyoruz...

DeletedUser65385

Ziyaretçi
Hasan bi "He" deyip geçmeyi öğrenemedin. Anla artık, mazeret burun gibidir, herkeste bulunur. Bazılarında da endoplazmik retikulum gibidir, sınırsızdır.

Arkadaş kendine teşhisi koydu.. şiii kendini bu kadar küçültme be bilader. Hesap çalıpta istatistik kasmaya benzemez bu işler

DeletedUser63583

Ziyaretçi
@CUNTACI*

Hadi anlat biraz; sen nasıl bir işsizsin?
Her yer yorumun var lan. Nasıl takip ediyorsun?
Oyundan attığın mesaja ben yarım saat sonra anca cevap veriyorum lan :D

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Arkadaş kendine teşhisi koydu.. şiii kendini bu kadar küçültme be bilader. Hesap çalıpta istatistik kasmaya benzemez bu işler

Dostum müttefikiz muhabbetimiz Yok kusura bakma ama adamlar hesap çalmadı 3 tür görüyorum söyleyeyim dedim . Adamlar her zaman kendilerinden olan hesapları topladılar ama onun yerine direk Soykan ve jikolenidas galaxye geçip kudrete veya trole dalsaydı daha delikanlıca olurdu bence :)

DeletedUser63431

Ziyaretçi
TROLL BU GECE TROLLENDİ Mİ NE AYRILIKLAR YAŞANMAYA BAŞLIYOR TÜM TROLL AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM İŞİNİZ ARTIK COK DAHA ZOR

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Olum ben sizimi tebrik ettim sizin bu oyunu oynadığınız falan yok. Tebrik ettiğim kişiler az çok kendini biliyor zaten

Örnek vereyim mesela panşehir mesela aslanefe bu adamlar oyunun hakkını veriyor..

Profilimede yazdım 1-2 gün durdu sildim doğrudur ama neden ? Tokide herzaman yanlız bırakıldığım için oyundan soğumuştum ya hesap sil atacaktım yada vefa klanı olarak devam edecektim. Ama bir baktımki dostlarım sizlerle savaşa başladı ve ben yeni bir klan ile daha doğrusu abilerim ve kardeşlerim ile oyuna kaldığım yerden devam etme kararı aldım..

Bundan sonra sizinle daha fazla uğraşmaya başlayacağım. Tabi hileleriniz biterde adam gibi savaşabilirseniz..

Önce benimle savaşmaya başla delikanlı op günün özelden mesaj atıyodunya kendini hazırla diye bekliyorum

DeletedUser65488

Ziyaretçi
7ydRPY.jpg

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Pressman recep benim hesabimi calip icinden preleri kendine akıtmıştır. Modlara ticket actigimda ise cevapsiz birakilmistir. Bunlar polis mafya el ele tarzi bir yapidir. Kendi koruma onlemleribizi almanizi tavsiye ederim. Benim gibi nickinizi sifreniz yapmayın..!

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Pressman recep benim hesabimi calip icinden preleri kendine akıtmıştır. Modlara ticket actigimda ise cevapsiz birakilmistir. Bunlar polis mafya el ele tarzi bir yapidir. Kendi koruma onlemleribizi almanizi tavsiye ederim. Benim gibi nickinizi sifreniz yapmayın..!

Muz işe yaradımı söylemedin hâla. Deneyeceğim kaldı öyle

DeletedUser65936

Ziyaretçi
Bunun gazetesi olur bence :) güzel malzeme var bu trolde ya da vardı vs vs