W42 Haber Bülteni

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51219

Ziyaretçi
Osman bize transfer edelim seni haci ahah bak bu ikinci kez teklif edisim icap ederse aylik premiumlarini da karsilariz :)

DeletedUser65488

Ziyaretçi
La Bayram sen bana köy kasmaya gelmiştin bu kadar yeterli benim yerime vekilim @Honey Badger. a köyleri verebilirsin artık :d
C940M4LW0AIkhNJ.jpg

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Osman bize transfer edelim seni haci ahah bak bu ikinci kez teklif edisim icap ederse aylik premiumlarini da karsilariz :)

Oyundan yaz reis galaksi iyi hoş ama burada aylık -400 zarardayım pre ve hesap yöneticisi olunca oooo :D

Honey de bizden pre istiyor bi de düşünebiliyor musun

DeletedUser65936

Ziyaretçi
Kardeş kudrete helal olsun yedi bitirdi galaksiyi be adamlar bam bam çıktı

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Toki sınırında ki savlar nereye kayboldu diye merak ediyordum troll kendi savaşına çekmiş savlarını bence siz s.a yapın çünkü ben günde 3 köy almaktan cok sıkıldım

DeletedUser65385

Ziyaretçi
Toki sınırında ki savlar nereye kayboldu diye merak ediyordum troll kendi savaşına çekmiş savlarını bence siz s.a yapın çünkü ben günde 3 köy almaktan cok sıkıldım

Hadi sen eğleniyosun diye karışmıyoduk sevinsin gariban diyorduk ama sıkılmaya başladıysan artık senin köylerini alma vaktim gelmiş demekki.

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Sen en son ne zaman düşman köyü almıştın ? :) Helalin var bizden daha iyi topluyosun tokiyi :)

Bütün düşmanlara hep aynı şeyi söylüyorsunuz ya cidden var mı o kadar yani abarttığınız kadar:) bir zamanlar aynısını enivicivukke de çok yapmıştı da ondan soruyorum hatta bazen honey kıyak yapıyor kendi köylerinden veriyor :)