W42 Açılıyor...

• Konuyu başlatan DeletedUser57925
  • Başlangıç tarihi

FARAZA

Süvari
SICAK GELİŞME

KLANLAR OYUNUN MEŞHUR MODLARINDAN OLAN MAYIS YAĞMURUNDAN ŞOK AÇIKLAMA GELDİ
MAYIS YAĞMURU W 42 AÇILIYOR ADLI BAŞLIĞA ŞU ŞEKİLDE KONUŞTU
"]Bir aksilik olmazsa bu ay içerisinde açılacak. Özellikleri olabildiğince güzel ayarlamaya çalıştım. CoMa onayından sonra duyurusu yapılacak. Umarım beğenirsiniz.
BU SÖZLERİN ÜZERİNE ATŞLE W 42 Yİ BEKLEYEN OYUNCULARIN AKLINDAKI TK SORU TAPINAK OLACAK MI?
BİR DAHAKI ISCAK GELİŞMEDE GÖRÜŞMEK ÜZERE İYİ GĞNLER
KAPANIŞ

**aNoLifeq**

Yasaklı
Dünya özellikleri ile alakalı söylediklerimin tersi çıkıyor genelde gökhan çaktırma :)

Sefa bey umarım tapınak diye tabir edilen klanlar işkencesini özellik olarak eklememişsinizdir :)

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Mayıs Yağmuru Çok troll yapan biridir yinede pek fazla umutlanmayalım.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Kimsede olmayacak ama senin köyde 2 tane olacak.
5d2c29580d148cf105080c7ced96231e.jpg

Luciferr

Baltacı
Bir aksilik olmazsa bu ay içerisinde açılacak. Özellikleri olabildiğince güzel ayarlamaya çalıştım. CoMa onayından sonra duyurusu yapılacak. Umarım beğenirsiniz.

Bizimkilerin bir sözü vardır sayın mayıs hocam; (Umarım ban atmazsınız)

Mayıs babaaaaaa dola baba dola diye

Ne kadar çirkin bir söz lan bu :SAd:SAd

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Gençler tapınak olmazsa hız iyi vs. olursa giricez :D Girme işi kesinleşmeden kimseye özellikle yazmadım. Girmesek iyi ama özellikler iyi gelirse diye söz vermiştik zamanında. Ama vermemiş de olabiliriz. :/

Her neyse bizim açlar çok adam toplamış zaten. Girmemiz kesin olursa haber vericem size de abisi.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Gençler tapınak olmazsa hız iyi vs. olursa giricez :D Girme işi kesinleşmeden kimseye özellikle yazmadım. Girmesek iyi ama özellikler iyi gelirse diye söz vermiştik zamanında. Ama vermemiş de olabiliriz. :/

Her neyse bizim açlar çok adam toplamış zaten. Girmemiz kesin olursa haber vericem size de abisi.

Sanki bana giriyorsun, havalara bak!