W42 Açılıyor...

• Konuyu başlatan DeletedUser57925
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Bir memlekette namuslular da, en az namussuzlar kadar cesur olmalıdır... (Victor Hugo)

Cesaret ile aptallık arasında ince bir çizgi var derler ya,aynen o hesap.Ayrıca ülkenin çoğunluğu bu durumdan mutluysa ben niye kendimi yırtayım beyin göçü yapar keyfime bakarım.En iyisi budur bence :D

DiOny SoS

Hafif Atlı
@Mayis Yagmuru güzel açıcam dedise öyle açar değişir bu özellikler :)

okçu, fake limiti, milis ve birim hızı (ortalaması) düşük kalmış hepsi bi arada ağır gelir :D

myw**

Dük
özelliklerde açıklandı ve sanırım sizin iş yalan oldu gece bonusundan ötürü :)

Luciferr

Dük
Bir aksilik olmazsa bu ay içerisinde açılacak. Özellikleri olabildiğince güzel ayarlamaya çalıştım. CoMa onayından sonra duyurusu yapılacak. Umarım beğenirsiniz.

Güzelden kastınız bu muydu sayın modum ? Bunu ne amaçla yazdıgınızı anlamış değilim ama trolünde geyiğinde bir adabı vardır diye dusunuyorum. Şunuda söylemek istiyorum bazılarında oldugu gibi bende size artık saygımı kaybettim ne yazık ki

DeletedUser57925

Ziyaretçi
BEYLER YENİ KLAN KURUYORUM , HEREOS OF W42 GELİNNNNN

DeletedUser57925

Ziyaretçi
KLAN HERKESE AÇIK İSTEYENE İSTEDİĞİ YETKİ VERİLECEK BEYLER KURUCU DA DAHİL BERABERCE KARDEŞÇE YAŞAYALIM

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Ulan ya süpriz yapcaktım sokacaktım ekip. Bu dünya ekip toplamam. ben gece bonuslu dünyacıgımda rahat rahat uyuyarak 10k puana kadar oynarım artıkım :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Konu kapatılmıştır. Muhabbet köşesinden devam edebilirsiniz.