W37 Klan Bölgeleri

DeletedUser62739

Ziyaretçi
biz 5 klanız şahi klanları 8 klan biz nasıl göze batıyoruz anlamadım :) bizim yürüdüğümüz strateji gereği mecburi 5 e çıkardık sayıyı yoksa 4 de kalmayı planlıyorduk :)

8 deil 7 :D sahinin sadece saglam kadrosu 6 klan ediyor

DeletedUser33303

Ziyaretçi

SAHİ den 1-2 oyuncuya baktım 500 puanda 1 günde 600 hammadde yağmalamış 20 köy yağmalamış tabi hepsi böyle demiyorum ama ben fazla gözümde büyütmüyorum şahi yi SANCAK ve AZTEK daha iyi klanlar.

myw**

Dük

şimdi bu diyeceğimi laf sokmak amaçlı fln söylemiyorum öncelikle belirteyim meraktan soruyorum

sahinin sağlam kadrosu 6 klan ediyor demişsinde sahi klanları hangi dünyada nasıl oynadı bilmiyorum daha önce hangi dünyada oynadılar bu kadar sağlam kişiye sahip olan klan illaki belli dünyalarda iz bırakmıstır görmediğimiz bilmedğimiz bir worldde herhalde

myw**

Dük
Bence Bu dünyada iyi bir ekip yok kanka :)))

öyle demiyelim yine iyi ekipler yok değil ama extra harika aman aman dedirtecek bir oluşum yok tabi bunun dünya özellikleriyle alakası var ama kendi düşüncem sancak klanı diğer klanlara göre 2 3 tık önde gerçek bu :)

DeletedUser58526

Ziyaretçi
öyle demiyelim yine iyi ekipler yok değil ama extra harika aman aman dedirtecek bir oluşum yok tabi bunun dünya özellikleriyle alakası var ama kendi düşüncem sancak klanı diğer klanlara göre 2 3 tık önde gerçek bu :)

Evet kesınlıkle.

DeletedUser58526

Ziyaretçi
İNFAZ95 Sana oyundan mesaj attım bılgın olsun okumamışssın

DeletedUser33303

Ziyaretçi
myw bizi yerin dibine vurmuş olsada dediğinde haklı 3 tık değilde 1.5-2 tık önde :D