W37 Klan Bölgeleri

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Klan dağılımları güzel olmuş çekişmeli bir dünya olucak gibi güzel klanlarda var.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Biliyorum bende onu diyorum zaten ama bunlar öyle diyor :D Şimdiden 6 klanı açıcakmıs balyoz :D daha 2 gün oldu :D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Onursal Komutanımız Geculik Reis'in başında bulunduğu yüce Voltran klanmına nasıl toplama dersiniz!?

ahahah :D

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Voltran klanı resmen taciz ediyor ya. 24 saat içinde 4 kere mesaj attılar. Hayır, mesajlarda da hep aynı cümleler yazıyor. Adamlar kopyala yapıştır yapıp her yere atıyorlar mesajı. :/

DeletedUser49061

Ziyaretçi
Hocam ben de voltran klanina katildim cunku klanlar oyununa yeni katildim ve bildigim klan zaten uc bes tane vardi ben de buraya katildim. Normalde kingsagede oynuyordum oyunu buraya daha yeni basladim.

Voltran gibi klanlar yeni olusan klanlardir, koklu klanlar zaten herkesi tanidigi icin tanidigi deneyimli elemanlari lap diye alabiliyor klana ve preyle oynadigi icin 5-0 avantajli basliyor oyuna. Yeni acilan klanlar ise once toplama olarak adam alacak sonra aktif olmayan uyeleri eleyecek filan onlarin isi cok uzun bir is.

Yine de voltran ve golge klanlari geriden basladigi halde suan iyi isler yapti gibi gozukuyor tabii zaman gosterecek her seyi orasi ayri.

DeletedUser

Ziyaretçi
biz ne zaman aile klanı 10 klan kuruyo fln dedik la :D bak pikachuya bak ortalığı karıştırıyo benim parmaklarımdan öyle harfler çıkmadı bile :D

Pikacuu37

Hafif Atlı
Hahahaha :D sizi örnek verdim ben kimler diyodu diyen vardı ama :D şimdi bakıyorum gölge ile siz yarısıyosunuz :D

infaz95

Baltacı
azrail bu hızla 70 klan kurucak heralde :) yazık bıze yav bolgemıze dusmus golgeler

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Hahahaha :D sizi örnek verdim ben kimler diyodu diyen vardı ama :D şimdi bakıyorum gölge ile siz yarısıyosunuz :D

biz 5 klanız şahi klanları 8 klan biz nasıl göze batıyoruz anlamadım :) bizim yürüdüğümüz strateji gereği mecburi 5 e çıkardık sayıyı yoksa 4 de kalmayı planlıyorduk :)