w17 De Son Durum

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
silmemin sebebi senin bırakma sebebınle aynı abi :) gerçi bıraktın mı bırakmadın mı bılmıyorum :) hesap devretmememin sebebi hesabın emanet hesap olmaması :) o kadar bayrak birikmişken veremezdim valla :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben devrettim hesabı bendeki bayrakları bi bilsen bırakma derdin:D

DeletedUser58762

Ziyaretçi
eskı pusulalılar o kaçan pusulalılar ... gelinde ne oluyor gorun hadi bakıyım burdan sallamakla olmuyor ....

DeletedUser

Ziyaretçi
ben pusulada oynamadım ama senin pusulan şaşmış ben abdurrahman abilerle oynuyordum jokerdeydik sonra vuslatla birleştik enginin kapakla beraber pusuladan hesap çalmasından dolayı oynamayı bıraktım hesap sil yaptım daha sonra kapağa karşı savaşmak için beni abdurrahman abi ve salih çağırınca gelip savaştım en son senin şimdi oynadığın ve adını değiştirdiğin mahhmure nickli hesabı talan ettik, sonra dünya kapatma işleri başlayınca ben bıraktım.

DeletedUser58762

Ziyaretçi
Burada bızım bırakmayacagımız acıktı ki nitekimde oyle oldu ... Dünya öyle veya boyle kapanıyor yani çalışmaları devam edıyor ... Kimse kimseye diş gecıremedı tam anlamıyla ... Benım hesabımı talan etmenızın sebebı içinin bos olması olmasın ? Daha sonrasını merak edıyorsan Dizraqq Mehmet abiyi tanıyorsan sorabılırsın...

DeletedUser59022

Ziyaretçi
hesaplar ceza yemeyecktide her kes savaş görseydi tam ekiple vord titiriyordu milet ceza yıyınce de böyle konuşursunuz smurf baba mısın nesin babalık özlemin var her halde çaylak kapağın adını ağzına alırken diakat et çarpılma yalan konuşma kapak hiç bir zaman kirili işler içinde olmadı

DeletedUser59022

Ziyaretçi
la crespo kapagın ne yamuğunu gördün kendi yamuğunuzu başkasına mı mal ediyorsunuz özümüz sözümüz bir dir gel tartışalım kiam hata yapmış pisliğin içine kim girmiş her kes görsün

DeletedUser

Ziyaretçi
Burada bızım bırakmayacagımız acıktı ki nitekimde oyle oldu ... Dünya öyle veya boyle kapanıyor yani çalışmaları devam edıyor ... Kimse kimseye diş gecıremedı tam anlamıyla ... Benım hesabımı talan etmenızın sebebı içinin bos olması olmasın ? Daha sonrasını merak edıyorsan Dizraqq Mehmet abiyi tanıyorsan sorabılırsın...

kimseye sormama gerek yok erkan vardı hesapta talan olduğu sırada bırakmak zorunda kaldı.

DeletedUser

Ziyaretçi
hesaplar ceza yemeyecktide her kes savaş görseydi tam ekiple vord titiriyordu milet ceza yıyınce de böyle konuşursunuz smurf baba mısın nesin babalık özlemin var her halde çaylak kapağın adını ağzına alırken diakat et çarpılma yalan konuşma kapak hiç bir zaman kirili işler içinde olmadı

he yaw haklısın git engine sor o zaman vuslat forumunda kapakla beraber pusuladan hesap çaldığını neden itiraf etti kapağın savaştığı filan da yok tüm oyuncuları varken de bütün dünya da savaş varken kapak klanı savaşmadı ne pusulayla ne de vuslatla ikisiylede farklı zamanlarda düşmandı pusulayla dost olduğu zamanlarda onu nasıl sattığını herkes bilir:D

DeletedUser

Ziyaretçi
world acıldıgında lisedeydim simdi üni bitecek kapatın artık la