w17 De Son Durum

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
yazan kişinin adıda uygun hani sanırım o gezegenden gelmiş kendisi:D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
eeee , alma mazlumun ahını

çıkar aheste aheste...

DeletedUser57249

Ziyaretçi
asilde dalgalanmalar oldu kapak yine aldı liderliği hayırlısı bakalım

DeletedUser2758

Ziyaretçi
kapak ortalığı karıştırmıştır en iyi bildikleri iş

DeletedUser

Ziyaretçi
valla kapağın bir suçu yok bu sefer köy kaybetmekten fırsat bulamıyorlardı ortalığı karıştırmaya:D

DeletedUser

Ziyaretçi
her şey olacağına varır demek sadece doğru olur diyer söylemler çok doğru olmaz iş savaşmaya kalsaydı kapak garanti biterdi son organize ettiğim opta 2 oyuncudan 800 küsür köy aldık 2side kapağın en aktif oyuncularıydı:D:p

DeletedUser

Ziyaretçi
KAPAK forumda yok ya ne güzel atıp tutuyonuz:) hele bir de daha önce dünyada savaşıp kaybedip hesap silip gelip burada bilmeden konuşanlar var o da ayrı bi güzel :) neyse uzatmayacam ne zaman KAPAK ı 0 ladınız o zaman gelin 0 ladık diyin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
gelsin tutan mı var,sende ortaya çıkıyon yazıyon sonra da kaçıyorsun o kadar gelip kapağı yazarak savunacağına savaşmaya gelseydin anlardım seni havadan sallamıyoruz aç istatistikleri incele bakalım savaş istatistikleri nerelerden nerelere gelmiş:d

DeletedUser

Ziyaretçi
burak bunlar savaşarak oldu:D
multi hesaplarınıza attığınız desteği savaşan oyuncularınıza atsaydınız bu istatistiklerde belki 100 köy az kaybetmiş olurdunuz:D

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Kapak klanından özellikle son dönemlerde daha oraganizeydiniz zaten istatistiklerdede mevcuttur tartışmasız.

DeletedUser

Ziyaretçi
benim ekibi kurabilseydim sen görcektin kapağa 2 ayda oyun bıraktırırdık:D

DeletedUser57249

Ziyaretçi
kapakta bırakan kişiler çok zaten ,kapagında ana ekibi özellikle cobain76 ya falan oyun bıraktırmak kolay olmaz sandıgın kadar

DeletedUser

Ziyaretçi
bu dünyadaki oyun iyice değişik bir hal almıştı, aslında hesabı çoktandır silmeyi düşünüyordum ama kısmet bu günlereymiş. hesabı silmeden önce mesaj atıp hak helalliği isteyecektim fakat mesaj atsaydım hesabı silmemi istemeyecektiniz ben de habersiz kaçtım. bana kırılanlar sinirlenenler mutlaka olmuştur kimse kusura bakmasın ben dost kazanmak için oynuyordum uzasaydı dostlarımla karşı karşıya kalacaktım :) uzatmaya gerek yok zaten cümle kurmayı pek beceremem :) benden yana hakkım herkese helaldir hepiniz Allah'a emanet olasınızzz :) belki 10 sene sonra girersem bir wordde karşılaşırız :)

Red Alert.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben sana kızdım hasan habersiz niye gidiyon hesabını başkasına devretseydin en azından daha hızlı kapatırlardı.