w14 Durum Değerlendirmesi Yapalım

• Konuyu başlatan DeletedUser32540
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Durum degerlendirmesi yapalim yorumlarinizni bekliyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sıra Klan adı Puan Kazanılan köyler Kaybedilen köyler Oran Yendiğin rakipler(off.) Yendiğin rakipler(def.)
1 GADDAR 522.308 169 32 5.3 2.724.830 1.284.119
2 METEOR 317.068 84 36 2.3 1.458.106 876.623
3 BARZO 301.120 92 71 1.3 1.816.570 1.537.594

sanırım yorum yapmaya gerek yok , hersey ortada.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
erdal işe başladı. 14.dünya mustafa.erol a kaldı.

DeletedUser

Ziyaretçi
hahha oyuncu mu yala o :D o adamla aynı harıtada oynadık 3 gunde 15 klan degıstırdı korkudan :D

DeletedUser

Ziyaretçi
la oyunculuğuna birşey demiyorum adam beni deli ediyordu forumda mesajlarda :D yani ciddi anlamda sorunlu ama çok iyi çocuktur :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
artık taşlar yerine oturmaya başladi savaşlarda bollaşti

DeletedUser30275

Ziyaretçi
barzo götürür gibi :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
ulen dalga geçtiniz onca birşey demedik savaşlar başladı aile olarak 16. lıktan 2. liğe yükseldik halamı favori değiliz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
onu bunu bilmem hucum hem saldırıda hemde savunmada güzl oyun cıkarıyor ayrıca yaş ortalamasıda 20 nin üzerinde olmasının etki var galiba birbirine tutkunluk üst düzeyde diğer klanlarla karşılaştırılınca o yüzden hucum götürür diyorum :)

DeletedUser30738

Ziyaretçi
Hucum klanı kalabalık olmanın avantajını kullanıyor.
Bana kalırsa kuru kalabalık her kıtada onlar var ama oyunu bilmeyen yeni baslayanlar bile hucum bünyesinde.
Mesala Hucum4 klanı baska klanların birlesmesiyle toplama klan.Hucum klanları baskanı Hucum4 de gecmis klanı güclü göstermeye calısıyor.
Kimseyi kandırmayın korkutmaya calısmayın Hucumcular!
Önemli olan azın çoğa karsı gelmesi değilmidir?:rolleyes:

DeletedUser

Ziyaretçi
Bana kalırsa kuru kalabalık her kıtada onlar var ama oyunu bilmeyen yeni baslayanlar bile hucum bünyesinde.
Mesala Hucum4 klanı baska klanların birlesmesiyle toplama klan.Hucum klanları baskanı Hucum4 de gecmis klanı güclü göstermeye calısıyor.

Hücum4 toplama bi klan olabilir

ama Hücum klanlarını toplama gibi yargılarsan sen yanarsın adamların hepsi tecrübeli iyi oyuncular ha herkes doğar doğmaz prof oyuncu olamaz dimi herkes bu oyunu oynayabilir senin gibi benim gibi ve hücum gayette iyi gidiyo belki sıralamada geride gibi ama o arayı savaşarak kapatabilecek güce ve inanca sahipler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şuan için hücum klanı işi götürür dünya 3-4 tane büyük klanın eline kalana kadar harita bakımından avantajı elinde bulunduran hücum klanı arayı açar gibime geliyor.

DeletedUser12293

Ziyaretçi

kuru kalabalık kelimesi bana yanliş geliyor bu oyunu iyi bilnler bilirki her klnda herkes pro değilldir zaten 100/20 onlinesi yuksek aktif kişilerdir zamnlan yeni oyuncular oyuna sarılır daha faydalı olurllar hucum4 klanında oyunu bilen arkadaşlarımız oldukça fazla şimdilik belki çok etkio lmıyabilir ama kısa zman sonra o bölgedeki organize bittiğinde görürsünüğz inş bizim ilk amacımız kıtalarımzı sağlama amkatı şu an 2 hedefteyiz

DeletedUser

Ziyaretçi
Sanırım hucum klanı da kapak klanı gibi çoğalmaya çalışıyor 3 4 klanı hucum yapmış herhalde zamanı geldiğinde bakalım o 3 4 klan 1 2 klana inecek belki 1 klan olucak birbirilerine tam bağlı olanlar kalır gerisi yem gibi köylerini gider mi bunu zaman göstericek..

DeletedUser

Ziyaretçi

kuru muyuz?kalabalık mıyız?:9:9

öyle konuşmusun ki yaa hucumda bi savaşa ya da hucumla bi savaşa girmiş gibisin..bi an hucum oyuncusu ben miyim yoksa bu yorumu yapan kişimi diye sordum kendime. bi klan hucum oldu ve o klana + oyuncularda katıldı..bunu saklamak gibi bi niyetimiz yok..hucum baskanı bile o klana gecmiş güçlü gözükmek için demişin de..onların bize katılması için birinin onlara gidip konusması gerekmez mi? sanırım sen suanki hucum4 klanımız adını hucum4 yapta planlayıcı daveti yollayıp müt ekledi öle hucum klanı oldu sandın galiba..

kadroya gelince..4 klanın 4ününde prof olmasını beklemek ne kadar mantıklı? hayatında ilk defa w14 de başlamıs üyemiz dahi vardır..bu da bizi diger cogu klandan ayıran bi özelliktir..herkez nerde oynadın ne yaptın der biz oynamayı heves etmişsen byur gel diyebilirz...(bilen 2 tane oyuncumuz var onlarda maaşlı calışıyor ve onlar sayesinde bu seviyedeyiz:9:9:9)..bilenler onlara ögretiyor o şekilde herkez hevesi kadar iyi oynuyor... haa sizde oyun bilende var mı? dersen bilen birilerinden zamanında ögrenmiştik... ve su da var 4 klan olmamız wolrd kapanan kadr 4 klan kalmamız anlamına gelmez..illa ki oyunu bırakan koyunu kaybeden sıkılan bakmayan olur ve bu kişiler listemizden silinir...neyse baya yazı yazdım yarın bakarsın adam bi laf demiş onca laf yemiş derler galiba..neyse senin yazını okuyanlar zaten gelecek cevapların içerigini az çok tahmin etmişlerdir..

JrFly

Dük
hehe HUCUM klanı bence METEOR , MONGOL , SYMRNA gibi klanlarıda bunnyesıne katmalı :D:D:D:D