w14 Özellikleri

DeletedUser39781

Ziyaretçi
premiumu olan çok çabuk gelişir evet para yatırmadan oynamak mümkün değil :) 10 premium puan verion yarı yarıya indiriyor üretim süresini sonra son 10 dakka bitiriyor :) altın para çok komik bir rakamda yani başlar başlamaz 113tl ye 5000 bin pre puan alsan 1 haftada tonlarca köyün olur :) Aşırı basit iş ama para yatırmak şart

DeletedUser36718

Ziyaretçi
premiumu olan çok çabuk gelişir evet para yatırmadan oynamak mümkün değil :) 10 premium puan verion yarı yarıya indiriyor üretim süresini sonra son 10 dakka bitiriyor :) altın para çok komik bir rakamda yani başlar başlamaz 113tl ye 5000 bin pre puan alsan 1 haftada tonlarca köyün olur :) Aşırı basit iş ama para yatırmak şart

tonlarca köyün olsada farketmez bide onları savunman lazım :D bir opa gidersin prelerine yazık olur

DeletedUser40544

Ziyaretçi
W14 yeni başlıyo bence hadi hayırlısı Zevk kalmadı diyenlere bi gönderi yapmak istedim .)

DeletedUser36718

Ziyaretçi
ilerde bir gün proya geri döncem ama çok var daha

DeletedUser40269

Ziyaretçi
dön bebişim ayarlarız sana bişiler :D

ne o bebiş filan manitan sanırım :D ehueheuheueh ayarladığın gün şikayet etmek için beklediğim gün olucak madem ben günlük şikayet yiyorum ceza almam için en ufak bir hatanızda ensenizde olucam bu saatden sonra bakalım kimi getiriceksiniz karşıma rakip olarak çok merak ediyorum

DeletedUser37661

Ziyaretçi
ne o bebiş filan manitan sanırım :D ehueheuheueh ayarladığın gün şikayet etmek için beklediğim gün olucak madem ben günlük şikayet yiyorum ceza almam için en ufak bir hatanızda ensenizde olucam bu saatden sonra bakalım kimi getiriceksiniz karşıma rakip olarak çok merak ediyorum

kıskandıysan sanada derim bebişim farketmez :D joseph nickli arkadaşımız bizim w10 respawndan bir arkadaşımız respawnda üyeler az olduğu için daha yakoın oluyorsun arkadaşlarla bu da öyle birşey
evet hesapları operatörler rutin kontrol ediyor bakıcılık cezaları 1 gün beklemeden veriliyor sen dene şikayeti ama zaten inceleniyor birşey farketmez :D
üzüldün mü sen :D
senin karşına rakip niye getirelim yav biz dostlarımızla beraber oynuyoruz sen küseyra var onu araştır bi sana rakip olarak fazla olduğunu göreceksin :D
(W10 açıkara birincisi : Küseyra :D )