w14 Özellikleri

DeletedUser

Ziyaretçi
Özellikleri daha dikkatli okursanız sorduğunuz soruların verilen bilgilerde mevcut olduğunu görürsünüz.

'inşa süresini,masraflarını azaltma' yazılan özelliklerde tek kademe ve tek seferlik geçerlidir.
'bitime 10 dakika kala aktif edilebilir' zaten açıklamada mevcut, 10 dakika kalan kademede geçerlidir.
Pazar takası ise sistem tarafından otomatik olarak 1 e 1 teklifler olmak şartıyla kabul ediliyor.

DeletedUser34514

Ziyaretçi
14.dünya premium olayında...mesela hammadde üretimim 10.seviyede ve 100 üretiorm %20 artırdım 120 yaptım tekrar %20 artırabilirmiyim...Birde 10.seviyede %20 kullandım seviyeyi 11 e çektimde yeni seviyeden %20 hesaplaması olacakmı yeniden ?

DeletedUser32360

Ziyaretçi
- 30 premium puan karşılığında bina masraflarını azaltma(bina masrafları %20 azalır)
( BU ÖZELLİK TEK SEFERLİK TEK KADEMEYE ÖZELMİ? YOKSA TÜM KADEMELERİNDEMİ GEÇERLİ VE SÜRESİ NE KADAR?)

Bunu da ben cevaplayayım;

EVET, tek kademeye özel.

edit: zaten cevaplandırılmış, görmemişim kusura bakmayın:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser683

Ziyaretçi
Parayi basan düdügü calacak.

Zaten Innogames herseyi paraya cevirdi.-.

DeletedUser13641

Ziyaretçi
yapacak bisi yok haritada iyi yere düşen yaşadı :d

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Benim bildiğim kadarı ile sabit altın para sistemi var.

DeletedUser3911

Ziyaretçi
Misyoner

Böyle yazılmış ilk mesajda o yüzden sordum, en iyisi saray kuran ve altın basan birinden öğrenmek sanırım ;)

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Önceki dünyalarda da öyle yazıyor ama altın para sabit.

DeletedUser3911

Ziyaretçi
Tamam teşekkürler, eğer öğrenebilirseniz artıp artmadığını, paylaşırsanız sevinirim.

DeletedUser3911

Ziyaretçi
Bence de çok ucuz olmuş, oyunun başı için bile ucuz ileri de n'olur bilemiyeceğim :)
Kademeli olarak artış olsa daha mantıklı olurdu ;)
Misyoner üretim fiyatları aynıdır sanırım?

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Altın fiyatlarından benim de bugün haberim oldu. Oyun ayarlarında yazmadığından bilemiyoruz. Şirketin işi.

mis normal 40 50 50.

DeletedUser3911

Ziyaretçi
Olaya şöyle bakalım hiç değilse altın fiyatlarını düşürmek için premium puanı istemiyor ;)
Teşekkürler bilgiler için.

DeletedUser

Ziyaretçi
yeni başlayanlar için saldırı koruması 7 gün olsaymış daha iyi olurmuş thumbdown