W11 İlk 20 Klan Değerlendirmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bu kırk fırın lafı geçtikçe bugünlerde hadise geliyor aklıma nedense :D:D

DeletedUser31365

Ziyaretçi
:) :) kadın harbiden hadise ya:) offff:) köyünü bilsem dalacam:p ele geçiricem

DeletedUser

Ziyaretçi
bi boluya bakıyorum ne kadar efendi , bide yazlağa bakıyorum ...

neyse gölge ayakta kalmak istiyorsa yönetim ekibini gözden geçirmeli

DeletedUser31365

Ziyaretçi
:):) niye uyarıyorsunki:) bu zamanda kimseyi uyarmıyacan kötü oluyorsun anlamıolar:) bırak yasıyarak ögrensinler:)

DeletedUser30391

Ziyaretçi
sy5t0j.jpg

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Mümkünse güncellenebilir mi :))) Gölgenin artısını grmek istiyorum :)

Belirli aralıklarla güncelleyeceğim. Bundan sonra hergün güncellemenin de bir anlamı yok. Bir klan bir iki basamak arttı diye güncelenmesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Sizi anlıyorum heyecanlısınız ama her klan için bunu uygulamak hak verirsiniz ki zor olur.:)

DeletedUser30791

Ziyaretçi

Birincisi GÖLGEnin yönetiminde falan değilim istemiyorum zaten .
İkincisi kimse ben efendiliğimden ötürü sorgulayamaz, kimseye de bir saygısızlığım yok..

Gölge dimdik duracağı gibi, hak ettiği yerlere gelecek. Kendinizi bu kadar yüksekte görmeyin. Arkadaşlarım ve abilerim cok iyi bir ekip.
Azmedersek elimizden herşey gelir..

DeletedUser

Ziyaretçi

(Yukardaki yazılanlara bakarak konuşuyorum)
yazlak yorum yapmış konu hakkında sen onun yorumuna laf etmişin sonra o yine düzgün cevap vermiş ardından sen daha 40 fırın ekmek yemeniz lazım gibisinden artistlik yapmışsın sonra bolu aman abi siz iyisiniz hoşsunuz aslansınız gibisinden yorum yapmış sen de ne kadar efendi demişsin yıkama yağlama hoşuna gidiyodur tabi olabilir oyun da olsa insanın egosunun okşanması mutlu eder kişiyiclosedeyes

bolubjk*

Baltacı
GÖLGE den kimse yorum yapmasın arkadaşlar mümkünse yıldırım abi bildiğim tanıdığım birisidir böyle muhabbetler olur yanlış anlaşılmasın farklı bir durum yok dediğim gibi başka yorum olmasın..

DeletedUser31365

Ziyaretçi
iki dakka forumdan ayrıldım hatunla gezdim:) forumu savas alanına cevirdiniz aip size bensiz savas olmaz simdi kavga edin:)

DeletedUser

Ziyaretçi
(Yukardaki yazılanlara bakarak konuşuyorum)
yazlak yorum yapmış konu hakkında sen onun yorumuna laf etmişin sonra o yine düzgün cevap vermiş ardından sen daha 40 fırın ekmek yemeniz lazım gibisinden artistlik yapmışsın sonra bolu aman abi siz iyisiniz hoşsunuz aslansınız gibisinden yorum yapmış sen de ne kadar efendi demişsin yıkama yağlama hoşuna gidiyodur tabi olabilir oyun da olsa insanın egosunun okşanması mutlu eder kişiyiclosedeyes

şimdi beni iyi dinle , boluyu belli bir süredir tanırım , ilişkim iyidir her yerde onun efendiliğini öne sürerim , gelelim yazlağa ,, tamamen ''benci'' poltikası güdüyor gölge olsun gölge gelsin gölge şöyle gölge böyle , onun karakterine laf etmedim bu yorumlarını birisiyle benzeştirdim... son olarak seni tanımam sende beni tanımazsın , benim okşanma dönemlerim biteli cok oldu ihtiyacımda yok ;) capiş ?

DeletedUser

Ziyaretçi
bu tartışma fazla uzamadan konu kapansın arkadaşlar oyunun keyfini çıkartınthumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
bir oyun başarısıyla insanlar bu kadar kibirli olabilince böyle sonuçlar çıkıyo işte ortaya....