W11 İlk 20 Klan Değerlendirmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Her 15 günde bir sıralamanın resmini buraya koyacağım. Hangi klanın kaç basamak yükseldiğini, düştüğünü, klanların birleşmelerini ve dağılmalarını belirteceğim. Gelişmeleri hep birlikte değerlendiririz. Bakalım bir ay sonra bu klanlardan kaç tanesi bu sayfada yerini koruyacak:) Lütfen tartışma ve değerlendirmelerde forum kuralları çerçevesinde düşüncelerimizi paylaşalım. Bir klan hakkında genel olarak görüşlerinizi söyleyip hakaret, karalama yapmayınız. Unutmayın burada oyuncuları değil genel olarak klanları konuşacağız. Sıradaki resim 30 Ağustos Zafer Bayramında gelecek :)

24ee2cz.jpg

2lwraco.jpg

4uuqvq.jpg

2a970na.jpg

sy5t0j.jpg

2r4n0vq.jpg

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser28863

Ziyaretçi
2 aya kadar %95'i silinecek bu klanların :) Kalacak olan veya savaşcak olan klanlar bellidir zaten

DeletedUser4713

Ziyaretçi
Resimde ve şuan ilk 20 de olmayan ama ileride ilk 10 a girebilecek klanlar var. Konu sabit olursa daha iyi olabilir.

DeletedUser12047

Ziyaretçi
Teşekkürler çalışma için. Bir öneri sunmak istiyorum. Oyun başı için bu güncellemeyi haftalık yaprsanız daha eğlenceli olacaktır. Oyun ilerledikçe 15 günde bir yapılabilir ancak, ilk haftalar heyecanlı geçeceği için, haftalık takip etmek daha keyifli olacaktır.

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Tamam olabilir hatta ilk zamanlar iki günde bir bile yapılabilir.:)

DeletedUser

Ziyaretçi
keske ılk gununkunude cekseydık sadece 4 klan kalır :D tahmınımce

DeletedUser7638

Ziyaretçi
cok fazla klan girip cıkıcak su aralar oraya :D ozellikle yarın ogleden sonra zaten o listedeki klanların hepsinin yeri degisebilir :) ama orada sürekli olarak ilk 20 den dusmucegini dusundugum bir kaç klanda var tabi

DeletedUser

Ziyaretçi
sıralama sımdıden degıstı yenı klan gırdı ılk 20 ye :D

ON-GA kurulmuş duyduğuma göre 2 yada 3 ay sonra ilk 15 klan arasına girecektir ekibi genişletirse ilk 3 klanlarından biri olacaktır

DeletedUser

Ziyaretçi
modum böyle forumu canlandıracak bir başlık için teşekkürler. bakalım neler değişecek zamanla.

DeletedUser

Ziyaretçi
3-5 klan dışında çok değişmeler olacağını düşünüyorum... şu aşamada yüksek puanlı klanların askerden ziyade puan kasan oyunculardan olduğu aşikar...eğer yanlarında ciddi bir kesim timi varsa (şekil A1: Biz:)) işleri çok zor..ama kek bi bölgede iseler düşmeyeceklerdir elbet... The Valkyrie klanı ile içiçeyiz ve iyi oyuncalırının olduğunu gördüm... eğer farklı gelişmeler olmazsa 44. kıta ve çevresi en eğlenceli yerlerden olacak diye düşünüyorum..

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Bu gece bir tane daha koyayım en iyisi değişimler var ilk günden. :)

bolubjk*

Ağır Atlı
:) güzel çalışma mod a teşekkürler:) ilk zamanlarda ib kaç günde bu çalışmayı yaparlarsa sevinirim:)

bakalım neler olacak:).