W11 İlk 10 Yendiğin Klanlar Değerlendirmesi

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Valkyries yine savaş alanındaki hünerini son dünyalarda olduğu gibi W11de de gösteriyor. Bunun yanında Gölge ve Cihad klanlarını da tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

burda mayhem hariç çogu klanın 90 civarı üyesi var bizden 20 üye fazlalar ve bizle kafa kafaya gidiyorlar bence bu kötü bişey onlar adına =)

1 The Valkyrie 9.674
2 GöLGe HaRaMiLeRi 5.969
3 C*iHAD KARDESLIGI 5.336
4 No MeRcY 4.421
5 Project Mayhem 4.312
6 GIRGIR 4.278
7 SANCAK 3.758
8 TOR!N0 3.481
9 TORINO 3.394

DeletedUser30391

Ziyaretçi
burda mayhem hariç çogu klanın 90 civarı üyesi var bizden 20 üye fazlalar ve bizle kafa kafaya gidiyorlar bence bu kötü bişey onlar adına =)

1 The Valkyrie 9.674
2 GöLGe HaRaMiLeRi 5.969
3 C*iHAD KARDESLIGI 5.336
4 No MeRcY 4.421
5 Project Mayhem 4.312
6 GIRGIR 4.278
7 SANCAK 3.758
8 TOR!N0 3.481
9 TORINO 3.394

Haklısınız ama zamanla onlar da sayılarını düşüreceklerdir. Zaten tamamı savaşçı olan klanlar kendilerini belli ediyor. :) Bu klanlar aynı zamanda serverda kalacak klanlardır da. Bu listeye 2-3 klan daha eklenir en fazla :)

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Valkyries kesimde aldı başını gidiyor..tebrik etmek lazım..

DeletedUser

Ziyaretçi
bugünlerde dikkatimi çeken birkaç şey bu serverda oyunu bilmeyenlerin aşırı çokluğu. daha doğrusu bilmeyenlerin garip noktalara gelip bir klanda birleşmesi oldu. ilk 5te bir klanın kurucularının mızrak kılıçla saldırı atıp tüm ordusunu kaybettiğine şahit oldum.

DeletedUser

Ziyaretçi
bi çok ağır top 2. klanda baba bi kısım acılmayan caylak bölgeleri var :S yerleşimi yaymak adına biraz sekteye uğradık acıkcası beklentimin altında bi derecedeyiz

güzel dileklerin için ayrıca teşekkür ederim

DeletedUser

Ziyaretçi
bi çok ağır top 2. klanda baba bi kısım acılmayan caylak bölgeleri var :S yerleşimi yaymak adına biraz sekteye uğradık acıkcası beklentimin altında bi derecedeyiz

güzel dileklerin için ayrıca teşekkür ederim

olur bazen böyle sorunlar yıldırım açılır diğer çaylaklarda.. siz çevrenizi kontrol edin o yeter..

rica ederim nedemek :) sonuçta çapraz bölgedeyiz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
eboue nin gelişine sevinirken :D fazla iddaalı konuştum , herkes agzında birincilik geveliyor , hazır şimdilik böyleyken bi sesimi cıkarayım dedim :D

ilk açılışta asker kesimi yaparken çok zararınız olmuyormu arkadaşlar ben genelde boş köyleri bulup onları yağmalarım askeri olan köyleri bırakırım gelişir alırım. asker kaybı şu aşamada bana pek mantıklı gelmiyor gerçi hepiniz tecrübeli adamlarsınız vardır bildiğiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
elbette karşıyız , ama içerde 2şer k maden birikmiştir
40-50 mız vardır , catır catır kesersin , yahut balta oynayan birini gördün ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar bende yeni başladım oyuna
saldırıda 4. sıradayım şuan 1. 2. 3. tebrik ediyorum :) hepinize iyi oyunlar