W11 İlk 10 Yendiğin Klanlar Değerlendirmesi

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Oyun başında ilk 40 oyuncu puanları toplamında gerideydiler. O zamandan bahsediyorum.

bolubjk*

Ağır Atlı
emin misin ilk haftadan beri gölge yerini korudu ?

koruma açılmadan önce burada muhabbeti olmuştu 3 favorim var diye o zaman söylememişti kim olduğunu bizde ilk 5 gün ilk 30 da bile değildik koruma kalkınca vs sıralama olarak yükselmiştik ondan bahsediyor kardeşim..

teşekkürler arkadaşlar.. valkyr yide tebrik etmek lazım farklı 2 klana bölünmeseler kesimde üstümüzde olabilirlerdi kimsenin hakkını yememek lazım..

DeletedUser

Ziyaretçi
Gölge Haramilerini tebrik deiyorum bizde de net gitmese bende gölgedeydim bende keserdim bayaa saldırgan olark en iyi raporda gölgeden ayrıca

DeletedUser32135

Ziyaretçi
koruma açılmadan önce burada muhabbeti olmuştu 3 favorim var diye o zaman söylememişti kim olduğunu bizde ilk 5 gün ilk 30 da bile değildik koruma kalkınca vs sıralama olarak yükselmiştik ondan bahsediyor kardeşim..

teşekkürler arkadaşlar.. valkyr yide tebrik etmek lazım farklı 2 klana bölünmeseler kesimde üstümüzde olabilirlerdi kimsenin hakkını yememek lazım..

Mehmetcim bu kibar tavrın çok müthiş :) şimdilik üste çıktık ama sırf senin için yine üste çıkmanızı dilerim emin ol :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ama o hesap bu sefer

CİDDEN hesap sil'e alınmış. :'(.

DeletedUser32135

Ziyaretçi
her an her hesaptan çıkabilirim yarın gunduz12 de olmayı düşüünyorum :D

DeletedUser32135

Ziyaretçi
asla hayatım boyunca multi yapmadım yapmamda klan kurulum aşamasında gelirim toplanırız muhabbet gırgır bakarım sonra oyun iğlerleyince siler giderim bu hep böyle olmuştur hangi w de hesabım varki :D hepsi silinik

DeletedUser

Ziyaretçi
asla hayatım boyunca multi yapmadım yapmamda klan kurulum aşamasında gelirim toplanırız muhabbet gırgır bakarım sonra oyun iğlerleyince siler giderim bu hep böyle olmuştur hangi w de hesabım varki :D hepsi silinik

Abla sende herşeye alınıyın ya :D.bi kere daha böyle yaptın :D

Gel eyc of oynayak biz :D.

DeletedUser32135

Ziyaretçi
yok alındığımdan değil canım gülüm açıklama yapayımda sonradan demesinler öyle böyle diye