W-64 Kim Kapatır ? Güncel

Dünyayı kim kapatır ?

• ŞAHİ

Oylar: 22 19,5%
  • ŞAHİ-EFENDY

Oylar: 16 14,2%
  • TOW

Oylar: 11 9,7%
  • DEJAVU

Oylar: 23 20,4%
  • TOW-DEJAVU

Oylar: 16 14,2%
  • TOW-DEJAVU-EFENDY

Oylar: 25 22,1%

• Toplam oy kullanan
    113

Gomtan35

Yasaklı
Sırt sırta savaştık karşı karşıya da savaşırdık kuralsız da belirttim ben bunu @KRLSZ* Fingolfin muco banlı o yüzden savaşı etiketledim cidden köy açı olsak ya da art niyetli olsak kuralsız saldırırdık her türlü desteği verdik gene de onun için elbette hatalarımız olmuştur bilip bilmeden ama gene de sana saygısızlık yapmadık bu zamana kadar şeninde yanlışın oldu illaki o yüzden lütfen konuşurken bizi iğnelemezsen sevinirim

Gomtan35

Yasaklı
Hüküm mevzusuda aynı şey Tunahan hepsinin içinde ben tunahanla bir daha hiç bir world Yanyana durmam o ayrı lakin ben hüküme de durduk yere savaşmadım Tunahan bize ben hüküme saldırcam sizinle işim yok diplomasi yapalım dediği zaman yapmadık onlara saldırırsanız bizde karşında oluruz diye belirttik bunu Matrax da biliyor keza Dejavu size dönücekti biz savaştık zor duruma 3 cephe savaşa döndük gene de sana saldırmadık o yüzden biraz özeleştiride yapın bazı konularda ben yanlışım sizden çoktur illaki sizin geçtiğiniz yolların 10da 1 ini geçmemişimdir ama gene de kimseye adilikte yapmadığımız için gönlümüz rahat kimseyle de sorunsuzda worldden kenara çekildiğimizi düşünüyorum uzun uzun yazdım inş özetleyebilmişimdir

Gomtan35

Yasaklı
Şahi gelirsek Tunahan bizdeyken başher ile anlaştırabilirim size dediği zaman kabul etmedik şuan başherin çoğu oyuncusu Şahide Ahmet abi de biliyor aynı şekil ben şahi savaşacak olsam bile world sonu savaşırdım keza kapatcağımjz zaman da dedim Ahmet abi de bende az çok birbirimizi tanıdığımız için alyans şahi satıyor yok şahi alyans böyle yapıyor dediği zaman hiç gündemimiz olmadı gündemimiz başka şeylerdi hep kendisinde burda aktif oynuyor aksini söyleceğini düşünmem

Fingolfin*

Yasaklı
Öncelikle abi 2 de bir bizim bulunduğumuz klanı buraya yazman hoş değil biz köy kavgasına da girmedik kuralsızla konuşupta çözemediğimiz olay yok çözülmeyecek olayıda tavrımızzı hatta tavrımı sen biliyorsun en basitinden senin verdiğin bir köyde bana Hakan abiyi yönlendirmiştin o olay gibi bizim tavrımız bellidir biz senle sırt sırtada savaştık çoğu zaman fırsatımız oluşmuştu sizi vurmak için (Hayinlikle vurmak istesek) yapmadık bunu biliyorsun Hakan abi gilin geldiği kadro savaşmayı seven oyunu zevk için için oynayan adamlardı Hakan abide içindeydi onlar herkesle savaşmak isteyen secret de dahil kişilerdi (Hala bazıları ile güncel dünyalarda aynı klana denk geldik) gene de o zaman savaşmadık bize gelirse biz herkesle savaşmak istiyoruz hiç çekingemizde olmadı bu konuda keza bizden güçlüde ekipler vardı müttefikimiz olan bi klanı konuşmadan ya sa gereksiz vuracak Kişiler değiliz sana savaş açıldığı günde seni aradım savaş da açmadık saldırmadıkta secret kalkana çekilene kadar savaşacağımız zamanda zaten bunj sana söylemeden yapılmayacak birşey di sadece sana değil kim olursa olsun diplomasimiz Olcay abideydi ne karar verirse uyacağımızıda belirttik sorgulamadık fazla ama 2 de bir bize laf atman artık sıkmaya başladı
Mami doğru söylüyor biz vurduğumuzda vurma fırsatı vurmadı secret klanı bahsere geçene kadar hamle bile yapmadılar bu dünyada temiz dürüst sözünde duran bir klan varsa alyans klanı idi kalan bütün klanların hepsi döneklik yaptı hepsinin ceremesini bu dünyada alyans çekti şahi klanı bu gün varsa alyans sayesinde var secret gitti zararı alyansa oldu kuralsız gitti zararı alyansa oldu hüküm gitti zararı alyansa oldu alyans diğer klanlar gibi davransaydı bu gün dünya çoktan onların istediği şekilde kapanırdı verdikleri sözler yüzünden bu güne kadar sıkıntı çektiler

Fingolfin*

Yasaklı
Alyans bizi vurmak yerine savunma attı ama müco ne yaptı alyansı yarı yolda bıraktı sattı adamlar 200 çiftlik sav attı hesap sildirdi arkalarındaki köyler boştu almak isteseydi alyans alırdı bu dünyada alyans dışında temiz oynayan klan yok

Spedy Gonzales

Mızrakçı
Cenazemiz vardı giremedim acı bir haberle uyandık. Biraz sen boş yapmışsın kardeşim biz worldün başından beri savaşıyorduk sizinle ve savaşı biz değil sizin eski başkanınız başlattı, kimseye bir oyun falan da çevirmişliğim yok, haritadan da kimseyi savaşarak silemediniz, rakiplerinizin acizliğinden faydalandınız hepsi bu. Kuralsızın ve alyansın dünyadan gitmesinin tek formulü benim hızlı bir şekilde ortadan çekilip sizleri köy kavgasına düşürmemdi ve dilediğim gibide oldu, kuralsıza alyansa yem etmemek isteyen zekeriya secret oyuncularını klana aldı ve savaştırdı. Sonuç kuralsızlar yok oldu gitti. Oyuncuların amacıda bu oldu.

Geri saydığın herşeyi zırvalamışsın klavyenin üstüne oturup kalksan ya da ayağınla vursan daha anlamlı şeyler çıkardı. Defalarca içimizde truva attırmaya çalışan, içimizdeki eski hesaplara tanıdıklara ulaşmaya çalışan siz dönmüş ali cengizden ali babadan bilmemkimin oyunlarından bahsetmen komik. Truva atacağınızı bile bile de kabullenmedim oturdum herkesle görüştüm gerekirse dünyayı beraber kapatırız dedim. Hainliğin kanına işlediği insanlara merhamet gösterilmeyeceğini anlamış olduk.
Senin o klavyenin üstüne oturturum terbiyesiz haddini bil cümle kurarken o kit beyninle edepli kur soytariligin manasi yok saygı edepten dem vurursun gelip burda absürt şekilde konuşursun bittin çocuk öyle yada böyle bu dunyada bittin oraya buraya yamanip durma arkanı tutan üç beş kolpaninda gazına gelme erkek ol erkek gibi adam gibi yorum yaz

TheFnL

Kılıç Ustası
Mami doğru söylüyor biz vurduğumuzda vurma fırsatı vurmadı secret klanı bahsere geçene kadar hamle bile yapmadılar bu dünyada temiz dürüst sözünde duran bir klan varsa alyans klanı idi kalan bütün klanların hepsi döneklik yaptı hepsinin ceremesini bu dünyada alyans çekti şahi klanı bu gün varsa alyans sayesinde var secret gitti zararı alyansa oldu kuralsız gitti zararı alyansa oldu hüküm gitti zararı alyansa oldu alyans diğer klanlar gibi davransaydı bu gün dünya çoktan onların istediği şekilde kapanırdı verdikleri sözler yüzünden bu güne kadar sıkıntı çektiler
şimdi dikkatimi çekti de harbiden dogru,kuralsız çekilirken en azından alyansa alan açsa belki daha farklı olurdu

Fingolfin*

Yasaklı
şimdi dikkatimi çekti de harbiden dogru,kuralsız çekilirken en azından alyansa alan açsa belki daha farklı olurdu
Adam olsaydı destek veren alyansa köyleri salar alan açardı hem alyansı zor durumda bıraktı. Adamlar o kadar destek attı savunma kestirdi ama bizimkinden adamlık beklemek yanlış :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Senin o klavyenin üstüne oturturum terbiyesiz haddini bil cümle kurarken o kit beyninle edepli kur soytariligin manasi yok saygı edepten dem vurursun gelip burda absürt şekilde konuşursun bittin çocuk öyle yada böyle bu dunyada bittin oraya buraya yamanip durma arkanı tutan üç beş kolpaninda gazına gelme erkek ol erkek gibi adam gibi yorum yaz

Şimdi gördüm mesajını aradım açmadın ercüment dön geri bekliyorum erkekliğimizi yapalım karşılıklı bende klavye var deneriz kim kimi oturtuyor.

Paradoxs

Acemi
Kuzey taraftan 10 kişi seçin.
Güney taraftan 10 kişi seçin.

Dünya kapanır.

Bunun için de sadece klan liderlerinin bir ortamda konuşup anlaşması lazım.
Klan liderleri başkalarını öne atıp geride pasif durursa olmaz bu iş. Uzayıp gider bu dünya.

battosai

Mızrakçı
Kuzey taraftan 10 kişi seçin.
Güney taraftan 10 kişi seçin.

Dünya kapanır.

Bunun için de sadece klan liderlerinin bir ortamda konuşup anlaşması lazım.
Klan liderleri başkalarını öne atıp geride pasif durursa olmaz bu iş. Uzayıp gider bu dünya.
seninle kankana bir firsat taninmisti ama siz o treni kacirdiniz artik

kuzeyin oyunculari guneye yerlesir sonra dunya disindan 10 kisi bulur kapatirlar kafalarina gore siz bunun endisesine dusmeyin bosuna

tolqahan*

Mızrakçı
seninle kankana bir firsat taninmisti ama siz o treni kacirdiniz artik

kuzeyin oyunculari guneye yerlesir sonra dunya disindan 10 kisi bulur kapatirlar kafalarina gore siz bunun endisesine dusmeyin bosuna

Tmm :D

ehehehhehehe adam ınanmıs ya :D git otede bayıl izin veriyorum sana :)))

tolqahan*

Mızrakçı
zevkle :)

bizi kotu sanan herkes sonradan donup siz hakliymissiniz keske daha onceden bazi seyleri gorseydik diyor sende son viraja yaklasmissin sanki ;)

laf konusdu bal kabağı koy tabağa ye sabaha :D

ne anlatıyosun sen yahu kım sana ınanmıs sen kımsınkı olayın ne senın :D ızın verdım dıyorum gıt otede oyna :D mahmuttan beter mı olmak ıstıyorsun :D ugrasasım yok azıcık takılın boyle su anda ama bu sekılde bos yapmaya devam edersen senı mahmuttan beter ederım :D adam ol kımseye bulasmadan oyununu oyna allahın dalaverecısı senı ya .. dediğim gibi işiniz gücünüz dümen direksiyon olmus hayatınızda böyledir sizin :D

nedense hep bı acıklama gerek yapmak zorunda olan sızlersınız bunuda bir düşün istersen :D kim neye nasıl ınanmak ıstıyorsa oyle yapabılır dusunemıyosak zaten hayvanlardan farkımız olamaz degılmı ŞAİMCİK :)