W-64 Kim Kapatır ? Güncel

Dünyayı kim kapatır ?

• ŞAHİ

Oylar: 22 19,5%
  • ŞAHİ-EFENDY

Oylar: 16 14,2%
  • TOW

Oylar: 11 9,7%
  • DEJAVU

Oylar: 23 20,4%
  • TOW-DEJAVU

Oylar: 16 14,2%
  • TOW-DEJAVU-EFENDY

Oylar: 25 22,1%

• Toplam oy kullanan
    113

tepe1923

Yasaklı
Yoksa bu şahideki hesapları tek tek gezip kami ve fake atan kişi engin mi :)) ben başkasını şikayet ediyorum sürekli ya yanlış kişi üzerinden mi yürüyorum

Vezir001.

Ağır Atlı
Ya bı boş yapma Allah'ına göz göre göre Truva atacagimizi bile bile kabullendin dünya başında artık tow size nasıl dert olduysa hepiniz savaş açtınız üstte TC Truva attı altta siz antin kuntin islerle çembere aldınız Ali Baba oyunu oynadınız sonra mizikcilik yapıp kaçtın bı sure sonra bı baktık sahiden nemalanmaya çalışıyorsun gülünç bı durum bu seni sildik mi dünyada sildik kaçtın mi kaçtın biz kaçtın kacmadik senin yaptığın hareketler o zamanki stratejiyse bizim yaptigimiz sana niye bı kadar garip geliyor onu a nlamadık maden şimdiye diyerek aglicaktin niye aldın o zaman bizimkileri hani savaş ganimetindi ne oldu kursağında mi kaldi yenilen Pehlivan güreşe doymaz mis :) asıl sen bukemedigin eli opuceksin çünkü o bilegi buktuk ve hepinizi teker teker sildik haritadan :)) burda haybeye boş demogoji yapmana gerek yok. Bizim zamanimizda soyledigimiz teke tek mevzusunu şimdi sen açar olmuşsun la bu durumuna çok üzüldüm hiç bir yerden istenmiyorsun o çok sevdiğin sahi den bile garibim hala bı. İsyan hala bı kendini haklı çıkarma mavrasi :))

Cenazemiz vardı giremedim acı bir haberle uyandık. Biraz sen boş yapmışsın kardeşim biz worldün başından beri savaşıyorduk sizinle ve savaşı biz değil sizin eski başkanınız başlattı, kimseye bir oyun falan da çevirmişliğim yok, haritadan da kimseyi savaşarak silemediniz, rakiplerinizin acizliğinden faydalandınız hepsi bu. Kuralsızın ve alyansın dünyadan gitmesinin tek formulü benim hızlı bir şekilde ortadan çekilip sizleri köy kavgasına düşürmemdi ve dilediğim gibide oldu, kuralsıza alyansa yem etmemek isteyen zekeriya secret oyuncularını klana aldı ve savaştırdı. Sonuç kuralsızlar yok oldu gitti. Oyuncuların amacıda bu oldu.

Geri saydığın herşeyi zırvalamışsın klavyenin üstüne oturup kalksan ya da ayağınla vursan daha anlamlı şeyler çıkardı. Defalarca içimizde truva attırmaya çalışan, içimizdeki eski hesaplara tanıdıklara ulaşmaya çalışan siz dönmüş ali cengizden ali babadan bilmemkimin oyunlarından bahsetmen komik. Truva atacağınızı bile bile de kabullenmedim oturdum herkesle görüştüm gerekirse dünyayı beraber kapatırız dedim. Hainliğin kanına işlediği insanlara merhamet gösterilmeyeceğini anlamış olduk.

Vezir001.

Ağır Atlı
Yukarıda da ekstradan multi olayları dönmüş, enteresandır ki ilk defa duyduğum şeyleri bu kadar teferruatlı anlatmanız işin içinde olduğunuza bir kanıt olabilir, moderatörler değerlendirirler umarım başlığı vpn van lan mac mek birton itiraf dönmüş başlıkta :)

Fingolfin*

Yasaklı
Cenazemiz vardı giremedim acı bir haberle uyandık. Biraz sen boş yapmışsın kardeşim biz worldün başından beri savaşıyorduk sizinle ve savaşı biz değil sizin eski başkanınız başlattı, kimseye bir oyun falan da çevirmişliğim yok, haritadan da kimseyi savaşarak silemediniz, rakiplerinizin acizliğinden faydalandınız hepsi bu. Kuralsızın ve alyansın dünyadan gitmesinin tek formulü benim hızlı bir şekilde ortadan çekilip sizleri köy kavgasına düşürmemdi ve dilediğim gibide oldu, kuralsıza alyansa yem etmemek isteyen zekeriya secret oyuncularını klana aldı ve savaştırdı. Sonuç kuralsızlar yok oldu gitti. Oyuncuların amacıda bu oldu.

Geri saydığın herşeyi zırvalamışsın klavyenin üstüne oturup kalksan ya da ayağınla vursan daha anlamlı şeyler çıkardı. Defalarca içimizde truva attırmaya çalışan, içimizdeki eski hesaplara tanıdıklara ulaşmaya çalışan siz dönmüş ali cengizden ali babadan bilmemkimin oyunlarından bahsetmen komik. Truva atacağınızı bile bile de kabullenmedim oturdum herkesle görüştüm gerekirse dünyayı beraber kapatırız dedim. Hainliğin kanına işlediği insanlara merhamet gösterilmeyeceğini anlamış olduk.
Biraz fazla giydirmişsin Engin

Gomtan35

Yasaklı

Öncelikle abi 2 de bir bizim bulunduğumuz klanı buraya yazman hoş değil biz köy kavgasına da girmedik kuralsızla konuşupta çözemediğimiz olay yok çözülmeyecek olayıda tavrımızzı hatta tavrımı sen biliyorsun en basitinden senin verdiğin bir köyde bana Hakan abiyi yönlendirmiştin o olay gibi bizim tavrımız bellidir biz senle sırt sırtada savaştık çoğu zaman fırsatımız oluşmuştu sizi vurmak için (Hayinlikle vurmak istesek) yapmadık bunu biliyorsun Hakan abi gilin geldiği kadro savaşmayı seven oyunu zevk için için oynayan adamlardı Hakan abide içindeydi onlar herkesle savaşmak isteyen secret de dahil kişilerdi (Hala bazıları ile güncel dünyalarda aynı klana denk geldik) gene de o zaman savaşmadık bize gelirse biz herkesle savaşmak istiyoruz hiç çekingemizde olmadı bu konuda keza bizden güçlüde ekipler vardı müttefikimiz olan bi klanı konuşmadan ya sa gereksiz vuracak Kişiler değiliz sana savaş açıldığı günde seni aradım savaş da açmadık saldırmadıkta secret kalkana çekilene kadar savaşacağımız zamanda zaten bunj sana söylemeden yapılmayacak birşey di sadece sana değil kim olursa olsun diplomasimiz Olcay abideydi ne karar verirse uyacağımızıda belirttik sorgulamadık fazla ama 2 de bir bize laf atman artık sıkmaya başladı