Vuslat - zirve savaşi

• Konuyu başlatan DeletedUser51635
  • Başlangıç tarihi

sSaika

Milis
Udw yı alt klan yaparsan ceseti karşına alirsin

javier c4 sancak ?

Udw yönetimi dağıldıktan sonra kabir speltura bela vs biz bunlarla savaşmaya devam ettik, ceset bu savaşın hiçbir aşamasında yoktu.
vuslat udwden kalanları yavaş yavaş toplamaya kalktığında neden vuslatın karşısına dikilmediniz?
Onlar bu kadar yayılırken , bizim kalan oyuncularla neden uğraşmamıza gerek var bu vuslatın işine yaramaz mı , kalan aktif oyunculara davetimizi ilettik gelmek isteyen geldi gelmek istemeyen ayrı klanını kurdu bu kadar basit.
Daha öğlen vakti -gn- ile yapılan savaşta ceset kendi safında savaşmak için davet etti, belanın gelişi bugün mü oldu ?
Haklılık Kılıfı için nelerde öne sürmüşler :)

sSaika

Milis
Zirve ailesi yönetimi her daim müttefiklerine güvendi, arada sıcak bakmıyanlar oldu ama yönetim ve oyuncuların çoğunluğu iyi niyette ısrar ettiler her daim, Sözler verildi bize ferhat dayı zirve-ceset bir dedi ayrım yok dedi. Herkesten ricam, konu hakkında bilgi sahibi olmiyan yorum yapmasın. Feryatın kılıflarına kanıpta burda haklı çıkarmaya çalışmayın birilerini, Saygılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Udw yı alt klan yaparsan ceseti karşına alirsin

Ceset e kılıf olmuş desene bu :) .

Tek birsey diycem son mesajım olcak bu konu altında ki . Ceset bu dünyaya pre kasmaya geldi sözde tuk un gözünde kendini geri plana etti tok ile savaştı . Baktı yeteri kadar gelisilmemis hadi tok ile birleşelim dediler , aradan zaman geçti tabi ceset arka tarafı komple aldı tuk tan üstün olduğunu görünce bastı Erhan küfürü egemen e ayrılma bahanesi çıktı tabi bu arada ahmet abi de her zaman ki gibi Erhan i kınadı ama onden de yürü ya Erhan iyi iş çıkarıyorsun demekten eksik kalmadi .. Neyse tuk bitince hesap sileceklerdi sözde . Aaa bak sen tuk oyuncularını yiğit almış . Hemen sis i de ayartayim da su yiğit i de aradan çıkarayim hadi bakam neyse hadi yiğit i de yıktılar diyelim tüh allah baksen ocean da bu oyuncuları almıştı demi dur şunları da yikacagimizi söyleyip hesap siliyoruz deriz herkese böylece göze batmayiz nasıl olsa hesap siliyoruz boru mu yerler insanlar kafası calismiyor . Neyse Alla alla o nd nerden çıktı öyle hemen arayı kurmak lazım tehlikeli adamlar bunlar ben bir mesaj cakayim da tebrik edeyim arayı kurayim önüme taş koymasinlar. Ohhh bu iyi oldu nd ile de anlasmamizi yaptık ocean artıkları silinince hesap silecekler . Simdi kimi bahane etsem acaba udw yi ediyim la hadi onlarda bitsin hatta udw yi de geciyim ardına problem i de katayım da öyle hesap siliyorum diyim 2 ay kafam rahat olur o arada pastayı götürürüm vallahi ben biliyorum bu işi ben böyle giderse worldu kapatirim bunlarda ayakta uyusun eyyyy yavrum eyyyy . Abooo ne oldu la oleee udw de gitti benim inadima mi gidiyorlar bunlar bi durun la daha yeni ocean bitti nd hesap sildi koylerini toplayacaktik kardeşim böyle is mi olur şimdi pastayı kapacaklar neyse ben zaten dünyayı kapatmak için kilifimi buldum olm devam . Oo bela klanı kurulmuş iyi la iyi bunlar zirve ile ugrasa dursun . Vuslat zaten problem i bitirip zirveye döner bende köyleri mi toplar arkadan zirveye bi kodum mu sit down . Vuslat zaten cam da kayısı olur artık benim için . O ne la evlere senlik bir durum oldu koşun la koşun zirve , vuslat savaşa girdi . Allaaaa Allaaaa çalsin sazlar oynasin kızların world geliyor . Simdi tam fırsatı haa zirve ile vuslat hazır birbirine kin guduyorlar zirve zaten benimle uğraşmaz arkadan zirveye bi girerim uzun zamandır bahane arıyordum ellerim de kasindi koyler mi geliyor ne . Gece gece hayırdır burak mesaj yazmış hakkını helal et diye siliyoruz diye tuhhh nie siliyorlar bütün planlarimin içine etti bari suna bir küfür ediyim de uzun zamandır içimde tutmuştum artık Allah ne varsa yardirdim Ohh be nasıl olsa arkam da ahmet abi var önce kinar sonra yürü Erhan im diye sırtıma vurur . Ee kaldı vuslat onlarada kanka ayağı şey ayağına yaklaşır uygun ani kollarım zirvede kankamdi ama iyi küfür ettim vuslat a neden etmiyim. Sonrada worldu kapatirim hadi kolay gelsin ceset e .

Herkese kolay gelsin iyi oyunlar.

sSaika

Milis
Sürerler kompleksi birini öne arkadakiler ne yaptığından bihaber pohpohlama derdinde, feryat ikizini bulmuş hayırlı olsun demekten başka ne düşer kendal biz w32 e bakalım tt2

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1 Rakip 53 114 4.728.701 6.123.083
2 İttifak 114 53 5.255.968 6.909.527

CESET klanı henüz istatistiklere dahil olmamakla birlikde suankı durum budur..

ayrıca ufak bir bilgi vereyim Bu savasın bir anda acılma sebebi ZİRVE klanı diplomatı yüzündendir..

Ceset klanının ısegırme sebebide. ceset'in zirveye ; belayı alırsan savas acarız demesıne rağmen bela klanını almasıdır..

DeletedUser

Ziyaretçi
Ağlama duvarına hoşgeldiniz sağdan lütfen arkadaşları takip edin

DeletedUser

Ziyaretçi
Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler

ayrıca ufak bir bilgi vereyim Bu savasın bir anda acılma sebebi ZİRVE klanı diplomatı yüzündendir..

Ceset klanının ısegırme sebebide. ceset'in zirveye ; belayı alırsan savas acarız demesıne rağmen bela klanını almasıdır..

Sizin durumlariniza birsey diyemem Çağatay ama worldun başından beri udw ile savaşan kimdi ceset midir ki bela üzerinde hak sahibi oluyor bu adamlar ? Bak sen isim bitti bahane ariyorum desin ceset anlarim . Kısaca zirve yi 2 aydır uyardim hadi sanada ilk kez bir uyarı yapayım ceset sizi en ufak boslugunuz da vurur demedi deme.

DeletedUser

Ziyaretçi
şu wordun en belesıne oynayan klanı ceset :) . ceset zrive savasında zrıveyı gonulden desteklıyorum. ..

DeletedUser55617

Ziyaretçi
Olayı tam olarak bilmemekle beraber ( telefonum bozuk olduğu için whatsaap yönetim grubundan haberdar değilim telefonda edemiyorum ) bazı olaylardan haberdarım. burak telefon açıp vuslata savaş açmamızı söylüyor. Erhan abide açmayacağız diyor tarafsısız diyor. Burak vuslat, udw den geçenleri aldı diyor bu yüzden savaşa girmeniz gerekli diyor. Erhan abide sizde bela klanını aldınız diyor. Ki bela klanının mesajları bende mevcuttur bizim klana gelmek istedikleri halde almadık. Burak , vuslat udw den gelenleri alıyorlardı elimiz kolumuz bağlı bekleyelim mi diyor. Erhan abide daha geçen günlerde her iki tarafta savaş istemedi mi diyor. Ondan sonra burak küfür ediyor. Erhan abide küfür ediyor. Bunlar benim başka insanlardan duyduğum. Erhan abi tek kulaktan olayları anlatacaktır.

Bu güne kadar her iki tarafıda savaştırmayan cesettir. Ufak tefek anlaşmazlıklar köy alımları olsada bizim hatrımıza (saolsunlar) savaşmadılar. Ama her iki tarafta savaş istiyordu ne oldu da zirve cesete laf eder oldu. Önce kendi yönetiminize bir sorun durumu lütfen. Sonra burada laf yetiştirirsiniz. Ben bu yazıyı arkamızdan konuşmasın diye yazıyorum. Gücünüz yetmedi mi vuslata ? İlla sizin yanınızda mı yer alacaktı ceset ? Biz her iki klanlada dosttuk bugüne kadar. Savaşlarında da bakıcılıklarını alıp geceleri sabahlayan arkadaşlarımız oldu ne zaman unuttunuz o günleri ( hem zirve hem vuslat için yaptık bunu / udw savaşında ) ? Ayrıca tuk bitince kim dedi hesap sileceğiz diye ? Bunu bana mesajlarla kanıtlar mısın ? Tuk klanıyla savaşırken önce tuk klanı kendi klan kurmuş bize savaş açmıştı. Biz op üstüne op yaparken tuk klanı ocean a geçti. O arada sis klanıyla muhabbetimiz oldu. Sis klanı dedi ki. Bizim ocean a yaptıklarından dolayı düşmanlığımız var sizinle birlikte hareket edelim sonrasında köyleri size bırakıp gideceğiz dediler. Bizde sis klanına destek attık. Tuk klanı baktı oceandan destek gelmiyor bu sefer yiğit/vampr klanı bünyesine girdi. Çok uyardık vampir/yiğit klanını. Biz sizinle dostuz onları atın sizinle savaşmayacağız diye. Ama laf söz dinlemediler hatlerini biildirdik. Mesajlar hala mevcuttur. Daha sonra tuk klanından bizimle savşmayan bazı üyeleri bünyemize kattık ve yolumuza devam ettik. Zamanında tuk klanını bünyesine katıp biz uyarmamıza rağmen bizi tınlamayan hor gören ocean ıda yıktık ve yolumuza deavm ettik. Nd klanıyla ilgili konular daha önce yazılmıştı. Forumdaki yazıları okursanız anlarsınız. Sis klanı neticede bırakıp gideceğiniz söyledi. Devam etmek isteyen arkadaşları bünyemize kattık/katacağız. w31 e giden sisteki arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz.

yani anlayacağın yalanla gemi yürümüyor. olayları öyle bir anlatıyorsun ki gören Allah belasını versin bu cesetin dünyada savaşlar tek kaynağı ceset dedirtmeye mi çalışıyorsun. Bu bir savaş oyunu. Pre kasma olayları falan hepsi forumda yazılarda mevcuttur. Onları okusaydın buraya yazma ihtiyacı duymazdın diye düşünüyorum. Bu güne kadar da yazmadın bu konular üzerine diye düşünüyorum. bu gün ne oldu da yazasın geldi. bir yerleriniz sıkıştı sanırsam ? Düne kadar iyiydik hoştur da bugün ne oldu da yazdın bunları ? Yav siz değil miydiniz vuslat la savaşmak isteyen sen bunun cevabını ver önce. sonra neden vuslata savaş açmıyoruz diye küfür eden yöneticinize de bir sormak lazım tabi..

Ayrıca bela klanı bize katılmak istedi biz almadık alanıda savaş açacağımızı söylemiştik sanırım ( mesajlar mevcuttur isteyene atılır ).

DeletedUser55617

Ziyaretçi
Bizimle her savaşan ( doğal olarak çoğu klan düşmanını kötülemek ister ) bizi kötülüyor. Yav bu güne kadar iyiydik de ne oldu da bugün tuk - yğit/vampir - ocean - sis klanı konuılarını açar oldun. Arkadaşımın dediği gibi ağlama duvarına hoş geldiniz... Başka cevap verilmeyecektir. Hadin kolay gelsin size ağlamakta...

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Klanlar arasında bazı anlaşmalar yapılyıo. Bıçı anlaşmalara uymayan zirve w28 den ve karakterinden vazgecmiştir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Olayı tam olarak bilmemekle beraber ( telefonum bozuk olduğu için whatsaap yönetim grubundan haberdar değilim telefonda edemiyorum ) bazı olaylardan haberdarım. burak telefon açıp vuslata savaş açmamızı söylüyor. Erhan abide açmayacağız diyor tarafsısız diyor. Burak vuslat, udw den geçenleri aldı diyor bu yüzden savaşa girmeniz gerekli diyor. Erhan abide sizde bela klanını aldınız diyor. Ki bela klanının mesajları bende mevcuttur bizim klana gelmek istedikleri halde almadık. Burak , vuslat udw den gelenleri alıyorlardı elimiz kolumuz bağlı bekleyelim mi diyor. Erhan abide daha geçen günlerde her iki tarafta savaş istemedi mi diyor. Ondan sonra burak küfür ediyor. Erhan abide küfür ediyor. Bunlar benim başka insanlardan duyduğum. Erhan abi tek kulaktan olayları anlatacaktır.

Bu güne kadar her iki tarafıda savaştırmayan cesettir. Ufak tefek anlaşmazlıklar köy alımları olsada bizim hatrımıza (saolsunlar) savaşmadılar. Ama her iki tarafta savaş istiyordu ne oldu da zirve cesete laf eder oldu. Önce kendi yönetiminize bir sorun durumu lütfen. Sonra burada laf yetiştirirsiniz. Ben bu yazıyı arkamızdan konuşmasın diye yazıyorum. Gücünüz yetmedi mi vuslata ? İlla sizin yanınızda mı yer alacaktı ceset ? Biz her iki klanlada dosttuk bugüne kadar. Savaşlarında da bakıcılıklarını alıp geceleri sabahlayan arkadaşlarımız oldu ne zaman unuttunuz o günleri ( hem zirve hem vuslat için yaptık bunu / udw savaşında ) ? Ayrıca tuk bitince kim dedi hesap sileceğiz diye ? Bunu bana mesajlarla kanıtlar mısın ? Tuk klanıyla savaşırken önce tuk klanı kendi klan kurmuş bize savaş açmıştı. Biz op üstüne op yaparken tuk klanı ocean a geçti. O arada sis klanıyla muhabbetimiz oldu. Sis klanı dedi ki. Bizim ocean a yaptıklarından dolayı düşmanlığımız var sizinle birlikte hareket edelim sonrasında köyleri size bırakıp gideceğiz dediler. Bizde sis klanına destek attık. Tuk klanı baktı oceandan destek gelmiyor bu sefer yiğit/vampr klanı bünyesine girdi. Çok uyardık vampir/yiğit klanını. Biz sizinle dostuz onları atın sizinle savaşmayacağız diye. Ama laf söz dinlemediler hatlerini biildirdik. Mesajlar hala mevcuttur. Daha sonra tuk klanından bizimle savşmayan bazı üyeleri bünyemize kattık ve yolumuza devam ettik. Zamanında tuk klanını bünyesine katıp biz uyarmamıza rağmen bizi tınlamayan hor gören ocean ıda yıktık ve yolumuza deavm ettik. Nd klanıyla ilgili konular daha önce yazılmıştı. Forumdaki yazıları okursanız anlarsınız. Sis klanı neticede bırakıp gideceğiniz söyledi. Devam etmek isteyen arkadaşları bünyemize kattık/katacağız. w31 e giden sisteki arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz.

yani anlayacağın yalanla gemi yürümüyor. olayları öyle bir anlatıyorsun ki gören Allah belasını versin bu cesetin dünyada savaşlar tek kaynağı ceset dedirtmeye mi çalışıyorsun. Bu bir savaş oyunu. Pre kasma olayları falan hepsi forumda yazılarda mevcuttur. Onları okusaydın buraya yazma ihtiyacı duymazdın diye düşünüyorum. Bu güne kadar da yazmadın bu konular üzerine diye düşünüyorum. bu gün ne oldu da yazasın geldi. bir yerleriniz sıkıştı sanırsam ? Düne kadar iyiydik hoştur da bugün ne oldu da yazdın bunları ? Yav siz değil miydiniz vuslat la savaşmak isteyen sen bunun cevabını ver önce. sonra neden vuslata savaş açmıyoruz diye küfür eden yöneticinize de bir sormak lazım tabi..

Ayrıca bela klanı bize katılmak istedi biz almadık alanıda savaş açacağımızı söylemiştik sanırım ( mesajlar mevcuttur isteyene atılır ).

Yaw bırak bu ayaklari ortada bisey yokken Erhan in direk küfür ettiği whatsapp konuşmaları elimde mevcut . Telefon konusmasi felan ortada yok direk kufurlu mesaj mevcut . Sizin ahmet abiniz 1 saat lik konuşmam da dediği tuk oyuncuları bizim derdimiz sadece onlar için burdayiz bittikten sonra ceset silicek durmayacaz biz dediğini inkar edemez . Yada ondan once biz pre kasiyoruz silicez dedigini inkar edemez . Ocean bittikten sonra silicez dedigini inkar edemez . Ayrıca hangi klan lideri ceset in sözde klanları yıktık tan sonra hesap silecegiz dediğini inkar edecek ? Çıksın desin ki ceset bana öyle birşey demedi .

Bu arada zirvede değilim worldu yakından takip eden biriyim Siz gelin neyin ne olduğunu bana sorun .

DeletedUser

Ziyaretçi
Ayrıca burası ağlama duvarı olacak ama o gün bugün değil . Hepinizi zamanı gelince bu foruma bekliyorum ;)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Udw üzerinden bir çok yorum yapılmış. Fakat farkındamısınız bilmiyorum şuanda udw dünyada yok bizi kimse yıkmadı sıkıldık sildik gitti yani milletin sildik ettik demesine profillerde udw yazıp üzerini çizmesi bizim açımızdan sadece bir çocukluk örneğidir. Bizden değil bela veya hangi klandansa zirvenin ve vuslatın kendine kattığı oyuncular bizi ilgilendirmez onlar udw ile devam edicek olsalar bizimle birlikte hesaplarını siler bırakırlardı zaten.

Nacizane görüşümü sunmak isterim. dünyaya ilk girdiğim gün bu dünyayı biz kapatmazsak vuslat kapatsın isterim çünkü adamlar son dünyamız diyorlar ve imzalarını atıp öyle bıraksınlar isterim demiştim arkadaşlara. Bir şaklaban önce probleme girdi ne mal olduğu anlaşılınca vuslata sığınıp köylerine deli gibi destek yığdırıp oyuncuyum hemde büyük oyuncuyum ben udw yi yıktım falan diye ortalarda gezinmeye başladı. Bu şahıs bize daha önceki dünyaların birinde ihanet eden bir kişi ismini yazmama gerek yok sanırım şaklaban diyince herkes anlıyordur. Vuslatın en büyük yanlışı bu adamı bünyesine almak oldu çünkü bunun abileri çıkarda bu şaklaban abilerime yaranayım diye herşeyi yapar vuslatıda satar. Bu şahıs orada olsun yada olmasın benim gönlüm vuslatın kapatmasından yana orasıda ayrı bir konu.

Zirveye gelecek olursak zamanında biz bunun sinyallerini vermiş ve demiştik ama zirve yaptığı pakta çok güvenip zaman gelip pakt arasında savaş başlayınca önce kendilerinin gitmeyeceğine inandırılmıştı. Bunun için bugün olucakları anlatmaya çalıştığımız halde anlamadılar.

Cesete gelirsek ocean ın bu şekilde yıkılması onların karşılarına sürekli çıkacaktır köklü bir klanım diye geçindikten sonra bu ayak oyunlarının içinde yer alması onların artık kara lekesidir. Hadi diyelim ki dedikleri gibi haberleri yoktu sonra gidip ihanet edenlerle müttefiklik yapmak sizin ihanetinizi onaylıyorum&destekliyorum demektir. ama vuslat örneğindede belirttim bir defa birine ihanet eden bir başkasına da eder. Onun dışında cesetin içinde de sıralamada yer edinmiş bir kişi onun kalemini kırdık bunun kalemini kırdık gibi muhabbetler içine girmiş. O kalemler ile önce diplomasi yazıp çizip sonra o kalemle güçsüzleştirdikleri adamları sildik diye o kalemi kırıyorlar.

Ben burada daha öncede demiştim bir klan köklü veya daha da önemlisi ona saygı duyulan bir klan olması için ayak oyunlarına girmeyen, birşeyleri savaşarak yapan bir klan olaraktır benim gözümde. Benim bulunduğum udw nin başındaki isim yaş olarak çoğu klanın başkanından çok çok ufaktır belki fakat bu zamana kadar başkasına ihanet olarak algılanıcak 1 hareket bile yapmadı veya bu ihanetlerin içinde rol oynamadı. Bunun içinde halen birlikte devam ediyoruz ve nereye girersek kafamız rahat başımız dik giricez. 1 dünya için bu kadar ayak oyununa girenler diğer dünyalarda kendilerine kimlerin güveneceğini hesap ederek girsinler. Misal c3 anti ;)

-Ares-

Baltacı
Ceset ne zaman hesap silecez dedi la.ahmet abi telefonda ne dedi bilmem etmem ama asla yönetime hesap sil konuşulmadı.kendi adına söylediyse bilemem ama ceset bir yere gitmiyor.bir iki açıklamada ben yapayım madem konuşuyoruz

1-Tuk savaşında ceset galip geliyordu k65 ide kaybedince, kaybeden taraf bize katılmak istedi bizde bazı koşullarla aldık, daha sonra bazıları içten içe intikam planı yapıp ceseti saçma bir opla patlatacaktı bizde buna karşı önlem aldık.işine gelmeyen arkadaşlar ayrılıp okyanusa geçti.çıkartın dedik çıkarmadılar bastık savaş ilanını ki küçücük bi klandık onlara göre milyonlarca puan fark vardı.

2-Okyanus savaşı başlayana kadar benim şahsen oluşturduğum timler ekipler halinde bağımsız küçük vur kaç taktikleriyle oplar yaparak k65 ve 66 nın kontrolünü ele almıştır.ardından k55 ve 56 üzerine yine şahsen kendi ellerimle hazırladığım operasyonlar tuktan okyanusa geçen üyeler bertaraf edilmiştir.Okyanusun üzerine dalga dalga operasyonlarla saldırmamızın amacıda zirve sise udwye karşı yardım götürmektir.

3-Yiğit klanı 1 hafta hazırlık yapıp okyanusa savaş açacağına dair güvence vermesine rağmen bizim yıkım sürecine soktuğumuz tuk oyuncularını klana alıp bize rest çekmiştir.siste zor durumda olduğundan hızla ilerlemiz gerekiyordu yiğit yolumuzu uzatıyordu ve onlarda farkına varıp yiğite savaş ilan etmiştir.

4-Nd klanları ve udw.kendileri bıracağını zaten bildirmişti.köyleride bize bırakıyorlardı bizim bi hesabımız kitabımız olmadı.daha öncede dediğim gibi nd barbar gibi klanlar okyanustan ayrılırken sadece bize haber verdi, izin istemedi, organizasyon sağlamadık.

5-Geleyim zirve savaşının temellerine.Vuslat ve zirve iki sıkı dostumuzdu.Bana göre hala zirvede çok fazla dostum var.Sohbetim devam ediyor, her koşulda da edecektir.Vuslat savaşını çıkarmak için udw ile bile s.a yapan sisi zor durumda bırakan sonra ısrarlarımızla tekrar udwye dönen zirvedir.vuslatla savaş çıkmasını defalarca zirve kendisi istedi.bizde iki sıkı mütün savaşına dahil olmadık.daha sonra erhan abiye mesaj atıp hesap silecez siz bizi kullandınız savaşa niye girmiyorsunuz diyende zirvedir sonra yediği lafı kaldıramayıp ailevi küfürü ilk karıştıranda zirvedir.savaş halinde olduğumuz belayı klana alanda zirvedir.Ee ulan adama sorarlar, ceset size naptı????

sSaika

Milis

Bir anda mütlüğü bozup savaş açıp, sınırıa destek yığıp,ilk 2 günün raporlarını koymakla olmuyor bu işler.
İlk küfrü eden erhan abinizdir hemide burak başkana 2 defa küfür etti sakinliğini korudu 3sünde kendisi de patladı. Bir daha söylüyorum bilgi sahibi değilsiniz masumiyet kılıfına sokup burda yanlış algılar oluşturmayın.
2 3 gün oldu klana alınalı, daha dün gn savaşında yanına çağırıyordu. Bi bitmedi şu kılıf uydurma çabalarınız.
Vuslatın udw oyuncularına birşey demeyipte k44te savaşan bizlern diğerlerini almasına mı dokundu bunu neden anında cevaplamadı peki ?
Vuslat dondurulmuş bir savaştı, olması muhtemeldi buna birşey demiyorz, sadece takıntımız aniden sınıra destek yığıp start vermesi.
Merak etme her daim üyeler yöneticiler, sıcak bakmıyanlar olsa bile cesedin böyle birşey yapmıyacağına güvenerek diğerlerini ikna etmeye çalıştı.
bazılarımız cesedin karışmaması tarafındaydı, başkanın görüşü o saygı duyarız.
Vuslata da gücümüz yeterdi sen rahat ol ;;)
Bu durumdada yaparız şovumuzu. Hesap sil yapmamızı bekliyen akbabalar burdayız hala :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
@-ares-

yanlış anlama dostum ben seni ilk defa bu dünyada görüyorum ismini ve ceset adına forumda sürekli konuşan sensin. Fakat yukarıda ki yazında cesetin yaptığı hamleleri anlatmaya çalışırken bile kaç defa ben yaptım ben hazırladım gibi cümleler kurmuşsun. Sen burada ceseti mi anlatıyorsun bize kendini mi övüyorsun ?

Onun dışında her klanda yanlış adamlar vardır. Sizin içinizde de var ama ben ahmet abi olsun murat abi olsun sevdiğim saygı duyduğum insanlar olmasına karşın bu insanlara onların bile ses çıkarmayıp oyun içinde "küfürbaz haydo" olma yolunda ilerleyen adamların arkasında durmaları inan şaşırttı bizi. Ceset size ne etti demişsin. Tukta ilk küfürü eden tuktu diyorsun eyvallah öyle olsun, zirvede ilk küfürü eden zirveydi diyorsun onada eyvallah. Peki millet durup dururken neden size küfür ediyor ? Biz udw olarak zirve ile savaştık çok önde olduğumuz durumlar vardı o kadar çok cephemiz olmasa sadece zirveye yönelsek çok çok daha fazlası olucaktı belki ama kalkıp tek bir hakaret bile almadığımız adamlar size neden küfür ediyor ? Bunu da bir açıklarsan bize sevinirim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir anda mütlüğü bozup savaş açıp, sınırıa destek yığıp,ilk 2 günün raporlarını koymakla olmuyor bu işler.
İlk küfrü eden erhan abinizdir hemide burak başkana 2 defa küfür etti sakinliğini korudu 3sünde kendisi de patladı. Bir daha söylüyorum bilgi sahibi değilsiniz masumiyet kılıfına sokup burda yanlış algılar oluşturmayın.
2 3 gün oldu klana alınalı, daha dün gn savaşında yanına çağırıyordu. Bi bitmedi şu kılıf uydurma çabalarınız.
Vuslatın udw oyuncularına birşey demeyipte k44te savaşan bizlern diğerlerini almasına mı dokundu bunu neden anında cevaplamadı peki ?
Vuslat dondurulmuş bir savaştı, olması muhtemeldi buna birşey demiyorz, sadece takıntımız aniden sınıra destek yığıp start vermesi.
Merak etme her daim üyeler yöneticiler, sıcak bakmıyanlar olsa bile cesedin böyle birşey yapmıyacağına güvenerek diğerlerini ikna etmeye çalıştı.
bazılarımız cesedin karışmaması tarafındaydı, başkanın görüşü o saygı duyarız.
Vuslata da gücümüz yeterdi sen rahat ol ;;)
Bu durumdada yaparız şovumuzu. Hesap sil yapmamızı bekliyen akbabalar burdayız hala :)

Hesap sil yapmanızı bekleyen yok zaten canımız sıkılıyordu ne güzel işte savaşırız.26da oynayanlar bilecektir, Ceset her zaman mütlerine önem vermiştir. 26da da gerek harita konumu gerekse arkalarından vuran mütler yüzünden hesap sil yapıp gitmiştir. Problem denen klanın yöneticisi Hasan(jamiryuu) 26dan hatırlıyorum raide gelip ağlıyordu destek destek diye saflığımızdan olsa gerek biz de bunları masum sanarak destek atmıştık şimdi ise gelmiş bu dünyada ahkam kesmiş karaktersiz. Anlayacağınız şu , Cesetin 26daki mütlerle politikasına göre konuşuyorum hiçbir zaman mütlerine yamuk yapmamıştır. Bu dünyada ise yeni başladım burda da bir yamuk yaptıklarını zannetmiyorum haklı sebepler var dediğim gibi. Artık siz de burada şunu yaptı bunu yaptı demeyi bırakın savaşa bakalım. Sanıyorum ki siz şimdiden yenilgiyi kabul ettiniz buradaki tepkilere bakılırsa

sSaika

Milis
Küfrü 3 defa üst üstte ettiğin demiyorda bu kışkırtmadan sonra yediği küfrü mü anlatıyor :)
Her iki tarafı da kınarım ben yinede, Ne olursa olsun küfür edilecek bir durum yoktur.
Her lafı zirvedir zirvedir çabasında bulunma :) Onları söyliyen başkan olabilir, velakin vuslat savaşın başladıktan sonra ferhat dayı dahil kimse cesedin katılmasını istemedi.
Vuslatın aldığı oyuncularla neden savaşta değildiniz?
Onlarda udw den kalan oyuncular değil miydi?
Diyorum ya koyarlar kompleksi birini öne, diğerleri peşinden koşarak, pohpolayarak gider.
Şu savaş istatistiklerini bekliyorm bela klanıyla :)
Kim kimin sayesinde kiminle savaşıyor, k44 çağrsına ne zaman cevap verildi sonra belaya mı göz dikildi.
Anlat anlat bitmez bunlar yavtt2

sSaika

Milis
İnsanların karakterine laf atmak için uydurduğunz yama kılıflar ne zaman bitecek. Bu kadar basit konuşmak ne kadar kolay dimi

Biz bu savaşa cesedin olmadığı bir savaş bilerek katıldık, %45 hakimiyet %15 hakimiyete karşı Bunu etik mi görüyorsunuz thumbdown
Haklı gibi öne sürülen sebepleriniz , dostlukların haksız zedelenmesine yol açmaması temennimiz bu yöndedir tt2
Yenilgi,zafer kabul edilebilr şeyler amma Kabul edilemiyecek olan şeylerde vardır :)
Bu hesap sil için yapılmış bir politikadır aksinin olmaması için dua etsin erhan abiniz :eek: