Vuslat - Truva

Gosainthan.

Mızrakçı
Banada aynısını yapmışlar 90 saate saldırı attım geçmiş olsun Görüşürüz Bari mis takim belki köy alırız
Kanka inanır mısın beni de gönderdi bu emin 60 saate :) ama işte ben gidince alamadım köyleri peşime semihler vurdu aldı :) o sayede de bu güne kadar geldik.

Hutame sen hadi bizi tanımıyorsun tanıdığın birçok arkadaşın var o sınırda birisine, bana bir köy verin oplarda o köyden misleyim demedin mi?

Ha Truva konusu farklı benimde şahit olduğum birçok yerde ismin geçti gerçekten. Ama bu ne kadar doğrudur ne kadar yanıltmacadır dünya sonu belli olur.

Sadece 90 saat muhabbetine cevap vermek istedim. Sen alamadiysan da uğraştırdın. Setlemek için 5 çiftlik savlarinı kitledin veya ara atmak için uğraştırdın. Başka bir arkadaşın köyü aldı. Bu şekilde dusunmedigin için toplanmış olman daha mantıklı olurdu :)

sanchez88

Mızrakçı
Kanka inanır mısın beni de gönderdi bu emin 60 saate :) ama işte ben gidince alamadım köyleri peşime semihler vurdu aldı :) o sayede de bu güne kadar geldik.

Hutame sen hadi bizi tanımıyorsun tanıdığın birçok arkadaşın var o sınırda birisine, bana bir köy verin oplarda o köyden misleyim demedin mi?

Ha Truva konusu farklı benimde şahit olduğum birçok yerde ismin geçti gerçekten. Ama bu ne kadar doğrudur ne kadar yanıltmacadır dünya sonu belli olur.

Sadece 90 saat muhabbetine cevap vermek istedim. Sen alamadiysan da uğraştırdın. Setlemek için 5 çiftlik savlarinı kitledin veya ara atmak için uğraştırdın. Başka bir arkadaşın köyü aldı. Bu şekilde dusunmedigin için toplanmış olman daha mantıklı olurdu :)
sen yanlış anladın olayı sanırım dostum Hutame 90 saate gidip köy alamadığı için sorun yapmıyor bunu sorun yapan arkadaş sizin başkan dediğiniz sarı çocuk adama 90 saatlik op veriyor önce diyorki oplara katılmadı dedikki tüm oplara katıldı aha raporlar sonra dediki bilerek almadı köyleri yalandan gitti kısacası hutameyi kumpasa getirmişler tanımadıkları için bir başka dünyada düşman klanlarda olup birbirimizi tanıştırmak dileğiyle diyorum :)

hutame

Acemi
@Gosainthan.
Kanka bu çamuru atan kimse keşke yüzümüze söyleseymiş. Kumpasa gelmişiz belli. Zaten öyle bir durum olsa emine bakıcılık verir miyiz?

Neyse ayıp edildi. Demekki arkamızdan konsulmasın diye her gece diskorta girmek gerekiyormus bir de bakıcı ayarlarına dikkat etmek lazımmış. :)

Gosainthan.

Mızrakçı
@Gosainthan.
Kanka bu çamuru atan kimse keşke yüzümüze söyleseymiş. Kumpasa gelmişiz belli. Zaten öyle bir durum olsa emine bakıcılık verir miyiz?

Neyse ayıp edildi. Demekki arkamızdan konsulmasın diye her gece diskorta girmek gerekiyormus bir de bakıcı ayarlarına dikkat etmek lazımmış. :)
orasını bilemem o sizin aranızda artık

Fulgur

Kılıç Ustası
bütün yüzler bütün simalar aynı. kaç dünyadır oynuyorum dünya başlarken truva atılmayacak diye anlaşma yapılmalı ki oyunu oynayalım. zevk vermiyor bir süre sonra oyuncular sıkılıyor. yok sen şu dünyada truva atmıştın intikam intikam. hakkıyla dövüşerek oynanacak bir dünya yok mu oraya taşınalım