Vuslat - Truva

hutame

Acemi
Merhaba,

Vuslat klanında bugün yaşadığım tatsız olayı sizinle paylaşmak istiyorum.

Uzun uzadıya anlatıp kimsenin zamanını almaya gerek yok.

Feryat denen köy delisi arkadaş benim Truva olduğumu idda ediyor. Mesajlarıma bakmak için bakıcılık istiyor. Ben de allaha şükür öyle bir durumum olmadığı için veriyorum bakıcılığı. Köydeki deflere bakıyor kesilmez bu haritada en uzak yere destek atıyor bakıcılık yaptığı sürede. Sonra sirkü çekiyor hutameyi toplayın, truvadır diyor.

Feryat sende olmaya bilir allaha şükür şerefimizle oyanarız bu oyunu. Pasifsin de kapatmada yoksun de topluycaz de anlarım; ama millete çamur atıp ortalığı karıştırma. Çok rica edicem.

Arkadaşlarında aklında olsun. Böyle bir şey gelirse başınıza bakıcılık ayarlarından sadece mesaj okuma yetkisini açın. Bilmeyin için resim koyabilirim.

Böyle onursuz hareketler yapmadığımız için yeni öğrendim ben de.

Üzdüysek kırdıysak birilerini bu oyunda kusura bakmayın.

Kalanlara iyi oyunlar

VsLKompetans

Yasaklı
AYNEN SEN SEVERSIN YALANI :D RM ILE OLAN BAĞINI HERKES BILIYOR SORUN SADECE TRUVA OLMAN DEĞIL AYRICA OYUN BASINDAN BERI KLANA HIC BIR KATKININ OLMAMASI KESIMLERINDEN DE GOZUKTUGU GIBI OYUZDEN BOS MUHABET YAPMA

-FERYAT

hutame

Acemi
Feryat daha fazla çirkinleşme bi kere de yaptım severim pislik yapmayı de. Terbiyesizliğin lüzümü yok.

Destekde elimizden geleni yaptım.
90 saate köy yazdın ona rağmen katıldım.

Truva değildin ama klana katkın azdı yanlış olmuş doğru karardı de. Çamur atma.

Rm’deki arkadaşlarda varsa böyle bir durum kimin truvasıyım ben de bileyim.

Saygılar

sanchez88

Mızrakçı
34 yillik yasamimda feryat kadar sahtekar birini reel hayatta dahil görmedim bu oyunu oynayan hepi topu 70 kisi var her w de gordugumuz hepimizin birbirini tanimasi cok normal diye dusunuyorum RM klanindan hutameyi taniyan kimmis onu cok merak ettim kimin truvasiymis bu hesap
Bizde cok klan yonettik bu isleri az cok biliriz feryat kardes ama senin gibi iftira atmadik kimseye pasifti topladik dedik tanimiyorduk koy lazimdi vurduk dedik ama seninki yalancilikla .... lik arasi birsey olmus sana guvenip bakicilik veren adamin defansini disari sallayip koylere dalmak afedersinde adini sen koy tibelda banlar :)

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Feryat daha fazla çirkinleşme bi kere de yaptım severim pislik yapmayı de. Terbiyesizliğin lüzümü yok.

Destekde elimizden geleni yaptım.
90 saate köy yazdın ona rağmen katıldım.

Truva değildin ama klana katkın azdı yanlış olmuş doğru karardı de. Çamur atma.

Rm’deki arkadaşlarda varsa böyle bir durum kimin truvasıyım ben de bileyim.

Saygılar
La bende diyom bu bana neden 90 saatten mis kami atıyor. Geçmiş olsun kardeşim bilsem kesmezdim.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
34 yillik yasamimda feryat kadar sahtekar birini reel hayatta dahil görmedim bu oyunu oynayan hepi topu 70 kisi var her w de gordugumuz hepimizin birbirini tanimasi cok normal diye dusunuyorum RM klanindan hutameyi taniyan kimmis onu cok merak ettim kimin truvasiymis bu hesap
Bizde cok klan yonettik bu isleri az cok biliriz feryat kardes ama senin gibi iftira atmadik kimseye pasifti topladik dedik tanimiyorduk koy lazimdi vurduk dedik ama seninki yalancilikla .... lik arasi birsey olmus sana guvenip bakicilik veren adamin defansini disari sallayip koylere dalmak afedersinde adini sen koy tibelda banlar :)

Bu zaman kadar emin ile kaç kez beraber oynadınız veya savaştınız bilmiyorum. Ben w48de, w56 da w61de emin ile savaştım. Hiçbir sahtekarlığını görmedim. Sadece w70de 1,5 ay da onunla oynadım. Bu CV ile az buçuk herkesten dürüst bir yorum yapabilirim. Eminin alameti farikası hırsı. Çok hırslı. Kazanmak için yapmayacağı şey yok. Az buçuk hırsını kontrol etse gördüğüm en zeki oyunculardan biri. Vuslat için yorumum, ise çok iyi bir klan bazı zayıflıklarına rağmen ama hele hele bu w için, iintiykom gibi bir adam vardı ki çoğu zayıflığı giderdiğini düşünüyorum.

iiNTyCoM

Milis
Truvaymış oymuş buymuş ben karışmam da bilmem de, bana karşı yapılmadığı sürece kesinlikle yapmam da yaptırtmam da. Ama ilgimi çeken konu 90 saate op yaptırdı diye bir şikayet oluşmuş burda. O biraz komik geldi :) yani düşman sana o mesafedeyse çok uzak ya gidemem mi dicez nasıl yapıcaz o işleri anlamadım tam olarak sadece ona değinmek istedim. Geçmiş olsun diyelim. Eminin de bu konuda mutlaka kafasında kurduğu bağlantılar vardır yoksa kafasına göre dünya başından beri oyunda tuttuğu oyuncuyu çıkarıp toplama girişiminde bulunmaz. He öylesindir değilsindir o ayrı bir konudur, ama şüpheler sende ortak nokta olarak buluşmuştur ki zan altında kalmışsındır. Herşey için hayırlısı diyelim..

iiNTyCoM

Milis
Bu zaman kadar emin ile kaç kez beraber oynadınız veya savaştınız bilmiyorum. Ben w48de, w56 da w61de emin ile savaştım. Hiçbir sahtekarlığını görmedim. Sadece w70de 1,5 ay da onunla oynadım. Bu CV ile az buçuk herkesten dürüst bir yorum yapabilirim. Eminin alameti farikası hırsı. Çok hırslı. Kazanmak için yapmayacağı şey yok. Az buçuk hırsını kontrol etse gördüğüm en zeki oyunculardan biri. Vuslat için yorumum, ise çok iyi bir klan bazı zayıflıklarına rağmen ama hele hele bu w için, iintiykom gibi bir adam vardı ki çoğu zayıflığı giderdiğini düşünüyorum.
Hazır et kendini kanka çok güzel dünyalar var önümüzde:)

iiNTyCoM

Milis
Turgay'a lafım yok. Adam king. İyiye iyiyanlışa yanlış dedik. Hepsi bu.
Teşekkür ederim knk. Sende çok güzel bir arkadaşsın ama bu oyunda artık böyle şeyler haddinden fazla dönmeye başladı ve iyice suyu çıktı. Yinede ben senden hakkını bana helal etmeni isterim. Oyunda ve hayatta başarılar..

hutame

Acemi
@iiNTyCoM
Eyvallah kanka. Oluyor öyle şeyler.
Uzun ara vermiştik. Tanıyan kişi tabi az; ama itham ağır. Truva demek için daha dikkatli olmak lazım bence.

90 saat olayına takılma, görev neyse yaparız her zaman.
Bilerek köy almıyor denmiş hakkımda da. Süre uzayınca başarı sansı azalıyor takdir edersin ki.
Son iki opda başarısız olduk. Kısmet değilmiş.

Hakkım her zaman sana helal, kal sağlıcakla.

Narkoz44

Okçu
Banada aynısını yapmışlar 90 saate saldırı attım geçmiş olsun Görüşürüz Bari mis takim belki köy alırız