VUSLAT-SHELBY VS RememberMe VE 40 HARAMİLERİ

DieHard

Yasaklı
exit ten milyonluk hesapların şifrelerini veya bakıcılıklarını alıp. k55 ten k53 ve k54 e kadar savunmayla gelip yerleşen bu köyleri savunma doldurup buna ragmen hiçbir sey yapamayan ve 1 e 1 de 500 köy geri düşünce ban yedik diye aglayan tipler burda oyunculuk konusuyor yazık kafanıza.
Sen uyandın mı aslanım bak bakayım köylerin yerinde mi

spymax*

Yasaklı
Şu dünyaya yaptığım tek şey köy büyütüp gitmek oldu . sizin oyununuz bizim sol parmağımıza yetmez . Kazandınız ya da kaybettiniz önemi olan şey değil . şahıslara ya da bi topluluğa saçma sapan yakıştırmalar yaparak oyun oynamak doğru değil
KENDAL EN SON SIZI BURDA BARINDIRMICAM OĞLİİİİMM DIYODU SONRA BI BAKTIM KENDAL YOK :d

SHELBY61

Acemi
Hayırlı savaşlar ,taraf tutmuyorum herkesle muhabbetim var ajahahahaha küskünlük olmasın iyi oynayan kazansın abiler kardeşler

exit ten milyonluk hesapların şifrelerini veya bakıcılıklarını alıp. k55 ten k53 ve k54 e kadar savunmayla gelip yerleşen bu köyleri savunma doldurup buna ragmen hiçbir sey yapamayan ve 1 e 1 de 500 köy geri düşünce ban yedik diye aglayan tipler burda oyunculuk konusuyor yazık kafanıza.
Ya reis sen ne anlatiyorsun ban yemeden önce her seferinde deneyip alamadın ban yedikten sonra toplamaya başladın cesaret kazandın sizin topunuz gelse benden köy alamazdi bunu bilmen çok iyi bencede gerçekten güldürüyorsun vuslattan milyonluk adamları çıkarıp bizim içimizde bulunan köylere çiftlik savlar koyarken niye sesiniz çıkmıyor garipsiniz valla

Ayrıca şunu da ekliyim bu oyunda en son konuscak klansiniz siz dostum dediğiniz adamları arkadan vurup dalga geçip daha sonrada burda bunu yaptınız diye agliyorsunuz hadi sende git arkadaşların gibi profil yazısı yaz yeminler et ant iç hahahaha

Sakaryale54*

Ağır Atlı
uyumadıgım sürece köy alamayacagını bilmen hoşuma gitti. haddini bilen insanları severim. sevdim seni
İstersen bilgisayar başındayken ver bir de :D Ettiği lafa bak verdiğin köy zoruna gitmesin herkes uyuyor işine gücüne bakıyor anlamsız konuşmalar bunlar ağlamana gerek yok

bysk66

Acemi
Ya reis sen ne anlatiyorsun ban yemeden önce her seferinde deneyip alamadın ban yedikten sonra toplamaya başladın cesaret kazandın sizin topunuz gelse benden köy alamazdi bunu bilmen çok iyi bencede gerçekten güldürüyorsun vuslattan milyonluk adamları çıkarıp bizim içimizde bulunan köylere çiftlik savlar koyarken niye sesiniz çıkmıyor garipsiniz valla
Vuslat tan milyonluk adam mı cıkarmışız güzel hikayeymiş. Ban yemen benim sorunum degil kural ihlali yapmasaydın. Sonuç olarak vuslattan aldıgınız savunmalar bile kurtaramadı sizi. Çok zayıfsınız

bysk66

Acemi
İstersen bilgisayar başındayken ver bir de :D Ettiği lafa bak verdiğin köy zoruna gitmesin herkes uyuyor işine gücüne bakıyor anlamsız konuşmalar bunlar ağlamana gerek yok
Ben verdiğim köye bir şey demedim. Bilgisayar başındayken de köy verebilirim. Alanın oyunculuğuna baglı. Köy vermekten gocunacak olsam sizin gibi müttefiğime aglar destek alırım. Doldururum köylerimi. Her neyse yazdıklarım zoruna gitti heralde atladın hemen. 1 v 1 giderken forumda aktif görebilseydi keşke sizleri.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Ben verdiğim köye bir şey demedim. Bilgisayar başındayken de köy verebilirim. Alanın oyunculuğuna baglı. Köy vermekten gocunacak olsam sizin gibi müttefiğime aglar destek alırım. Doldururum köylerimi. Her neyse yazdıklarım zoruna gitti heralde atladın hemen. 1 v 1 giderken forumda aktif görebilseydi keşke sizleri.
1v1 giderken çetin geçiyordu foruma ayıracak boş vakit yoktu ama şimdi rahatız yaydım malı mülkü takılıyorum forumda istediğim gibi. Müttefiğimin yanında olması zoruna mı gitti koçum? Herkes müttefikliği sizin gibi kalleşçe arkadan vurarak yapmıyor olması gerektiği gibi şerefince müttefiklik sergiliyor :) Worldün başından beri yaptığın tek şey Nopa arkadan vurmak gelmiş burada şöyleyim böyleyim diye konuşuyorsun. Worldün başında ben de o haritadaydım buyur sen de çık aynı haritadan da görelim bilgisayar başında nasıl olduğunu. Hadi yat aşa da yiyeceğin tokadı izle agresif değilken zorla agresif konuşturuyorsunuz insanı :d

bysk66

Acemi
1v1 giderken çetin geçiyordu foruma ayıracak boş vakit yoktu ama şimdi rahatız yaydım malı mülkü takılıyorum forumda istediğim gibi. Müttefiğimin yanında olması zoruna mı gitti koçum? Herkes müttefikliği sizin gibi kalleşçe arkadan vurarak yapmıyor olması gerektiği gibi şerefince müttefiklik sergiliyor :) Worldün başından beri yaptığın tek şey Nopa arkadan vurmak gelmiş burada şöyleyim böyleyim diye konuşuyorsun. Worldün başında ben de o haritadaydım buyur sen de çık aynı haritadan da görelim bilgisayar başında nasıl olduğunu. Hadi yat aşa da yiyeceğin tokadı izle agresif değilken zorla agresif konuşturuyorsunuz insanı :d
Laflara bak hdkdhsksk egonu mu tatmin ettin sen şimdi böyle konusunca hdkdjdk oyunculugunuz kadar kişiliğinizde zayıfmış. Bu arada sadece nop u degil sizide iyi vurdum ondandır bu tavrın. Bir süre rahatsın hadi size vurmayı düşünmüyorum. Bol bol yaz buraya tamam mı egonu tatmin et. Köy ismine gülücük falan koy ergen ergen yazılar yaz. Sonrasında vaktin olmayabilir. İyi forumlar. He bide sana tavsiye yüzüne böyle konusamayacagın insanlara klavye arkasından böyle konuma bir gün kötü niyetli biri denk gelir aklını alır. Neyseki ben önemsemiyorum sizleri ve yazdıklarınızı komiksiniz eğlendim

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Laflara bak hdkdhsksk egonu mu tatmin ettin sen şimdi böyle konusunca hdkdjdk oyunculugunuz kadar kişiliğinizde zayıfmış. Bu arada sadece nop u degil sizide iyi vurdum ondandır bu tavrın. Bir süre rahatsın hadi size vurmayı düşünmüyorum. Bol bol yaz buraya tamam mı egonu tatmin et. Köy ismine gülücük falan koy ergen ergen yazılar yaz. Sonrasında vaktin olmayabilir. İyi forumlar. He bide sana tavsiye yüzüne böyle konusamayacagın insanlara klavye arkasından böyle konuma bir gün kötü niyetli biri denk gelir aklını alır. Neyseki ben önemsemiyorum sizleri ve yazdıklarınızı komiksiniz eğlendim
Evet egomu tatmin ettim ama daha tam tatmin olmadı biraz daha devam edeceğim
Senin benim kişiliğime ettiğin laf pek umrumda olmaz da Nopu iyi vurdum diyerek kendi kişiliğini belli etmiş oluyorsun düştüğün durumu görebilsen keşke :D
Hangi köy ismine gülücük koyup ergence şeyler yazmışım beni hiç tanımamışsın öyle şeylerle işim olmaz köy isimlerim her zaman bellidir. Onu sizdeki Byukala nick'li arkadaş çok yapıyor ama problem değil nickinin hakkını veriyor severim ben öyle şeyleri bir problem yok

Son olarak da bu kadar boş yapmana rağmen sana (henüz) pek bir şey söylemedim ama yüzüne söyleyemeyeceğimi nereden çıkardın konuşmayı ergenliğe sürükleyen sensin. Ergen gibi bunu söylerken az biraz minnacık utanıyorum ama istersen adres vereyim gel yüzüne daha beterini söylerim emin ol :D

RM'yi bazı şerhler koyarak bir gün böyle şiddetle savunacağım aklıma gelmezdi ama birkaç kelam etmezsem rahat etmeyeceğim;

3 kıtaya hakim 2 klanın, bir kıtada hakim olan klana vurup bunu da ballandıra ballandıra anlatması, bunun üzerinden makara çevirmesi aşırı komik geldi bana. Özellikle bazı Shelby klanı oyuncularıın hırslanarak burada yazması da Vuslat savaşa katılmadan ne kadar zorlandıklarını ve RM'ye içlendiklerini ( hırslandığını) de bir göstergesi olmuş bence.

Ayrıca, Vuslat klanı kadar da aciz bir ekip görmedim. Nop ile uğraşamayınca ya da yenebilecekleri düşünmediklerinde RM'yi kafalamışlar. RM'de kafalanmış ( bence çok yanlış, ne olursa olsun NOP'a vurmamaları gerekiyordu. Yok işte bize vuracaklardı, yok işte hazırlık yapıyorlardı. Geçeceksin abi o işi. O zaman delikanlı gibi konuşacaksın ve kararını bildireceksin. ) NOP'a vurmuş. Ardından Vuslat'ın çıkıp burada şunu yaptım bunu yaptım demesine şova çevirmesine hiç gerek yoktu.

Alican'ın da dediği gibi başka klan olsa, bu şartların oluştuğu anda siler giderdi. Özellikle de Vuslat gibi bir klan arkasına bakmadan topuklardı. RM kendisinden köy sayısı fazla olan ve hatta ara ara Vuslat'tan sav çekmesine rağmen Shelby'e çok rahat üstünlük sağlamış, mücadeleden korkmadığını göstermiş bir klandır. Kendilerini tebrik ediyorum.

İnş Vuslata karşı da bir dünya için bıçaklarını biliyorlardır

Xenfander

Acemi
1 v1 eşit mı gecıyodu guzel komık bı cocuksun sen belli ıstatıslık olmasa surda dunya da olmayan kısılerı kandırırsın sen anca ahahahah o haritadan sen kendın mı cıktın ? sen kendını fazla onemlı bırı sanıyosun yapma bunu kendıne bu kadar degerlı bırı degılsın sen. su dunya bu durumdaysa bu rm nın kararıyla oldu durust ol bıraz dogru konus.. ya da rm karar vermeseydı sen kendını bu konumda bulabılcekmıyıdın? biraz dusun konus klavye delıkanlısı seni .. ya da emın kankan olmasaydı vuslat yanında olmasaydı.. sen kendın tek basına bır seyı basarmayı geç kaybedıyodun KOCUM cok değil 3 gün önce.. sen bu dunyayı hak edıcek hıc bır sey yapmadın kocum o yuzden kendını bu kadar önemlı bir yere koyup gulunc duruma düşme bence. RM de sılıp gıtmez merak etme bızı baska klanlarla karıstırma sen..