Vuslat operasyon sonucu

Y A M A T O

Mızrakçı
Yahu arkadaşım hesaba girip küfür etmekten bahsediyorsun disiplin çocuk mu hesabın şifresini 12345 mi yapmış nasıl giriyor bu Emin bu hesaba veya hesaplara ? Bazısına girerken bazısına niye giremiyor niye bütün hesaplar ban yemiyor bunları düşünmek lazım diye düşünüyorum hayırlısı olsun nopta sütten çıkmış ak kaşık değil bunu herkes biliyor hergün bir truva çıkıyor ne hikmetse..Alınan köylerin isimler bile nispet yaparcasına konuluyor..Emek ve savaşarak alınsa neyse

arkadaşım benim nopla,vuslatla,shelby ile herhangi bir derdim,yandaşlığım yok ki. Ben eminle çok kez sabahladım discordda. Çok severim,bunu önceden de yazdım. Ama bu hareketi tasvip etmedim anladın mı? Oynamadığım dünya,umrumda da değil kim ne yapmış ne etmiş ama sevdiğim kardeşim,yakıştıramadım olay bu. Belki benim şifre bile vardır eminde hiç önemli de değil,önemli olan böyle hareketleri yapması,bunu da taktik olarak göstermesi ve başka oyunculara da örnek olması olay bu.

Tepkisiz

Milis
arkadaşım benim nopla,vuslatla,shelby ile herhangi bir derdim,yandaşlığım yok ki. Ben eminle çok kez sabahladım discordda. Çok severim,bunu önceden de yazdım. Ama bu hareketi tasvip etmedim anladın mı? Oynamadığım dünya,umrumda da değil kim ne yapmış ne etmiş ama sevdiğim kardeşim,yakıştıramadım olay bu. Belki benim şifre bile vardır eminde hiç önemli de değil,önemli olan böyle hareketleri yapması,bunu da taktik olarak göstermesi ve başka oyunculara da örnek olması olay bu.

Ben sana birşey demiyorum demek istediğim bu world veya önceki world arkadaşındır hesabının şifresini vermişsindir vs değiştirmek çok mu zor bu derecede bir hesap sahibinin şifresine sahip çıkması gerekir ki zor bişey değil diye düşünüyorum..

Y A M A T O

Mızrakçı
Ben sana birşey demiyorum demek istediğim bu world veya önceki world arkadaşındır hesabının şifresini vermişsindir vs değiştirmek çok mu zor bu derecede bir hesap sahibinin şifresine sahip çıkması gerekir ki zor bişey değil diye düşünüyorum..

bak işte aynı şeyden bahsediyoruz hocam,adam güvenmiş vermiş zamanında şifresini demek ki arkadaşmış güvenmiş değiştirmemiş fakat sorun şu neden bu hareketi normalmiş gibi karşılıyor diğer oyuncular? Sence bu hareket normal bir şey mi? Ben pusulada oynarken şifremi unutup diğer oyunculara sorardım aradan belki 10 yıl geçti şifrem hala aynı ve ben o adamlarla da savaştım onlar böyle bir hareket neden yapmadı? Anladın mı demek istediğimi? :) Aşireti kötüledik,tasvip etmedik eş dost yüzünden aşiret klanlarına maruz kaldık,diplomasi ile dünya kapanmasını istemedik keza yine aynı içinde kaldık,bari her şeyi mübah etmeyelim de buna da maruz kalmayalım gözünüzü seveyim dışarıda bi kilo domates olmuş 30 lira klanları beleş oynuyoruz yapmayın etmeyin

Tepkisiz

Milis
bak işte aynı şeyden bahsediyoruz hocam,adam güvenmiş vermiş zamanında şifresini demek ki arkadaşmış güvenmiş değiştirmemiş fakat sorun şu neden bu hareketi normalmiş gibi karşılıyor diğer oyuncular? Sence bu hareket normal bir şey mi? Ben pusulada oynarken şifremi unutup diğer oyunculara sorardım aradan belki 10 yıl geçti şifrem hala aynı ve ben o adamlarla da savaştım onlar böyle bir hareket neden yapmadı? Anladın mı demek istediğimi? :) Aşireti kötüledik,tasvip etmedik eş dost yüzünden aşiret klanlarına maruz kaldık,diplomasi ile dünya kapanmasını istemedik keza yine aynı içinde kaldık,bari her şeyi mübah etmeyelim de buna da maruz kalmayalım gözünüzü seveyim dışarıda bi kilo domates olmuş 30 lira klanları beleş oynuyoruz yapmayın etmeyin

Forumdaki konuşmalardan ben en azından bu world özelinde dostluğumu zaten gözden geçirirdim buna göre de önlem alırdım.Arkadaşına banka hesabının şifresini de verir misin mesela bu da böyle bişey benim reelden görüştüğüm lise arkadaşım da oynar oyunu ona veririm şifremi oyundan bakıcılık verilir şifre verilmez güveniyorsan en ufak bir tereddütünde değiştirirsin şifreni olur biter.Yapılanı tasvip etmiyorum fakat bunun önlenmesi için basit önlemler vardı alınmamış arkadaşın emeği açısından da kötü olmuş..Hesap almak ayrı dünya zaten güzel giden dünyanın zevki azaldı benim açımdan.

Tepkisiz

Milis
ayrıca bugüne kadar bu hareketin yapılmamış olmasını Emin'in de isteyerek değil yapılanlara karşılık vermek amaçlı yaptığını düşünüyorum eden bulur arkadaşlar oyun için saçmalamaya gerek yok en başta herkes emek veriyor milletin hakkına girmeye gerek yok.

IronMan.

Yasaklı

İsa ne guvenıp vermesi ya? bir hesabı her dunya 3 farklı kişi oynarsa olacagı bu, nıye senın hesapda sadece isa var ? nıye ıronman. de sadece tugrul var ? dısıplın de kımse olmasın kendısı oynasın bakalım :D ne yapabılecek , sonra burada bu kadar tantanaya gerek kalmıcak, bosunuza kendınızı yormayın..

Bıdı bıdıya devam arkadaslar kaldıgımız yerden .D

Cpt. Price*

Yasaklı

Yahu hadi diyelim küfürü kendi etmedi, şifre paylaşımı da kural ihlali değil mi? Savunurken bile kural ihlali yaptığınızı kabul ediyorsunuz :D

6. Şifreleri veya diğer giriş bilgilerini oyuncularla paylaşmak yasaktır. İlgili sorunlarda destek sistemi yardım etmek zorunda değildir.

*SRM*

Mızrakçı
Sifre paylaşımını normal karsiliyorsan , ötesi de olur elbette.

yeleköy abiniz tüm hesapları dolaşıyor o zaman onu direk oyundan global banlamak lazım

Her iki tarafta kahpece savaşıyor birbirlerinin içinden hesap almak için çırpınıyorlar bu işi nop başarılı yapamıyor eline yüzüne bulaştırırken vuslat başarılı yapıyor ki içerde daha hesapları var iki tarafında iki tarafta savaşta her şey mübahtır kafasında sanırım truva işleriyle uğraşmayan tek klan shelby onların öyle bi derdi yok gibi oyundan zevk almak için oynuyorlar gibi duruyor. onun dışında diğer klanlardaki oyuncuların kendilerini masum gibi göstermeye çalışmaları saçma

VsLKompetans

Yasaklı
ARKADASLAR ADAM HEM BIZE SOVUYOR HEMDE HESABI KURTARMAK ICIN BÖYLE YALAN YANLIS ITAFLARDA BULUNUYORSUNUZ ..

NEYSE REKLAMIN IYISI KOTUSU OLMAZ :D

BU ARADA UNSAL BEYE BURDAN SEVDIGIM BIR PARÇA YOLUUYORUM . YAPILAN HER HAMLE BIZE KARSI YAPILAN HAMLELERE CEVAPTIR..
HEP DENEYIN HEP YENILIN YINE DENEYIN YINE YENILIN :)))

VsLKompetans

Yasaklı
yeleköy abiniz tüm hesapları dolaşıyor o zaman onu direk oyundan global banlamak lazım

Her iki tarafta kahpece savaşıyor birbirlerinin içinden hesap almak için çırpınıyorlar bu işi nop başarılı yapamıyor eline yüzüne bulaştırırken vuslat başarılı yapıyor ki içerde daha hesapları var iki tarafında iki tarafta savaşta her şey mübahtır kafasında sanırım truva işleriyle uğraşmayan tek klan shelby onların öyle bi derdi yok gibi oyundan zevk almak için oynuyorlar gibi duruyor. onun dışında diğer klanlardaki oyuncuların kendilerini masum gibi göstermeye çalışmaları saçma

BIZ TRUVA ATMAYA BASLAMADIK DAHA NOPTAN BIZE BI 2000BIN KOY YAZIN BIZ UFAK OYNAMIYORUZ .

YAPILAN TRUVA OPERASYONUNDA SANJI KOYU ALAMAYINCA ÖRNEK DUSUNCELER

- BENIM KÖYUMU KIM PEŞLEDI

-BEN BURAYA NASIL GELEMEDIM

- O KOMUTU AÇMICAKTIM

-KİM BU KİM KİM KİM

- ULAN ONCA DESTEK BOŞA GİTTİ

-TRUVAMIZIN CEZASI 68 SAAT BOŞA GİDİP DISCIPLINI KAYBETMEK MI OLDU

- 71 E Mİ GİRSEK :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Dün biraz keyfim yerindeydi birde bu disiplin olayını bilmeden NOP'a çok laf saymışım ama önce bisevdim şimdi kimse inkar etmesin. Ama bugün hava biraz kapalı yağışlı hafif de esimsiyor.. (o ne la) Farkettimki nop bunca şeyden sonra yenilirse bir daha nasıl kurulacak.. Hani kazanmak için boş işleri bırakın zaten güçlüsünüz oyununuzu oynayı diyordum ya meğer yanılmışım adamlar kaybetmemek için yapıyormuş bunu.