Vuslat operasyon sonucu

Oguz389

Mızrakçı
dün birileri esip gürlüyordu bugün esamesi okunmuyor :)
Sana gelince sen bir ac bak 3 katimiz olan w40 da error ve antiye karsi aldigimiz galibiyeti. Ordanda dön w56 ya gel alarm ve sancaga karsi savasirken donup eibo vuslat feryat meryat neler yaptigimizi. Sonra gel deki sen 1000 kisiyle oynuyodun. Ulen bizim savastigimiz 3 klandan birinin tek opta topuklarini neticelendirdigi oyuncu degilmisin?? Bak ben w40 da hepimizolceze karsi dunya kazandim insan gibi konustuk tebriklestik o gundurdur birlikte oynariz. Ne dusuk seviyesiniz siz harbiden agiz tadiyla bile savasmiyorsunuz camur atalim, herseyi yapalim hebele hubele surunuzle gelin burada bana aksama kadar cevap yazin. Her birinin cevabini alacaksiniz bilakis sen! Oyuncusunya caylak seni ....

kral çaylak bir adamı dinler misin bilmem ama köylerini armut gibi topluyorlar bilgin olsun

VsLKompetans

Yasaklı
EN BUYUK 2 TRUVALARI DA PAKETLEDIK :D NOP TARAFI SUAN NE YAPCAĞINI ŞAŞIRDI DISCIPLINI MI KORUCAKLAR TRUVALARAMI UZULCEKLER DISCIPLINI TOPLAMAK ICIN MI UĞRASCAKLAR SINIRDA BAN YIYENLERMI YEDIKLERI OPMU NE YAPCAKLARINI ŞAŞIRDILAR..

bladedogu0

Acemi
Hakim oldukları dünya da hesapları alıp iç bölgeye yerleşmeye çalışan nop iken halen emin için ithamlarda bulunmalarından çok düşünüp yargılamak yerine biz neden bu üstünlük var iken savaşarak değil bayram avantajını kullanarak rekabet edebiliriz düşüncelerine girmişler ilk baş kendinizi sorgulayıp burada yorumlarınıza ve ithamlarınıza dikkat ediniz Truva da başarısızlık savaşarak başsrızlık savunma durumunda başarısızlık kendi değerlendirmelerinizi yapın sonra suçlu ortaya çıkacaktır.

Y A M A T O

Mızrakçı
Hakim oldukları dünya da hesapları alıp iç bölgeye yerleşmeye çalışan nop iken halen emin için ithamlarda bulunmalarından çok düşünüp yargılamak yerine biz neden bu üstünlük var iken savaşarak değil bayram avantajını kullanarak rekabet edebiliriz düşüncelerine girmişler ilk baş kendinizi sorgulayıp burada yorumlarınıza ve ithamlarınıza dikkat ediniz Truva da başarısızlık savaşarak başsrızlık savunma durumunda başarısızlık kendi değerlendirmelerinizi yapın sonra suçlu ortaya çıkacaktır.

hala haklı olarak görüyorsunuz ya pes be baba.

Cpt. Price*

Yasaklı
3/2 büyük olduğun dünyada git VUSLAT'ın içinden hesap satın al. Tam bayrama denk gelecek şekilde toplama planı yap. Planlı şekilde kamileri, misleri çık. Sonra karşı taraf bunu farkedip elindeki kozu kullanınca rerere rörörö. Çocuk mu kandırıyorsunuz olum siz? Sizden ahlaksızı mı var la şu oyunda? Madem o kadar ahlaklısın gir discorda sen de hesap satın almışsın yakıştı mı delikanlılığa diye sor bakalım abine? Hepinizi toplasak birimiz etmezsiniz kaybolun.

Y A M A T O

Mızrakçı
3/2 büyük olduğun dünyada git VUSLAT'ın içinden hesap satın al. Tam bayrama denk gelecek şekilde toplama planı yap. Planlı şekilde kamileri, misleri çık. Sonra karşı taraf bunu farkedip elindeki kozu kullanınca rerere rörörö. Çocuk mu kandırıyorsunuz olum siz? Sizden ahlaksızı mı var la şu oyunda? Madem o kadar ahlaklısın gir discorda sen de hesap satın almışsın yakıştı mı delikanlılığa diye sor bakalım abine? Hepinizi toplasak birimiz etmezsiniz kaybolun.

bana mı dedin bunu?

Tepkisiz

Milis
emin hesaba girip millete küfür etmeyi kendine yakıştırarak mı yaptın yoksa kafana silah falan dayayan oldu mu bebeğim?

Yahu arkadaşım hesaba girip küfür etmekten bahsediyorsun disiplin çocuk mu hesabın şifresini 12345 mi yapmış nasıl giriyor bu Emin bu hesaba veya hesaplara ? Bazısına girerken bazısına niye giremiyor niye bütün hesaplar ban yemiyor bunları düşünmek lazım diye düşünüyorum hayırlısı olsun nopta sütten çıkmış ak kaşık değil bunu herkes biliyor hergün bir truva çıkıyor ne hikmetse..Alınan köylerin isimler bile nispet yaparcasına konuluyor..Emek ve savaşarak alınsa neyse

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
eminin parmağı vardırbu işlerde w48dede bize yapmıştı aboooo ne küfürler hemde ben hayatımda böyle bir şey görmedim .D