veteranlar takımı

• Konuyu başlatan DeletedUser30863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser101

Ziyaretçi
abi ben nickimi devrettim yakında isimi değişecek =) w17 de hesabımda oynayan arkadaş w20 ye bu yüzden benim nickimle giriş yaptı =) bu sorunu kısa bir süre için halledicez =) 6 aylıgına NaRTsOsRiKuA nicki tarih olacak =) nickimle oynayan arkadaşta zaten kaliteli oyuncu görüyorsun w17 de =) ama arkadaşlarıyla mı oynar , veteranlarda mı bilemicem ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
abi ben nickimi devrettim yakında isimi değişecek =) w17 de hesabımda oynayan arkadaş w20 ye bu yüzden benim nickimle giriş yaptı =) bu sorunu kısa bir süre için halledicez =) 6 aylıgına NaRTsOsRiKuA nicki tarih olacak =) nickimle oynayan arkadaşta zaten kaliteli oyuncu görüyorsun w17 de =) ama arkadaşlarıyla mı oynar , veteranlarda mı bilemicem ;)

ata bir yerde oynayamaz :D onun yeri benim yanım nart

DeletedUser30863

Ziyaretçi
tamam inşallah alırsın nickini alıştıydık.

DeletedUser101

Ziyaretçi
döverim seni :/ neyse sohbet sayfasına çevirmeyelim burayı =)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Her şeyin hayırlısıyla başliyalım da bi yahya abi :)

-Darktr(HengameYensura)

DeletedUser30863

Ziyaretçi

evet arkadaşlar bölgemiz her zamanki gibi kuzey batı, uyku ile arası iyi olmayan arakadaşları bekleriz nede olsa gece bonusu yokmuş biz bunu çok seviyoruz:) mancınıkta yok daha ne olsun.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser46017

Ziyaretçi
klan savasları w3te Ak Sakallı Dedeler klanı vardı,kısaltması asd. Düşmandık ama isimleri sempatik gelirdi. Gerçi klan kurucusu düşük bel capri giyiyormuş gibi bir dedikodu vardı :D
neyse hayırlısı olsun.

DeletedUser30863

Ziyaretçi
saolun tşkler.
fakat bu dedeler çok tehlikeli dikkatli olun.:)

DeletedUser17010

Ziyaretçi
Başarılar yahya abi :) kuzeybatıyı yaşlı kurtlarla paylaşacağız anlaşılan :)

DeletedUser45155

Ziyaretçi
hepinize tesekkurler arkadaslar başarı dıleklerınız ıcın

DeletedUser

Ziyaretçi
ah be rıza abi bi oynamadın ya w17 de alacağın olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizi de ifşa etmeyin abi ya, kaynardık araya yaşlı kurt diye.