veteranlar takımı

• Konuyu başlatan DeletedUser30863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30863

Ziyaretçi
yahya abi başarılar bölge bahsetmemıssın kuzebatı mı olacak yıne
ona ben karar vermeyeyim diye anket olarak arkadaşlara soracam normalde yerimiz her zaman kuzeybatıdır ama bu klanda çogunlugun istedigi bölge olsun istiyorum sonuçta bir oyun hangi bölge olursa olsun bizim için farketmeyecektir diye düşünüyorum .
ve diger bir şey de şu pınar kardeşim pusuladan ayrıldıgına sevindim demişsin fakat pusuladan ayrılmak hiç mümkün degil o kalbimizde bir parça düşünsenize 4 yıldır beraber olan bir grubu nasıl koparabilirsin kaldıki diger arkadaşlarla beraber pusulanın ilk kurucularındanım bu dünyaya girmeyecegi için degişik klanlardan arkadaşlarla beraber olmak adına burda degişik bir klan adı altında buluşalım dedim o kadar.

DeletedUser30863

Ziyaretçi
rome yi görünce centuryon o klanı kurmuş ondan dedim.ksr bakma

DeletedUser21797

Ziyaretçi
basarilar w20 gercekten guzel olacaga benziyor kuzeybatiya bekleriz abi seninle savasmak guzel olur :)

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar abi :) aynı bölgede olmayız inş :D yoksa sizin karşınızda duramayız biz :D

DeletedUser9770

Ziyaretçi
oyunu oyun tadında oynayan oyunda saygı duyduğum ender insanlardan biri...

abi sana ve klanına başarılar... :)

DeletedUser30863

Ziyaretçi
oyunu oyun tadında oynayan oyunda saygı duyduğum ender insanlardan biri...

abi sana ve klanına başarılar... :)

tşkler metiinim aynı şekilde sizlerede başarılar dilerimne mutluki tüm arkadaşların saygısını kazanmışım bana bu haz yeter oyun oyunda kalır önemli olan bunu bilmek.

DeletedUser30863

Ziyaretçi
ayriyeten başarı dileklerini okudugum tüm arkadaşlara tşk eder bende başarılar dileim.