VEFA - GÖLGE & ARTİZZ

• Konuyu başlatan DeletedUser6063
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67571

Ziyaretçi
sadece sınır içersinde alımlar gerçekleşmedi pasif hesapların toplanması gayet normal buna karşı geldiğim Yok ama bir taraf yaparken dünyayı ayağa kaldırıp diger taraf yapınca sesiz kalmak tuhaf degil mi ben onu sormak istedim yanlış anlaşıldı sorum

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Hocam sen strateji gereği aldın büyüttün köyleri topladın, ben düşmanımdan köy aldım vurdum kırdım. Sonunda baktım düşmanım köyleri büyütmüş ben 1 ordu sallıyorum onlar 3. Dengeyi kurmam lazım savaşabilmek için değil mi ? bende stratejimi uyguladım. Ha GÖLGE4 demişsin napacaktım size yem mi edecektim ?

12345x1

Çaylak
Hocam sen strateji gereği aldın büyüttün köyleri topladın, ben düşmanımdan köy aldım vurdum kırdım. Sonunda baktım düşmanım köyleri büyütmüş ben 1 ordu sallıyorum onlar 3. Dengeyi kurmam lazım savaşabilmek için değil mi ? bende stratejimi uyguladım. Ha GÖLGE4 demişsin napacaktım size yem mi edecektim ?
Serhat bu yazıyı yazarken hiç mi utanmadın sahiden? Silineceğin gün kendi klanlarından 3 köy aldın. Hâlâ aynı konudan dem vurup duruyorsun. ArtizZ klanı gerçekten iyi oyunculardan kurulu olmasaydı şuan bu foruma girecek yüzün dahi yoktu. Geçen sana başarılar dilediğim için kendimden o kadar çok utandım ki. Gölge klanları tüm klanlarında köy alım-verim dengesinde eksi tabanında. Bu istatistiğin devasa fark içinde olmamasının tek sebebi Artizzdir. Eğer bu savaşı rakibimiz kazanırsa bunun da tek sebebi Artizzdir. Adamlar 16 saatten mis yollayabilirken siz 4 saatten köy almaya dahi korkuyorsunuz :d

DeletedUser67571

Ziyaretçi
Saygı duyarım. İyi oyunlar dilerim herkese bu bir oyun olduğunu unutmadan o çizgiyi bozmadan bir savaş geçmesini dilerim

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Arkadaş başlığı bilgilendirme için açtım bi rahat durmadınız sallayan sallayana, abicim görün edin başarılar dileyin iki tarafada geçin neyi bu kadar uzatıyorsunuz anlamıyorum. Alttarafı bir oyun ya bu dünya kapanır ötekisi açılır

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Sen mümkünse vefa hakkında bir konu açma senin adına ben utanıyorum ilk başta vefayı savunup sonra saydırıyorsun şimdi yine gelmiş Vefa ile böbürleniyorsun nasıl bir karaktersizlik bu?1 olur 2 olur ama harbiden senin şuan yaptığın utanç verici senin gibi birinin bizim klanda olması üzüyor beni kısacası bizim için konuşma konuşuyorsan kendi adına konuş
Allah razı olsun senin gibilerden bende demek istedigim çirkeflik yok konu dısına saptırma sebebım bu gelıp sızın klanı gömüp sonra nasıl da böbürleniyor
Sizin baskan yönetim kadrosu açmış olsa tebrik edecem yine de tebrik ediyorum güzel savaş geçiyor
Biz de inş savaşa daha da ortak olabilcez çaba sarfediyorum ama ana klan kadrosunuz çok güzel sabrlı insanlarsınız sizde ne kadar yoklasamda baska biri çıkıyo engellemeye calısıo bölgeme girmeye ricam sükunet bozulmasın birbirimizi tebrik ede ede stratejiyle oynayalım istatislik haftalık forum bilgilendirme yapabilirsiniz iki taraf içinde anlaşalım bölge merak edenler için

Savaş güzel geçiyo bir kaç oyuncunuz hariç sorun yaşadıgımız yok inş bu savaş kızısıncada uslüp bozulmadan ilerleriz

Gölge4 iyi mucadele etti ama düşüyosa dusmana teslimmi edilir düşüyosan farklı strateji gerçekleştirmen lazım her bölge birbirine diş geçirebilmişken denk konumlar irtibarinle sürüyor güzel savaş oluyo ne zaman yakınlaşırsak anca o zaman ekibim iş yapabilir ama bu uzaktan durcagım anlamına gelmesin oyun oynuyoruz bu dunya biter başka açılır kalp kırmadan güzelce oynayalım vefadan ricam 56siirt56 bu oyuncu karakterindeki oyuncular var ise siz ilgilenin tartısma gerilmeler olmasın

DeletedUser6063

Ziyaretçi
mirket mirket mirket 30 cm boylarında, koloni hâlinde yaşayan, Afrika'ya özgü etobur memeli bir hayvan. etim boldur buyur gel :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Serhat bu yazıyı yazarken hiç mi utanmadın sahiden? Silineceğin gün kendi klanlarından 3 köy aldın. Hâlâ aynı konudan dem vurup duruyorsun. ArtizZ klanı gerçekten iyi oyunculardan kurulu olmasaydı şuan bu foruma girecek yüzün dahi yoktu. Geçen sana başarılar dilediğim için kendimden o kadar çok utandım ki. Gölge klanları tüm klanlarında köy alım-verim dengesinde eksi tabanında. Bu istatistiğin devasa fark içinde olmamasının tek sebebi Artizzdir. Eğer bu savaşı rakibimiz kazanırsa bunun da tek sebebi Artizzdir. Adamlar 16 saatten mis yollayabilirken siz 4 saatten köy almaya dahi korkuyorsunuz :d

Sizinle burada değil, oyunda oynayacağım şekilsiniz ya :)

Despi*

Mızrakçı
Siirt le ilgilenmiyoruz siz de ilgilenmeyin boş yere yeteri kadar tanıttı kendini

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Oyunda ki mesajlarda seni engelledim içinde kalmış aha siirt başlık açmış hemen hakaret etmeliyim hemen dalaşmalıyım dedin demi bundan sonra senin adın pasif i :)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
ahahhaa :D lan senin açtığın postu görmedim bile serhat dedi dönek yine döneklik etti diye zaten anladım direk sen olduğunu gelip tekrar yazayım dedim içinde biraz gurur olsa sende biraz karakter olsa buraya gelip tekrar bunu yazmazdın ama ben yazma sebebini söyliyim savaşı biz önde götürürken zaten kaybettik dedin ağzına geleni söyledin kendi yenilgini tüm vefaya atmaya çalıştın sonra birgün girdin bi baktın vefa öne geçmiş hemen dedin vefaya yalanayım belki beni affederler savaşı kazanırsak bende devam ederim :D işte biz buna döneklik diyoruz biz buna karaktersizlik diyoruz yazık sana ve senin gibi olanlara

DeletedUser63005

Ziyaretçi
He bu arada o pasif seni alırken ağlıyodun :D şimdi burda laga luga yapma burda atar gider yapıp akşamına patates oldun sabahına yok oldun ezik sen git lego oyna legodan kule fln yap sana anca o yakışır :D

DeletedUser6063

Ziyaretçi
@- S i N S e R - e gerekli açıklamaları bugünde yaptım git abinden öğren biraz edebi adabı, klavye delikanlısı seni :) 2 klanda umrumda değil öne geçebiliyorsanız geçin sizide paylaşayım pasif i :)