VEFA - GÖLGE & ARTİZZ

• Konuyu başlatan DeletedUser6063
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Savaşta son durum aşağıdaki gibidir duyrulur.

Capture.JPG

UNCHARTED

Dük
Peki ya hangisi hanginiz :confused:
Önde olan gölge ve artiz mi? Ki bence öyle
Yoksa vefa mı? Pek sanmıyorum :D

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Tebrik ederim güzel gidiyonuz da siirt senin daha geçen ağlayıp tekrar buraya gelmen şasırttı beni açıkcası

Tekrar tebrikelr savaş güzel gidiyo

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Noldu niye böle düşük kaldın bida gelip alırsak ağlıcan mı? Baska biri yazsın sonuna kadar tebrik ederim ama sen köy alınıyo ağlıyosun senin yapmadıgın bişede gelip burda konu açıp böbürleniyorsun bi sabit dur klanına daha geçen sallıyodun yazık .Abisi kelimesi de hoş değil yaşla dil duruşunla abilik göster

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Yahu mirket çocuk gibisin açtığım başlığa bak yazdığım konuya bak nasıl içine oturmuşsa otumuşsun burda sallıyorsun ya hadi git başka başlığa yaz benim açtığım konuya yazma bi zahmet hadi abisi hadiiiiii

DeletedUser62782

Ziyaretçi
İçime birşey oturduğu yok niye otursun ki:)
Sana yardımcı ben olmaya çalışıyorum.Gelmiş burda klanına sallıyorsun 26 iken sonra 1 k ya çıkınca böbürleniyorsun.Bak klanını tebrik ediyorum güzel savaş oluyor.Ama senin bunda övünecegin birşey olamaz sebebiyse köy kaybetmen değil kendi klanına geçen saydırıyodun şimdi konuşuyorsun.İstatislik paylaşmaksa amacın başkanın paylaşsa sonuna kadar tebrik ederim ben yine :) Uzağız diye tam anlamıyla savaşa dahil olamıyoruz ben onun savaşını veriyorum inş yakınlaşacaz daha eğlenceli savaş olcak ama sen o aavaşa yine dahil olamıcan:)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
İkincisi açtığın başlıkta benim klanımın adı var :) başlığıma gelme diyorsun :(

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@56siirt56 Bu forumda çok değişik şey gördüm ama senin gibi fırıldak bir insan asla görmedim. Biz öndeyken VEFA nın canı cehenneme diyorsun. VEFA önüne geçince abi abi abi diyorsun...

Düne kadar genel foruma girmeye yüzü olmayan insanlar öne geçtim diye girebilip yazıyorsa, havasını aldığımız zamanda burada olsun. Korkak gibi kaçmasın !

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Ayrıca sen dünü unutursan, ama kimse unutmaz. TARİH TEKERRÜRDEN İBARETTİR !

04 - Extra 38 (541|517) K55 3,223 56siirt56 [VEFA!] crycover [GöLGe] 2018-09-21 07:23:42
red.png
002 Ben Kimim ? (541|516) K55 3,249 56siirt56 [VEFA!] fbaykus [ART1ZZ] 2018-09-21 06:09:04

DeletedUser59565

Ziyaretçi
Yahu mirket çocuk gibisin açtığım başlığa bak yazdığım konuya bak nasıl içine oturmuşsa otumuşsun burda sallıyorsun ya hadi git başka başlığa yaz benim açtığım konuya yazma bi zahmet hadi abisi hadiiiiii

Sen mümkünse vefa hakkında bir konu açma senin adına ben utanıyorum ilk başta vefayı savunup sonra saydırıyorsun şimdi yine gelmiş Vefa ile böbürleniyorsun nasıl bir karaktersizlik bu?1 olur 2 olur ama harbiden senin şuan yaptığın utanç verici senin gibi birinin bizim klanda olması üzüyor beni kısacası bizim için konuşma konuşuyorsan kendi adına konuş

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Bizim kuyruk acımız neden olsun ? naptın da zarar verdin sanki bize ? köyleri giden ve kuyruk acısı olan sensin. Şimdi tüm klanın destek olsa dahi aldırıcam köyünü. Sen yeniden başla 26 puanda ol yine alıcam köyünü. Sana artık bu oyunu eziyet edicem

DeletedUser6063

Ziyaretçi
ahahahahahaha gel al istersen köyü boşaltayım gel gram umrumda değilsiniz :)

DeletedUser67571

Ziyaretçi
Sadece meraktan soruyorum başlık zaten konu dışına çıkmışken sormak istiyorum bura da o kadar laf edildi köy topluyorlar vs tarzında sonradan ben kimim tek köy kalınca art arda kendi klanını niye topladı merak içerisindeyim suan niye gölge 4 toplanıyor o da ayrı bir söz konusu yAni demek istediğim birilerine birşey söylerken kendin de yapmıcaksın suçlama degildir sadece büyük konuşulmasın oyun stratejisidir saygı duyarım iki tarafa da başarılar güzel savaş oluyor

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Vefanın kendi başkanı yok mu bilgilendirme konusu açabilecek bir yığın insan var klanda,forumda sövüp saydığın klanın savaşından sanane... oyun başı alınan köylerle şuankiler arasındaki farkı herkes bilir bi klanda sav kalmamış sınır savunulmuyorsa sınır köyünü başka klandaki insana aldırmakla köy kastırıp toplamak aynı şey değil şahsi fikrim

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Başka klanların savaş görsellerini görseydim onları da eklerdim, buradan atar gider yapacağınıza gidin savaşınıza bakın bu arada köyü boşalttım buyur gel al gerçekten umrumda değilsiniz

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Sadece meraktan soruyorum başlık zaten konu dışına çıkmışken sormak istiyorum bura da o kadar laf edildi köy topluyorlar vs tarzında sonradan ben kimim tek köy kalınca art arda kendi klanını niye topladı merak içerisindeyim suan niye gölge 4 toplanıyor o da ayrı bir söz konusu yAni demek istediğim birilerine birşey söylerken kendin de yapmıcaksın suçlama degildir sadece büyük konuşulmasın oyun stratejisidir saygı duyarım iki tarafa da başarılar güzel savaş oluyor

Büyük konuşulma ile alakası yok. Ben 3 düşman köyü alıp ilk 25'e girdiğimde sizden 14 tane kendi klanından köy alıp girmiş oyuncu vardı. Benim askerim patladığında siz free aldığınız tüm köylerde basımı tamamlamıştınız ? Adalet mi bu. Tamamen söylediklerinle çelişmişsin. BİR ŞEY SÖYLERKEN KENDİN YAPMAYACAKSIN. :)